خدمات طراحی سایت و آموزش طراحی سایت رایگا

اگر به دنبال سایت و فروشگاه اقتصادی، سفارشی یا رایگان هستید این صفحه را با دقت مطالعه نمایید

خدمات طراحی سایت برای هر ذائقه و سلیقه

طراحی سایت می تواند ساده، اقتصادی و سریع باشد یا یک طراحی سفارشی، گران و کمی زمانبر و گاهی آموزش طراحی سایت رایگان! اما این نکته را باید بخاطر داشت هر چقدر زحمت بیشتری برای سایت کشیده شود نتیجه مطلوب تری حاصل می شود از طرفی برخی افراد، علاقه مند هستند خودشان سایت طراحی کنند ما برای آنها نیز بر اساس قواعد و اصول طراحی سایت آموزشهایی را پیاده سازی نموده ایم بنابراین اگر هدف شما طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی است اینجا همه چیز برای رسیدن به آن فراهم می باشد و فرقی نمی کند سایت اقتصادی بخواهید، سایت سفارشی یا سایت رایگان  فقط کافی است براساس نیاز خود وارد لینک مربوطه در همین صفحه شده و مطالب را دنبال کنید.

طراحی سایت
مراحل طراحی سایت اقتصادی و ارزان

خدمات طراحی سایت یا فروشگاه کم هزینه

طبق یک اصل پذیرفته شده زمان برابر است با هزینه بنابراین وقتی بدنبال طراحی یک سایت یا فروشگاه اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه هستید باید از برخی خواسته ها صرف نظر نمایید تا سریعتر به نتیجه برسید مثلا تکمیل محتوا را خودتان انجام دهید و صرفا طراح سایت برای شما چندین طرح آماده را به نمایش می گذارد و از میان آنها قالب مورد نظرتان را انتخاب نموده تا در کمترین زمان ممکن نصب، پیکربندی، سرعت بخشی، ایمن سازی و آماده راه اندازی شود. فقط کافیست محتوای مورد نظر شامل متون، تصاویر و دسته بندی ها را یکجا ارائه نمایید تا اقدام به درج آنها در سایت نموده و تمام. اما اگر سایتی با طراحی کاربری خاص و کاربرپسند برای اقبال بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو نیاز دارید بهتر است خدمات طراحی سایت سفارشی را انتخاب نمایید.

خدمات طراحی سایت و فروشگاه بصورت سفارشی

سایت سفارشی یعنی صفر تا صد آن توسط طراح با برنامه ریزی دقیق، چک لیست، زمان بندی و اولویت بندی شده بر اساس اصول علمی همراه با تجربه و رابط کاربری مشتری پسند مبتنی بر هدف کارفرما پیاده سازی و اجرا شود. زمان نقش کلیدی در طراحی یک سایت یا فروشگاه سفارشی دارد زیرا بجهت رعایت قواعد لازم است طبق یک لیست از پیش تعیین شده به ترتیب چیدمان روی کاغذ پیاده سازی شود و پس از انتقال آن روی نرم افزارهای رابط کاربری روابط میان لینکها و صفحات مشخص و متن و تصاویر مربوطه جایگزاری شوند تا در نهایت تبدیل به یک سایت مشتری پسند و پر بازدید گردد.

آموزش طراحی سایت رایگان

به شما قول می دهیم اگر طبق دستور العمل های پیشنهادی ما جلو بروید بدون دانش برنامه نویسی می توانید یک سایت یا فروشگاه رایگان راه اندازی نمایید البته خیلی هم مفتکی نیست چون برای این مدل طراحی باید خودتان زمان بگذارید و آموزش هایی که در سایت بصورت مبتدی تا پیشرفته بارگزاری نموده ایم به ترتیب مطالعه و تمرین نمایید پس هزینه مالی بر دوش شما نخواهد گذاشت اما هزینه ای به نام زمان را باید صرف این کار کنید ولی در نهایت با تلاش و پشتکار می توانید برای کسب و کار خود و حتی کسب و کار دیگران نیز بستر فعالیت اینترنتی و آنلاین فراهم نمایید.