دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

6 بهترین افزونه بررسی محصول برای وردپرس

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین افزونه های بررسی محصول برای وردپرس هستید؟

افزونه های بررسی محصول می توانند به شما کمک کنند ترافیک بیشتری را از موتورهای جستجو دریافت کنید، کلیک لینک های وابسته را افزایش دهید، نظرات ارسال شده توسط کاربر را به وب سایت خود اضافه کنید و موارد دیگر.

در این مقاله، بهترین افزونه های بررسی محصول را برای وردپرس به صورت دستی انتخاب کرده ایم.

5+ بهترین افزونه بررسی محصول برای وردپرس

چرا از افزونه های بررسی محصول در وردپرس استفاده کنیم؟

وقتی می خواهید چیزی آنلاین بخرید چه می کنید؟ اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید، احتمالاً بررسی های محصول را برای مقایسه گزینه های مختلف بررسی می کنید.

اگر شما یک فروشگاه آنلاین، سپس اجازه دادن به مشتریان خود برای ارسال نظرات روشی هوشمندانه برای افزودن مدارک اجتماعی و افزایش فروش است.

زوج سایت های بررسی طاقچه جایی که خودتان همه نظرات را می نویسید می توانید از افزونه بررسی محصول استفاده کنید. افزونه بررسی مناسب به شما کمک می کند تا نظرات خود را در نتایج جستجو بهینه کنید تا بتوانید کلیک ها و ترافیک بیشتری دریافت کنید.

وردپرس این کار را آسان می کند پست های وبلاگ جدید اضافه کنید و ایجاد کنید صفحات وب سایت مهم، اما نوشتن محتوای نقد یا افزودن نظرات به وب سایت شما نیاز به ویژگی های اضافی ارائه شده توسط افزونه های وردپرس دارد.

افزونه‌های بررسی محصول می‌توانند به شما کمک کنند تا فروش بیشتری داشته باشید، به کاربران اجازه دهید نظرات خود را به وب‌سایت شما اضافه کنند، نظراتی از پلتفرم‌های شخص ثالث و موارد دیگر اضافه کنند.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های بررسی محصول که می توانید در سایت وردپرس خود استفاده کنید بیاندازیم.

1. WP Review Pro

WP Review Pro

WP Review Pro بهترین افزونه بررسی محصول وردپرس است. این به شما کنترل کامل بر بررسی محصولات وردپرس خود را می دهد و همچنین ایجاد مقایسه محصول و موارد دیگر را آسان می کند.

این شامل کتابخانه ای از قالب های از پیش طراحی شده است که می توانید آن را برای مطابقت با طراحی وب سایت خود سفارشی کنید. انواع مختلفی از سیستم های رتبه بندی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید، مانند درصد، رتبه بندی ستاره ای، امتیاز و موارد دیگر.

نمونه رتبه بندی امتیاز بررسی WP

با ایجاد یک جعبه بررسی سفارشی، می توانید تمام اطلاعات مهم محصول از جمله لینک خرید محصول را برای بازدیدکنندگان خود ارائه دهید. نشانه‌گذاری طرح بازبینی نیز به‌طور خودکار گنجانده شده است، بنابراین می‌توانید رتبه‌بندی‌های ستاره را در نتایج جستجو نشان دهید.

همچنین می‌توانید به کاربران خود اجازه دهید نظرات خود را به محصولات شما اضافه کنند، ویژگی‌ها را رتبه‌بندی کنند و به نظرات کاربران دیگر رأی دهند.

نمونه رتبه بندی کاربر WP Review Pro

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد نظرات را از منابع شخص ثالث مانند فیس بوک، Google Places و Yelp نمایش دهید، بنابراین می توانید به راحتی اثبات اجتماعی را به خود اضافه کنید. وب سایت وردپرس.

2. AIOSEO

AIOSEO

همه در یک سئو (AIOSEO) هست بهترین افزونه سئو برای وردپرس در بازار مورد استفاده بیش از 3 میلیون وب سایت. برای مبتدی ترین و جامع ترین جعبه ابزار SEO به شما کمک می کند تا ترافیک بیشتری را از موتورهای جستجو دریافت کنید.

این شامل یک جادوگر راه اندازی است که به طور خودکار به شما کمک می کند تا بهترین تنظیمات SEO را برای وب سایت خود انتخاب کنید تا به بهبود رتبه شما کمک کند.

به علاوه، به شما این امکان را می دهد تا به راحتی طرح بررسی محصول را اضافه کنید به بررسی پست های وبلاگ شما نشانه گذاری طرحواره در وب سایت شما برای دیدن بازدیدکنندگان ظاهر نمی شود، اما به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای شما را بهتر درک کنند و نظرات محصول شما را به درستی نمایش دهند.

ریچ اسنیپت ها توجه بازدیدکنندگان بالقوه را به خود جلب می کنند و به احتمال زیاد از نتایج جستجو کلیک می کنند.

نمونه طرح محصول ریچ اسنیپت

هنگامی که در حال نوشتن نظرات محصول خود هستید، AIOSEO به طور خودکار نوع طرحواره مناسب را بر اساس آنچه می نویسید شناسایی می کند.

شما همچنین کنترل کاملی بر طرح بررسی محصول دارید و می توانید اطلاعات مربوط به محصول را برای خواندن ربات های موتور جستجو وارد کنید.

طرح محصول AIOSEO

همچنین می توانید نظرات مشتریان موجود را اضافه کنید تا ظاهر جستجو را حتی بیشتر بهبود بخشید.

این گزینه را در زیر کادر طرح بررسی در ویرایشگر پست خود خواهید یافت.

جعبه نظرات مشتریان AIOSEO

وجود دارد نسخه رایگان از افزونه موجود است، اما برای دسترسی به ویژگی طرح بررسی محصول به نسخه حرفه ای افزونه نیاز دارید.

3. نظرات مشتریان WP

نظرات مشتریان WP

نظرات مشتریان WP به شما امکان می دهد نظرات و نظرات مشتریان را جمع آوری کنید و همچنین نظرات محصول خود را ایجاد کنید.

به عنوان مثال، می توانید یک صفحه خاص در وب سایت خود ایجاد کنید تا خود را به نمایش بگذارید توصیفات برای کمک به بهبود اثبات اجتماعی و تبدیل‌های شما.

شما بر فرم های بررسی و اطلاعاتی که می خواهید از کاربران خود جمع آوری کنید، کنترل کامل دارید. برای نمایش نظرات، می توانید از کدهای کوتاه یا بلوک موجود استفاده کنید.

شما می توانید نظرات را در داشبورد وردپرس خود مرور کنید، بنابراین کنترل کاملی بر موارد نمایش داده شده دارید.

همچنین این گزینه را دارد که هر موجودی را تبدیل کند وبلاگ وردپرس در یک بررسی محصول پست کنید، و طرح بررسی محصول را برای بهبود ظاهر موتور جستجوی مرور شما اضافه می کند.

4. بررسی سایت

بررسی سایت

بررسی سایت یک افزونه بررسی آسان برای استفاده است که به شما امکان می دهد نظرات مشتریان را برای محصولات، خدمات یا کسب و کار محلی خود جمع آوری کنید، مشابه سایت هایی مانند TripAdvisor یا Yelp.

حتی می‌توانید به کاربران اجازه دهید بخش‌های خاصی از وب‌سایت شما را بررسی کنند، مانند پست‌ها، محصولات، صفحات و موارد دیگر.

این صفحه دارای یک صفحه تنظیمات ساده است که به شما امکان می دهد نحوه جمع آوری نظرات و نحوه نمایش آنها را در وب سایت خود کنترل کنید. می توانید فرم بررسی را سفارشی کرده و در هر نقطه از سایت خود نمایش دهید.

همچنین می‌توانید بهترین نظرات خود را به بالای صفحه سنجاق کنید تا مشتریان شما ابتدا آنها را ببینند.

بررسی نمونه بررسی سایت

همچنین با ووکامرس، بنابراین می توانید نحوه ارسال نظرات مشتریان را بهبود بخشید صفحات محصولات ووکامرس.

می‌توانید نظرات خود را با استفاده از بلوک یا کد کوتاه گوتنبرگ برای نمایش نظرات خاص نمایش دهید.

5. نظرات مشتریان برای WooCommerce

نظرات مشتریان برای WooCommerce

نظرات مشتریان برای WooCommerce به شما امکان می دهد به راحتی نظرات دقیق تری را به فروشگاه خود اضافه کنید.

این افزونه به بهبود اثبات اجتماعی شما کمک می کند، بنابراین وقتی بازدیدکنندگان به صفحات محصول شما می روند، احتمال خرید بیشتری دارند.

مشتریان شما می توانند تصاویر را ضمیمه کنند و به نظرات رای دهند، به علاوه شما می توانید یک بخش پرسش و پاسخ اضافه کنید، بنابراین فهرست محصولات شما مانند آمازون به نظر می رسد.

صفحه محصول WooCommerce بهبود یافته با نظرات

همچنین قابلیتی برای ارسال ایمیل‌های خودکار پس از خرید مشتری وجود دارد تا به شما در ایجاد نظرات بیشتر کمک کند. شما همچنین می توانید پس از بررسی یک کوپن ارسال کنید روی محصول شما باقی مانده است.

6. طرحواره – همه در یک طرحواره Rich Snippets

Schema All in One Schema Rich Snippets

طرحواره یک افزونه رایگان ساده است که به شما امکان می دهد نشانه گذاری طرح محصول را به نظرات خود اضافه کنید، بنابراین می توانید قطعه های غنی را در نتایج جستجو نمایش دهید.

این به اندازه ویژگی طرحواره AIOSEO که در بالا ذکر شد عمیق نیست، اما یک گزینه رایگان است.

وقتی نوع طرح بازبینی را انتخاب می‌کنید، جزئیات محصول بیشتری را برای پر کردن خواهید داشت، مانند نام بازبین، نام محصول، قیمت، رتبه‌بندی ستاره و موارد دیگر.

همچنین از انواع دیگر نشانه گذاری طرحواره، از جمله مقالات، دستور العمل ها، نرم افزارها و رویدادها پشتیبانی می کند.

امتیاز: OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster هست بهترین افزونه پاپ آپ برای وردپرس توسط بیش از 1.2 میلیون وب سایت استفاده شده است. شما به راحتی می توانید کمپین های بازشو با تبدیل بالا ایجاد کنید تا خود را رشد دهید لیست ایمیل.

دارای کتابخانه ای با بیش از 400 قالب است که می توانید از آنها برای ایجاد سریع استفاده کنید چرخش برای برنده شدن optins، نوارهای هشدار، بله / خیر optinsو بسیاری از انواع کمپین های بازشو برای وب سایت شما.

می توانید از این پنجره های بازشو به روش های خلاقانه استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید یک پنجره بازشو ایجاد کنید که یک کوپن برای محصولی که در مقاله بررسی می کنید نشان می دهد.

نمونه پاپ آپ وابسته OptinMonster

این یک روش رایج برای افزایش درآمد وابسته و کسب درآمد بیشتر از بسیاری از افراد است موفق ترین وبلاگ های وردپرس در مقالات بررسی محصول خود استفاده کنید.

به غیر از OptinMonster، دو افزونه دیگر که می توانند بر اساس موارد استفاده شما مفید باشند Smash Balloon و Uncanny Automator هستند.

بالون خرد کن پلاگین شماره 1 فید رسانه های اجتماعی برای وردپرس است. این به شما امکان می دهد محتوای تولید شده توسط کاربر و نظرات محصول را از رسانه های اجتماعی در وب سایت خود بدون هیچ کدی نشان دهید.

خودکار عجیب و غریب بهترین افزونه اتوماسیون وردپرس است. این به شما امکان می دهد فرآیند جمع آوری نظرات مشتریان را پس از خرید خودکار کنید. همچنین به شما کمک می‌کند تا گردش‌های کاری خودکار دیگری را بدون هیچ کدی در سایت خود ایجاد کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های بررسی محصول برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در این زمینه ببینید هزینه ساخت یک وب سایت وردپرس چقدر است و انتخاب های متخصص ما از بهترین خدمات تلفن تجاری برای مشاغل کوچک

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش تصویری وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست وبلاگ اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع خبر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044