تماس با ما

دیتکو آژانس انتقال فناوری های نوین به کسب و کارها

ارتباط را لمس کنید

پل های ارتباط با دیتکو به ساده ترین شیوه ممکن در اختیار شماست تا در کسری از ثانیه با ما تماس برقرار کنید.

دفتر مرکزی
مشهد

بلوار جانباز 13 پلاک 72
05137679410

info@ditco.ir

مشاوره
جواد عباس پور
کارشناس ارشد کسب و کار

اینستاگرام : مستر فناوری
وبسایت : www.abaspur.ir

پشتیبانی
تکنولوژی نرم افزاری
توسعه کسب و کار
فناوری های آموزشی

09338752044

مستند سازی
ثبت، فیلمبرداری
تدوین و فتوگرافی

اینستاگرام : ارمینو
وبسایت : www.ermino.ir

بلوار جانباز 13

دنیای بدون مرزی فناوری اطلاعات به سرعت در حال پیشرفت های چشم گیر و حیرت آور است زیرا هر روزه به تعداد افرادی که توسعه دهنده نرم افزارهای کاربردی و مهارتی می شوند افزوده می شود اما مشغله های زندگی اجازه نمی دهد تا بسیاری افراد از این راه حل های نرم افزاری مطلع شوند و بهره برداری لازم را از آن داشته باشند پس دیتکو تلاش می کند این تکنولوژی ها را معرفی نماید.

آموزش همواره بعنوان اصلی ترین و محوری ترین سرمایه در هر موقعیتی مورد توجه بوده و هست زیرا همه آگاهند که آموزش دقیق و عمیق تا چه اندازه می تواند به رشد و توسعه فردش و شغلی کمک نماید بنابراین دیتکو تلاش می کند با استفاده از فناوری های آموزشی جدید به معرفی و آموزش راه حل های سریع و ارزان برای کسب و کارها بپردازد و دانش خود را با همراهان خود به اشتراک بگذارد.

توسعه کسب و کارها نیازمند خرد جمعی است و به تنهایی امکان پذیر نمی باشد. ما در دیتکو به امر واقفیم که بدون استفاده از تجربه و دانش دیگران امکان حیات برای کسب و کار ما بسیار دشوار خواهد شد زیرا مطالعه، تحقیق و گوش کردن به تجربیات و دانش های جدید عاملی برای انتقال آن به دیگران خواهد بود بنابراین تلاش می کنیم با این اطلاع رسانی به توسعه دیگر کسب و کارها نیز کمک نماییم.