دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

30 بهترین نمونه به زودی صفحه + الگوها (2021)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین نمونه های صفحه به زودی هستید؟

اغلب صاحبان مشاغل منتظر می مانند وب سایت خود را منتشر کنید تا کامل بشه اما این یک اشتباه است. به محض ثبت دامنه و میزبانی وب باید شروع به رشد بازدید وب سایت ، لیست ایمیل و پیروان اجتماعی خود کنید.

در این مقاله ، ما بهترین نمونه های صفحه به زودی که می توانید در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید را به اشتراک خواهیم گذاشت.

بهترین مثالهای صفحه به زودی

چرا باید به زودی صفحه ایجاد کنید؟

وقتی وب سایت شما در دست ساخت است ، کاربرانی که در سایت شما مرور می کنند نسخه ناقص یا صفحه خطایی را مشاهده می کنند. به نظر نمی رسد که ظاهر نامرتب وب سایت خود را به کاربران نشان دهید.

به همین دلیل صاحبان وب سایت های هوشمند هستند به زودی صفحه ایجاد کنید با اطلاعاتی درباره تاریخ راه اندازی و پیشرفت وب سایت خود. به غیر از این ، برای شروع می توانید یک فرم خبرنامه نیز اضافه کنید لیست ایمیل خود را ایجاد کنید حتی قبل از آماده شدن وب سایت شما.

پس از تکمیل وب سایت ، می توانید مشترکین ایمیل خود را در مورد سایت جدید خود آگاه کرده و معامله ویژه ای را برای افزایش فروش خود ارائه دهید. این یک شروع خوب و یک مشتری آنلاین برای مدیریت شما از ابتدا خواهد بود.

هنوز ساخت وب سایت را شروع نکرده اید؟ به راهنمای گام به گام ما مراجعه کنید چگونه می توان وب سایت ساخت بدون نیاز به کدگذاری ما همچنین چگونگی دریافت دامنه رایگان برای سایت خود را بیان می کنیم.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید یک صفحه زیبا به زودی ایجاد کنید.

نحوه ایجاد یک صفحه به زودی در وردپرس

دستی ایجاد یک صفحه به زودی می تواند ساعت ها طول بکشد. به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم از یک افزونه وردپرس مانند استفاده کنید SeedProd به زودی یک صفحه زیبا را به سرعت طراحی و سفارشی کنید.

SeedProd است بهترین صفحه ساز وردپرس پلاگین در بازار. همراه با یک حالت آماده به زودی آماده است که می توانید با 1 کلیک فعال کرده و گزینه ها را پیکربندی کنید.

توجه داشته باشید: شما باید وردپرس را روی a نصب کنید سرویس میزبانی وردپرس قبل از اینکه بتوانید به زودی صفحه وب سایت خود را تنظیم کنید.

پس از راه اندازی وردپرس ، باید آن را نصب و فعال کنید SeedProd پلاگین برای جزئیات بیشتر ، باید راهنمای ما را در این قسمت بررسی کنید نحوه نصب افزونه وردپرس.

توجه داشته باشید: همچنین وجود دارد نسخه رایگان SeedProd موجود است که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. ما نسخه حرفه ای را در آموزش خود نشان می دهیم تا تمام ویژگی های قدرتمند را نشان دهیم.

پس از فعال سازی ، باید به قسمت SeedProd »تنظیمات صفحه را وارد کنید تا مجوز خود را وارد کنید. می توانید کلید مجوز را در حساب SeedProd خود پیدا کنید.

کلید مجوز

بعد ، شما باید بازدید کنید SeedProd »صفحات که در آن چهار نوع صفحه پیدا خواهید کرد. برای ادامه بر روی دکمه “تنظیم صفحه به زودی” کلیک کنید.

به زودی صفحه را تنظیم کنید

اکنون به زودی الگوهای صفحه را مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید به زودی صفحه سفارشی خود را با استفاده از صفحه ساز SeedProd ایجاد کنید ، یک الگوی خالی ارائه می دهد. همچنین با یک الگوی ساده صفحه به زودی همراه با پیامی برای کاربران همراه است.

در زیر ، چندین الگوی آماده دیگر را می یابید که می توانید آنها را با 1 کلیک پیکربندی کرده و با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن تنظیم کنید.

الگوهای SeedProd

برای انتخاب الگو ، ماوس خود را بر روی یک الگو حرکت داده و بر روی دکمه بررسی کلیک کنید تا در سازنده SeedProd باز شود.

الگو را انتخاب کنید

در سمت چپ ، بلوک های Standard و Advanced را مشاهده خواهید کرد. در سمت راست ، پیش نمایش زنده صفحه به زودی خود را مشاهده خواهید کرد.

باید در قسمت پیش نمایش یک بلوک را از سمت چپ به سمت راست بکشید و رها کنید. جابجایی و تغییر موقعیت هر بلوک در پیش نمایش زنده با نکته ساده آسان است و کلیک کنید.

بلوک های SeedProd

همچنین می توانید بر روی هر بلوک در قسمت پیش نمایش کلیک کنید تا سفارشی شود. هنگامی که روی یک متن یا فرم کلیک کنید ، گزینه ها در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود.

بلوک متن

برای یک بلوک متن ، به شما امکان می دهد متن ، تراز بندی ، اندازه قلم ، عنوان و غیره را ویرایش کنید. اگر فرم optin یا بلوک پروفایل های اجتماعی باشد ، می توانید تنظیمات را متناسب با آن تغییر دهید.

بلوک فرم Optin

SeedProd به شما امکان می دهد پس زمینه الگوی صفحه به زودی خود را شخصی سازی کنید. شما می توانید یک رنگ پس زمینه انتخاب کنید یا یک تصویر برای پس زمینه بارگذاری کنید. همچنین به شما امکان می دهد عرض صفحه پس زمینه را انتخاب کنید.

پس زمینه سفارشی

هنگامی که از تنظیمات راضی شدید ، برای ذخیره تنظیمات خود بر روی دکمه “ذخیره” از گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. باید روی کلید پیکان در کنار دکمه ذخیره کلیک کنید و روی گزینه “انتشار” کلیک کنید.

انتشار صفحه به زودی

پس از انتشار صفحه به زودی ، ادامه دهید و سازنده SeedProd را ببندید. این کار شما را به عقب هدایت می کند SeedProd »صفحات.

حالت به زودی فعال کنید

شما باید حالت آینده به زودی را فعال کنید و سپس به وب سایت خود مراجعه کنید تا صفحه به زودی در حال اجرا را مشاهده کنید.

SeedProd به زودی صفحه

صفحه به زودی در کل وب سایت شما فعال است و کاربران آن را به جای وب سایت در دست ساخت شما مشاهده می کنند.

بهترین مثالها و طراحی های صفحه به زودی

در زیر ، برخی از بهترین نمونه های صفحه به زودی را مشاهده خواهید کرد که می توانید در صفحه ساز SeedProd وارد کنید تا صفحه به زودی راه اندازی شود.

1. SeedProd به زودی نسخه ی نمایشی

SeedProd به زودی نسخه ی نمایشی

SeedProd به زودی الگوی آزمایشی دارای تایمر شمارش معکوس و فرم اشتراک خبرنامه با رنگ های چشم نواز است.

2. نیاتی به زودی

نیاتی به زودی

الگوی وب سایت نیاتی که به زودی ارائه می شود یک طراحی ساده و مینیمال با برچسب و URL وب سایت شماست.

3. مد آرامش

آرامش مد

Serenity Fashion به زودی یک صفحه صفحه زیبا برای وب سایت های مد است. این یک فرم ایمیل و پروفایل های اجتماعی برای افزایش پیروان شما دارد.

4. چیزهای جدید به زودی

چیزهای جدید به زودی

الگوی صفحه New Things آینده بزودی دارای یک طرح تیره و پررنگ با دکمه های CTA و نمادهای اجتماعی است.

5. تجارت الکترونیکی تاپستر

ساقی

Tapster یک الگوی صفحه تجارت الکترونیکی است تا به کاربران شما در مورد ظاهر وب سایت شما بعد از راه اندازی اطلاع دهد.

6. PandaDoc

PandaDoc

PandaDoc به زودی یک الگوی صفحه حرفه ای است که به کاربران اجازه می دهد دعوت شوند و نحوه ارسال آنلاین اسناد را بیاموزند.

7. سرگردان

دیزاین

Dizaind هنرمندی است که به زودی الگوی صفحه ای برای وب سایت های مد و نمونه کارها است. با استفاده از صفحه ساز SeedProd قابل تنظیم است.

8. سند بزودی

سند بزودی

الگوی ایندوز به زودی رنگارنگ است و به طور پیش فرض چندین بلوک را برای تنظیم تایمر ، فرم خبرنامه و. ارائه می دهد نمادهای اجتماعی.

9. ماریا منتیراس

ماریا منتیراس

Maria Mentiras الگوی صفحه ای زیبا برای خانه های زودپز و رستوران ها است. برای افزودن مشترکین به خود می توانید از فرم optin استفاده کنید بستر بازاریابی ایمیل، بنابراین می توانید هنگام آماده شدن وب سایت ، آنها را در مورد راه اندازی خود مطلع کنید.

10. Les Mains dans le Cambouis

Les mains des cambows

Les Mains Dans Le Cambouis یک الگوی جذاب به زودی با فرم خبرنامه و نمادهای اجتماعی است.

11. پست حیرت انگیز

پست حیرت انگیز

Astonishing Post به زودی الگوی صفحه ای برای مجلات مد است. این رنگ چشم نواز است و با استفاده از صفحه ساز SeedProd کاملا قابل تنظیم است.

12. Revista به زودی

Revista به زودی

صفحه Revista Coming Soon به زودی همراه با درصد بلوک ، تایمر شمارش معکوس و فرم اشتراک ایمیل ساده و در عین حال جذاب است.

13. حروفچینی

خط تایپ

Typetalk یک الگوی صفحه خلاقانه است که به زودی برای برنامه های پیام رسانی یا وب سایت های انجمن ارائه می شود. به شما امکان می دهد آرم و متن دلخواه خود را اضافه کنید.

14. BirdBox به زودی می آید

BirdBox به زودی می آید

BirdBox یک الگوی صفحه زیبا و جذاب است که به زودی برای تعطیلات ، تعطیلات و وب سایت های مسافرتی ارائه می شود.

15. مدیر برنامه

مدیر برنامه

برنامه مدیر یک الگوی کلاسیک صفحه ای است که به زودی برای برنامه های وب و تلفن همراه ارائه می شود. این دکمه CTA و تایمر شمارش معکوس برای هشدار به کاربران در مورد تاریخ راه اندازی شما دارد.

16. بزار می آید

بزار می آید

بزار به زودی الگوی صفحه ای است که دوستان و کاربران شما را به شما دعوت می کند تا به شما بپیوندند و از تخفیف برخوردار شوند.

17. زمین جدا

زمین جدا

Land Apart به زودی یک الگوی صفحه زیبا برای رویدادها ، کمپ ها و وب سایت های سفر ماجراجویی است.

18. مراقبت های ویژه

مراقبت های ویژه

Ethercare یک صفحه خدمات درمانی است که به زودی صفحه ای با گزینه متن و ویجت ساعت ارائه می دهد. به شما امکان می دهد جزئیات تماس مانند شماره تلفن تجارت با پس زمینه سفارشی تیره.

19. خود ساخته

خود ساخته

Self Made نمونه کارهایی است که به زودی قالب صفحه ای با طراحی جسورانه و رنگارنگ ارائه می شود. این یک ایده در مورد ظاهر وب سایت شما قبل از راه اندازی به کاربران می دهد.

20. آتومینکس

آتومینکس

Atominx یک الگوی صفحه به زودی برای افزودن آرم ، متن و پروفایل های اجتماعی شما است.

21. Archie Travel

آرچی سفر

Archie Travel الگوی صفحه مدرنی است که به زودی برای آژانس های مسافرتی و مسافران ارائه می شود. به طور پیش فرض دارای پس زمینه زیبایی است و خبرنامه ایمیل جعبه اشتراک

22. تعطیلات رفع کننده ها

تعطیلات رفع کننده ها

Fixers Holiday یک الگوی صفحه جذاب به زودی برای تعطیلات و وب سایت های تعطیلات است. به شما امکان می دهد پس زمینه ، متن و رنگ ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

23. کوله گرد سفر

مسافر کوله گرد

Backpacker Travel الزامی است که به زودی یک الگوی صفحه برای وب سایت های مسافرتی است. اگر در حال ساختن وب سایتی برای انجمن کوله گردان خود هستید ، این الگو می تواند شما را با همفکران خود وادار به ثبت نام قبل از راه اندازی کنید.

24. پخت و پز WiseJack

پخت و پز WiseJack

WiseJack Cooking یک الگوی صفحه رنگی است که به زودی با گزینه تعبیه شده ویدیو و یک آرم با اندازه بزرگ ارائه می شود.

25. Gator Treks

Gator Treks

Gator Treks یک الگوی صفحه به زودی برای یک وب سایت مقصد سفر دیجیتال است.

26. CleverDever هر کجا

CleverDever هر کجا

CleverDever Wherever یک وبلاگ سفر به زودی با یک صفحه صفحه همراه است آرم سفارشی، متن و فرم خبرنامه. به شما امکان می دهد مشخصات اجتماعی شخصی خود را برای افزایش تعامل اضافه کنید.

27. آزمایشگاه ریزه اندام

آزمایشگاه ریزه اندام

Lab Petite الگوی صفحه ای دوست داشتنی است که به زودی برای وب سایت های کودکان ارائه می شود. آن دارد یک تایمر شمارش معکوس، فرم ثبت نام از طریق ایمیل و پروفایل های اجتماعی.

28. ستاره های میزبان

میزبان ستاره ها

میزبان ستارگان الگوی صفحه ای خیره کننده ای است که به زودی همراه با جاسازی ویدئو و متن پررنگ است. به شما امکان می دهد آرم خود را نمایش دهید.

29. فریلنسرهای کافی شاپ

فریلنسرهای کافی شاپ

فریلنسرهای کافی شاپ یک الگوی متنی است که به زودی صفحه ای را ارائه می دهد تا بازدیدکنندگان خود را از تجارت شما آگاه کند.

30. مهره چغندر

مهره چغندر

Beet Nut به زودی یک الگوی صفحه بسیار جذاب برای وبلاگ های دستور العمل غذا و وب سایت های رستوران است.

31. آبکش

آبکش

Phloem به زودی الگوی صفحه ای برای فروشگاه های کفش و لوازم جانبی پوشاک است. دارای پس زمینه سفارشی و جعبه اشتراک خبرنامه است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین نمونه های صفحه به زودی را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای کامل ما را در این مورد بررسی کنید به زودی در مقابل صفحات حالت تعمیر و نگهداری، و مقایسه ما با بهترین خدمات تلفن تجاری برای افزودن دکمه تماس به سایت خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 30 بهترین نمونه به زودی صفحه + الگوها (2021) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044