[ad_1]

ساکوون بارکلی ، ستاره NFL ، فاش کرد که تمام پولهای تأییدش را به بیت کوین تبدیل خواهد کرد.

بارکلی تازه کار تهاجمی سال 2018 NFL سال بود و به عنوان بازیکن برگشت برای غول های نیویورک بازی می کند – تیمی که همچنین با حمایت مالی Grayscale.

جوان 24 ساله توضیح داد منطق این اقدام در اوایل امروز هنگام حضور در “بهترین نمایشگاه تجاری” به میزبانی طرفدار بیت کوین و مhسس مورگان کریک دیجیتال آنتونی پمپلیانو. وی خاطرنشان کرد که تحقیقاتش در مورد تورم باعث علاقه وی به بیت کوین شده است:

“ما شاهد تورم هستیم و در حال یادگیری هستیم که شما نمی توانید ثروت خود را پس انداز کنید. به همین دلیل من قصد دارم پول بازاریابی خود را در بیت کوین بگیرم.”

جك مالرز ، مدیر عامل Strike ، a. در این برنامه به باركلی پیوست شرکت پرداخت بر مبنای شبکه رعد و برق. ستاره NFL از مدیر عامل شرکت به عنوان شخص کلیدی یاد می کند که به وی در زمینه مزایای سرمایه گذاری در بیت کوین کمک کرد. مالرز همچنین در آغوش سالوادور از بیت کوین بسیار تأثیرگذار بود.

به عنوان بخشی از حرکت برای تبدیل او گزارش شده هشت رقم حمایت سالانه از بازاریابی ، بارکلی سپرده های مستقیم را به حساب Strike خود می برد و بلافاصله پول را به BTC تبدیل می کند.

بارکلی اظهار داشت که او فرصت خود را در NFL فرصتی می بیند تا از طریق ایجاد ثروت نسلی برای خانواده اش از شخصیت های ورزشی فرقه ای مانند لبرون جیمز از LA Lakers ، کوین دورانت از بروکلین نتز و تام بردی از Buccaneers Tampa Bay تقلید کند. .

وی تأکید کرد که نمی تواند به تنهایی از حقوق NFL خود این میزان ثروت را بدست آورد ، زیرا فعالیت در NFL کوتاه مدت است و هر لحظه خطر آسیب دیدگی در پایان حرفه را دارد.

“وقتی KD ، Lebrons و Bradys جهان را می بینید و می خواهید ثروت نسلی ایجاد کنید ، با ورزشی که من بازی می کنم و موقعیتی که من بازی می کنم و مصدومیت از بین می رود نمی توانید این کار را انجام دهید. وقتی بیرون می نشینید فوتبال برای یک سال کامل متوجه می شوید که این بازی می تواند از شما گرفته شود. “

مربوط: لیگ بسکتبال حرفه ای در کانادا حقوق بیت کوین را به بازیکنان ارائه می دهد

در طول نمایش ، مالرز با اظهار اینکه این سوال لزوماً نباید در مورد “آیا من باید بیت کوین بخرم” بلکه بیشتر در کجای “باید پول خود را ذخیره کنید” برای مقابله با تورم توصیه هایی را به سرمایه گذاران جدید ارائه داد.

بارکلی اولین ستاره NFL نیست که پرداختها را به بیت کوین تبدیل می کند و Cointelegraph در تاریخ 30 دسامبر سال 2020 گزارش داد که نماینده رایگان NFL و طرفدار BTC راسل اوکونگ از Strike برای تبدیل بخشی از حقوق NFL خود به BTC استفاده می کرد.

تام بردی ، بزرگ NFL ، امسال نیز پس از اعلام راه اندازی خود ، در بخش رمزنگاری درگیر شده است بازار NFT در ماه آوریل “خودنویس” لقب گرفت و همچنین اشاره کرد که او مالک BTC است ماه بعد

در تاریخ 29 ژوئن Cointelegraph گزارش داد که بردی قرار است یک سهام سهام در مبادله رمزنگاری FTX به عنوان بخشی از یک معامله تأیید.