دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

افزونه فارسی مدیریت و ایجاد لینک داخلی Interlinks Manager وردپرس نسخه 1.27

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

Interlinks Manager نام افزونه کاربردی و حرفه ای وردپرس می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید لینک های داخلی وبسایت وردپرسی خود را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید. این افزونه دارای سیستم تحلیل لینک های داخلی بوده که به وسیله آن می‌توانید اطلاعات مختلفی همچون تعداد لینک های داخلی و تعداد بازدید های انجام شده توسط این لینک ها را مشاهده کنید. همچنین وضعیت بهینه بودن لینک های داخلی و موارد دیگر را در اختیارتان قرار خواهد داد.

افزونه مدیریت و ایجاد لینک داخلی Interlinks Manager دارای امکان بسیار خوب دیگر می باشد که به وسیله آن می‌توانید در زمان پیدا کردن مطالب مرتبط با پست های خود صرفه جویی کنید. این امکان ، پیشنهاد لینک داخلی بوده که به وسیله آن می‌توانید به آسانی مطالب مرتبط را پیدا کرده و لینک داخلی به پست مورد نظر را ایجاد کنید.

افزونه ایجاد خودکار لینک های داخلی Interlinks Manager دارای امکان دیگر می باشد که به وسیله آن می‌توانید لینک های داخلی مطالب خود را به صورت خودکار ایجاد کنید. این قابلیت به وسیله کلمات کلیدی مشخص شده در مطالب، لینک های داخلی را به مطالب مرتبط ایجاد خواهد کرد. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه را مطالعه کنید.

افزونه لینک داخلی Interlinks Manager وردپرس

قابلیت های افزونه فارسی مدیریت و ایجاد لینک داخلی Interlinks Manager وردپرس نسخه 1.27

  • دارای تحلیل لینک های داخلی
  • محاسبه لینک juice
  • پیشنهاد لینک های داخلی
  • ایجاد خودکار لینک داخلی
  • امکان ردیابی کردن لینک ها
  • دریافت خروجی CSV
  • بهینه سازی لینک های داخلی
  • و امکانات دیگر…

دسته بندی: افزونه وردپرس

برچسب ها: Interlinks Manager افزونه Interlinks Manager افزونه سئو افزونه فارسی interlinks mananger افزونه لینک داخلی ایجاد خودکار لینک داخلی ایجاد لینک داخلی سئو وردپرس لینک داخلی لینک ساز وردپرس لینک های داخلی مدیریت لینک داخلی مدیریت لینک های داخلی وردپرس

[ad_2]

سایت منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044