درباره ما

آنچه درباره دیتکو باید بدانید

دهکده دانش و فناوری از سال ۱۳۸۵ شروع به کار نموده و در طی این سالها گواهینامه و تاییدیه های مختلفی از جلمه مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و صفحات وب دریافت و موفق به حضور در عرصه فناوری های خدمات مبتنی بر موبایل و توسعه نرم افزارهای تحت وب گردیده است.

از آنجا که تحقیق و پژوهش جزو اصول اولیه کار در فضای مجازی و اینترنت می باشد و با رشد روز افزون دانش و فناوری دست یافتن به نتایج سرعت چشمگیری داشته بنابراین ما بعنوان یکی از استارتاپ های فعال در عرصه فناوری به ارائه راه حل ها و راهکارهای سریع و ارزان کسب و کارها پرداخته ایم و هدفمان را بهبود مستمر مشاغل گوناگون با استفاده از ابزارهای نوین قرار داده ایم.

دهکده دانش و فناوری که به اختصار دیتکو نامیده می شود دارای محصولات و خدمات متنوعی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی همسو و هماهنگ بوده و هر روزه در حال به روز رسانی هستند بنابراین حوزه فعالیت دیتکو را شاید بتوان به ۵ بخش تقسیم نمود :
۱- توسعه مشاغل اینترنتی ، شامل راه حل های توسعه وب و نیز طراحی سایت و فروشگاه های اینترنتی
۲- دیجیتال مارکتینگ ، شامل یافتن بازارهای هدف و تبلیغ و سئو محصول و خدمات اینترنتی
۳- اشتغال و درآمد زایی ، شامل طرح ها و استارتاپ هایی که در بستر وب اشتغال زایی می کنند
۴- مشارکت و کارآفرینی ، شامل جذب سرمایه گذار برای طرح و ایده های نو
۵- خدمات آموزشی ، شامل کلیه آموزشهایی که مرتبط با فناوری های جدید می باشد

مزیت رقابتی که به دنبال آن هستیم ، ارائه سریع ترین و ارزانترین راه حل های مبتنی بر اینترنت برای کلیه مشاغل کوچک و متوسط در سطح ایران و کشورهای همسایه می باشد.

شاخص دیتکو برای ارائه خدمت به مشتریان خود، صداقت همراه با صرفه اقتصادی قرار داده شده است تا بتواند اقتدار واقعی خود را به نمایش بگذارد و اعتماد مخاطبان را در عمل جذب نماید.

با امید سلامتی و موفقیت برای شما
مدیریت – جواد عباس پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =