پشتیبانی فنی — دیتکو

پشتیبانی فنی

دهکده دانش و فناوری در حوزه های مختلف پشتیبان شماست :

 

1- پشتیبانی فنی شبکه و کامپیوتر

شامل پشتیبانی از راه دور یا نزدیک جهت رفع ایرادات شبکه های کامپیوتری، ویندوز و نرم افزارهای جانبی، سخت افزار و ارتقا تجهیزات کامپیوتری با بیش از 15 سال سابقه همکاری با اصناف، شرکتها و سازمانهای مختلف مبتنی بر متد و علوم روز رایانه ارائه خدمت می نماییم.

 

2- پشتیبانی فنی سایتهای اینترنتی و سامانه های وب

شامل پشتیبانی از انواع سایتهای اینترنتی، رفع ایرادات قالب و ساختار انواع سایتها، رفع عیوب دیتابیس و زیباسازی نمای ظاهری ، تهیه و ایجاد محتوای مورد نیاز انواع سایتها حتی بصورت خودکار بدون نیاز به اپراتور با بیش از 18 سال سابقه همکاری در کنار اشخاص حقیقی و حقوقی متعدد آماده ارائه خدمت هستیم.

 

3- پشتیبانی از سرورهای هاستینگ

انجام امور کانفیگ سرورهای لینوکس و برقراری امنیت آنها برای استفاده ارگانها ، شرکتها و افراد جزو سوابق و تجربه های گرانبهای دهکده دانش و فناوری است تا در صورت نیاز به فضای اختصاصی و حرفه ای جهت انجام هر نوع پروژه ای بهترین و به صرفه ترین را در پیشنهاد دهیم.

 4- پشتیبانی فنی فارم و ارزهای دیجیتال

انجام دوره های مختلف آموزشی جهت راه اندازی مزرعه ارز دیجیتال ، تامین ، نگهداری و اجرای فارم از دیگر تخصص های دهکده دانش و فناوری است که در این زمینه چندین پروژه موفق اجرا نموده و آماده همکاری با افراد حقیقی و حقوقی جهت آموزش و یا راه اندازی در محل می باشد.

برو بالا

جستجو