درباره ما

متن سربرگ خود را وارد کنید

دهکده دانش و فناوری از سال ۱۳۸۵ شروع به کار نموده و در طی این سالها گواهینامه و تاییدیه های مختلفی از جلمه مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و صفحات وب دریافت و موفق به حضور در عرصه فناوری های خدمات مبتنی بر موبایل و توسعه نرم افزارهای تحت وب گردیده است.

از آنجا که تحقیق و پژوهش جزو اصول اولیه کار در فضای مجازی و اینترنت می باشد و با رشد روز افزون دانش و فناوری دست یافتن به نتایج سرعت چشمگیری داشته بنابراین ما بعنوان یکی از استارتاپ های فعال در عرصه فناوری به ارائه راه حل ها و راهکارهای سریع و ارزان کسب و کارها پرداخته ایم و هدفمان را بهبود مستمر مشاغل گوناگون با استفاده از ابزارهای نوین قرار داده ایم.

دهکده دانش و فناوری که به اختصار دیتکو نامیده می شود دارای محصولات و خدمات متنوعی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی همسو و هماهنگ بوده و هر روزه در حال به روز رسانی هستند بنابراین حوزه فعالیت دیتکو را شاید بتوان به ۵ بخش تقسیم نمود :
۱- طراحی سایت و فروشگاه ، شامل طراحی انواع سایت و فروشگاه اینترنتی و افزونه های کاربردی تحت وب است.
۲- سئو و دیجیتال مارکتینگ ، شامل یافتن بازارهای هدف و تبلیغ و سئو سایت، محصول و خدمات اینترنتی می باشد.
۳- سامانه های اداری و سازمانی ، شامل راه حل های توسعه وب و نیز طراحی فرمها و فرآیندهای اداری و سازمانی است.
۴- فضای ذخیره سازی ابری ، پیکربندی و ارائه سرورها مجازی، اشتراکی و اختصاصی جهت میزبانی انواع وبسایتهای شخصی و سازمانی است.
۵- مدرسه کسب و کار ، شامل کلیه آموزشهایی که مرتبط با فناوری های جدید با متدها و دانش روز می باشد.

مزیت رقابتی که به دنبال آن هستیم ، ارائه سریع ترین و ارزانترین راه حل های مبتنی بر اینترنت برای کلیه مشاغل کوچک و متوسط در سطح ایران و کشورهای همسایه می باشد.
شاخص دیتکو برای ارائه خدمت به مشتریان خود، صداقت همراه با صرفه اقتصادی قرار داده شده است تا بتواند اقتدار واقعی خود را به نمایش بگذارد و اعتماد مخاطبان را در عمل جذب نماید.

با امید سلامتی و موفقیت برای شما
مدیریت – جواد عباس پور