بازدید کننده گرامی، سایت در حال بروز رسانی صفحه اول می باشد

درباره ما

آنچه درباره دیتکو باید بدانید

دهکده دانش و فناوری از سال ۱۳۸۵ شروع به کار نموده و در طی این سالها گواهینامه و تاییدیه های مختلفی از جلمه مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و صفحات وب دریافت و موفق به حضور در عرصه فناوری های خدمات مبتنی بر موبایل و توسعه سامانه های وب گردیده است.

تحقیق و پژوهش جزو اصول اولیه کار در فضای مجازی و اینترنت می باشد و با رشد روز افزون دانش و فناوری در کنار شما به ارائه راهکارهای نوین کسب و کارهای مبتنی بر وب پرداخته ایم پس مشاور شما در زمینه فناوری اطلاعات جهت بهبود مستمر فعالیت های شما خواهیم بود.

دهکده دانش و فناوری که به اختصار دیتکو نامیده می شود با هدف جذب مخاطبان از طریق وبسایت به دنبال یافتن بازارهای هدف مشتریان برپایه علم سئو و پژوهش های شغلی است و در این راه خدمات و محصولات متنوعی راهی بازار نموده است از جمله پرتالهای تحت وب ، فروشگاه های اینترنتی ، پرتالهای خبری ، اتوماسیون اداری تحت وب و نیز نرم افزارهای موبایل و …

توسعه فضای کسب و کار در بستر اینترنت و فناوریهای نو همگام با تحقیقات میدانی اتکا به توانمندیهای حال حاضر، یکی دیگر از خدمات قابل ارائه دیتکو می باشد که بعنوان یک مزیت رقابتی در مقایسه با دیگر شرکت های این حوزه می باشد.

شاخص ارائه خدمت به مشتریان صداقت همراه با صرفه اقتصادی است تا بتوانیم اعتماد و اقتدار واقعی خود را برای دیگران به نمایش بگذاریم.

با تشکر از حسن نظر شما
مدیریت – جواد عباس پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =