دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

داده‌های تازه: ۶۶ درصد دارندگان دوج کوین در سود هستند

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

داده‌های تازه نشان می‌دهد که با رشد ۲۰ درصدی قیمت دوج کوین در ابتدای هفته جاری، ۶۶ درصد از آدرس‌های این ارز دیجیتال اکنون در سود هستند.

به گزارش یوتودی، شرکت تحلیلی اینتودِبلاک (IntoTheBlock) توییتی را منتشر کرده و در آن گفته است که به‌دنبال افزایش قیمت دوج کوین در آغاز هفته جاری، سه‌چهارم از کل آدرس‌های این ارز دیجیتال اکنون در سود هستند.

تیم اینتودِبلاک پس از رشد اخیر قیمت دوج کوین با انتشار توییتی اعلام کرد که بیش از ۶۶ درصد از آدرس‌های دوج کوین اکنون وارد سود شده‌اند؛ موضوعی که احتمالاً سرمایه‌گذاران پرطرفدارترین میم کوین بازار را تا حدودی خوشحال می‌کند.

گفتنی است که این داده‌ها از تجزیه‌و‌تحلیل وضعیت آدرس‌های سود‌دِه و ضرر‌دِه دوج کوین به‌دست‌آمده است.

در تاریخ ۸ مه (۱۸ اردیبهشت) و پیش از آنکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و یکی از ۵ نفر اول فهرست ثروتمندترین مردان جهان، برای اولین بار در برنامه «Saturday Night Live» حاضر شود، قیمت دوج کوین به اوج تاریخی ۰.۷۰ دلاری خود رسید.

پس از آن بازار دوج کوین با سقوط گسترده‌ای مواجه شد و از تاریخ ۲۲ ژوییه (۳۱ تیر) هم قیمت همواره در محدوده ۰.۱۹ دلار در نوسان بوده است. با این حال، رشد ۲۰ درصدی روزهای ابتدایی این هفته، بار دیگر قیمت دوج کوین را به بالای سطح ۰.۲۵ دلار رساند.

The post داده‌های تازه: ۶۶ درصد دارندگان دوج کوین در سود هستند appeared first on ارزدیجیتال.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044