درباره دیتکو

دیتکو آژانس انتقال فناوری های نوین به کسب و کارها

داستان ما

دهکده دانش و فناوری به اختصار "دیتکو"

دیتکو همواره تلاش می کند با تحقیق و پژوهش در فناوری های نوین، تکنولوژی مورد نیاز کسب و کارها را ارزان به دست مصرف کننده برساند.

دهکده دانش و فناوری از سال 1385 شروع به کار نموده و با همکاری بسیاری از فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاهی در طی این سالها گواهینامه و تاییدیه های مختلفی از جلمه مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و صفحات وب دریافت و موفق به حضور در عرصه فناوری های مبتنی بر اینترنت و توسعه ابزارهای نرم افزاری نوین گردیده است.
از آنجا که تحقیق و پژوهش جزو اصول اولیه هر کاری است و رشد روز افزون فناوری و تکنولوژی نیازمند به روز رسانی دانش می باشد ما بعنوان یکی از مجموعه های فعال در عرصه فناوری های نوین به ارائه راه حل ها و راهکارهای سریع و کاملا اقتصادی کسب و کارها  با ابزارهای نوین پرداخته ایم و هدفمان را بهبود مستمر مشاغل گوناگون بر پایه آموزش های کاربردی قرار دایم.
ماموریت و وظیفه ما، ارائه سریع ترین و با صرفه ترین راه حل های مبتنی بر فناوری برای مشاغل خرد و کلان در سرتاسر کشور عزیزمان است.
شاخص دیتکو برای ارائه خدمت به مشتریان خود، شفافیت همراه با صرفه اقتصادی قرار داده شده است تا بتواند با تخصص توأم با تعهد، اعتماد مخاطبان را در میدان عمل جلب نماید.

درباره دیتکو

همراهان ما در دیتکو

دهکده دانش و فناوری دارای زنجیره تامین منابع داخلی است

ارائه فضاهای ابری و مدیریت شده برای مصارف ذخیره سازی ابری، هاستینگ و سرور اختصاصی با پشتیبانی و به روز رسانی های دائمی.

تکنولوژی های آموزشی کاربردی و مهارت محور مبتنی بر یادگیری عمیق که در مسیر رشد فردی و شغلی طراحی و ارائه می شود.

هر کسب و کاری نیازمند برنامه برای رشد و توسعه پایدار با استفاده از تحقیق و پژوهش مبتنی بر فناوری های روز دنیا می باشد.

تیم دیتکو

یک تیم حرفه ای شامل متخصصین ارزشمند در حوزه دیجیتال مارکتینگ، تدوین، طراحی و مشاوره

مدیر و موسس دیتکو

فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار بعنوان مشاور، محقق و مدرس توسعه کسب و کار از سال 1385 در دهکده دانش و فناوری مشغول به فعالیت است.

طراح رابط کاربری

فارغ التحصیل رشته هنر و علاقه مند به طراحی رابط های کاربری همراه با متد تجربه کاربری بسیار دقیق، خوش سلیقه و پیگیر امور محوله از سال 1397 در دهکده دانش مشغول به فعالیت است.

عکاس و تدوین گر

دانشجوی رشته سینما، مستند ساز و تدوین گر، مسلط به نرم افزارهای طراحی گرافیک و تدوین شرکت ادوبی ، عکاس و ویرایشگر حرفه ای عکس از سال 1399 در دهکده دانش و فناوری مشغول به فعالیت است.

دیجیتال مارکتر

دانشجوی رشته نرم افزار و مسلط به سئوی سایت و محتوا، مسلط به تنظیم استراتژی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام از سال 1400 مشغول به فعالیت در دهکده دانش و فناوری است.