دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

در سقوط هفته گذشته بازار کدام ارزها پیروز شدند؟

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

با وجود اصلاح گسترده بازار طی یک هفته گذشته، برخی از ارزهای دیجیتال نظیر کوانت موفق به ثبت رشدهایی بیشتر از ۱۰۰ درصد شدند.

به گزارش دیلی هودل، در صدر این فهرست توکن XYO قرار دارد. XYO یک شبکه غیرمتمرکز از دستگاه‌هایی است که به‌صورت ناشناس داده‌های مکانی یا جغرافیایی را جمع‌‌آوری می‌کنند. ارزش بازار این ارز دیجیتال بیش از ۵۹۰ میلیون دلار است. طی یک هفته گذشته قیمت XYO موفق به ثبت رکورد ۰.۰۵ دلاری شده است. پیش از جهش، XYO در محدوده ۰.۰۱۳ دلار قرار داشت؛ به‌عبارت دیگر، طی یک هفته این ارز دیجیتال ۲۸۵ درصد رشد کرده است.

اوئیسیس نتورک (ROSE) که یک شبکه بلاک چینی غیرمتمرکز با تمرکز بر حریم خصوصی است، موفق به ثبت رشدی ۱۶۷ درصدی شده است. قیمت ROSE در این روند صعودی از ۰.۱۲ دلار به ۰.۳۲ دلار رسید. در حال حاضر نیز هر واحد از این ارز دیجیتال در محدوده ۰.۲۴ دلار معامله می‌شود.

کوانت (QNT) یکی دیگر از ارزهای برنده هفته گذشته بود. این ارز موفق شد با ثبت رشدی ۱۲۴ درصدی، از ۱۹۰ دلار به اوج تاریخی تازه در ۴۲۷ دلار برسد. قیمت کوانت در حال حاضر ۳۴۰ دلار است.

الگورند (ALGO) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال بود که موفق شد رشد قابل‌توجهی را تجربه کند. طی یک هفته، قیمت الگورند با ۱۰۲ درصد رشد به ۲.۴۱ دلار رسید. با وجود این صعود، قیمت الگورند همچنان فاصله‌ای ۳۳ درصدی با اوج تاریخی خود دارد.

قیمت ولاس (VLX) با جهشی ۱۰۰ درصدی طی بازه‌ای یک‌هفته‌ای، موفق شد تا ۰.۱۸ دلار بالا برود. پیش از این جهش، این ارز دیجیتال در محدوده ۰.۰۹ دلار معامله می‌شد. ولاس یک پروژه حوزه هوش مصنوعی است که بر بستر بلاک چین کار می‌کند. در حال حاضر قیمت ولاس ۰.۱۳ دلار است.

The post در سقوط هفته گذشته بازار کدام ارزها پیروز شدند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044