دیتکو را میشناسید

دیتکو آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر از منظر تخصص، تعهد و سابقه

داستان ما

دهکده دانش و فناوری به اختصار "دیتکو"

دیتکو دارای خدمات متنوعی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی همسو و هماهنگ بوده و دانش خود را در این زمینه همیشه به روز می کند.

دهکده دانش و فناوری از سال 1385 شروع به کار نموده و در طی این سالها گواهینامه و تاییدیه های مختلفی از جلمه مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و صفحات وب دریافت و موفق به حضور در عرصه فناوری های خدمات مبتنی بر موبایل و توسعه نرم افزارهای تحت وب گردیده است.
از آنجا که تحقیق و پژوهش جزو اصول اولیه کار در فضای مجازی و اینترنت می باشد و با رشد روز افزون دانش و فناوری دست یافتن به نتایج سرعت چشمگیری داشته بنابراین ما بعنوان یکی از استارتاپ های فعال در عرصه فناوری به ارائه راه حل ها و راهکارهای سریع و ارزان کسب و کارها پرداخته ایم و هدفمان را بهبود مستمر مشاغل گوناگون با استفاده از ابزارهای نوین قرار داده ایم.
مزیت رقابتی که به دنبال آن هستیم ، ارائه سریع ترین و ارزانترین راه حل های مبتنی بر اینترنت برای کلیه مشاغل کوچک و متوسط در سطح ایران و کشورهای همسایه می باشد.
شاخص دیتکو برای ارائه خدمت به مشتریان خود، صداقت همراه با صرفه اقتصادی قرار داده شده است تا بتواند اقتدار واقعی خود را به نمایش بگذارد و اعتماد مخاطبان را در عمل جذب نماید.

جواد عباس پور

مشاغل مورد نیاز دیتکو

با همکاری در دیتکو موقعیت متفاوتی را تجربه کنید.

فرصت های باز

فردی که شناخت کافی از نرم افزارهای تحت وب داشته و بتواند با مشتریان ارتباط برقرار نموده و با آنها به زبان ساده مذاکره نماید.

فردی که بتواند با مدارس و مراکز آموزشی ارتباط برقرار کند و به راحتی خواسته های ما را به آنها با زبان ساده تفهیم نماید. 

فردی که علاقه مند به طراحی سایت باشد و بتواند در خلال آموزشهایی که می بیند بر روی سایتهای ما نیز فعالیت نماید.

تیم دیتکو

یک تیم حرفه ای شامل متخصصین ارزشمند در حوزه دیجیتال مارکتینگ، تدوین، طراحی و مشاوره

مدیر و موسس دیتکو

فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت حرفه ای کسب و کار بعنوان مشاور و مدرس توسعه کسب و کار از سال 1385 در دهکده دانش و فناوری مشغول به فعالیت است.

طراح رابط کاربری

فارغ التحصیل رشته هنر و علاقه مند به طراحی رابط های کاربری همراه با متد تجربه کاربری بسیار دقیق، خوش سلیقه و پیگیر امور محوله از سال 1397 در دهکده دانش مشغول به فعالیت است.

عکاس و تدوین گر

دانشجوی رشته سینما، مستند ساز و تدوین گر، مسلط به نرم افزارهای طراحی گرافیک و تدوین شرکت ادوبی ، عکاس و ویرایشگر حرفه ای عکس از سال 1399 در دهکده دانش و فناوری مشغول به فعالیت است.

دیجیتال مارکتر

دانشجوی رشته نرم افزار و مسلط به سئوی سایت و محتوا، مسلط به تنظیم استراتژی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام از سال 1400 مشغول به فعالیت در دهکده دانش و فناوری است.