دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

قیمت بیت کوین به نزدیک ۴۰,۰۰۰ دلار رسید؛ ۵ هزار دلار جهش در ۳ ساعت

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

بیت کوین طی یک جهش سریع، موفق شد تنها در عرض ۳ ساعت تا نزدیک مقاومت ۴۰,۰۰۰ دلاری اوج بگیرد. این اولین بار در ماه جاری است که بیت کوین به این محدوده می‌رسد.

به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین ساعاتی پیش موفق شد با ثبت جهشی ۱۰ درصد، به‌سرعت از ۳۵,۰۰۰ دلار به ۴۰,۰۰۰ دلار برسد.

پس از عبور از ۳۵,۰۰۰ دلار شاهد لیکوییدشدن حجم بالایی از قراردادهای آتی فروش (Short) بودیم و این مسئله باعث افزایش شتاب صعودی شد. این صعود، قیمت بیت کوین از ۳۴,۰۰۰ دلار تا ۳۹,۸۰۰ دلار را تنها در عرض ۳ ساعت طی کرد.

نکته حائز اهمیت اینجاست که بیت کوین برای جهش از ۳۰,۰۰۰ تا ۳۴,۰۰۰ دلار، چیزی در حدود پنج روز وقت صرف کرده بود. در حال حاضر هر واحد از این ارز دیجیتال در محدوده ۳۸,۵۰۰ دلاری معامله می‌شود. طی ۲۴ ساعت گذشته، پادشاه ارزهای دیجیتال نزدیک به ۱۳ درصد رشد کرده است و در بین ۳۰ ارز دیجیتال بازار بهترین عملکرد را داشته است.

لارک دیویس (Lark Davis)، از تحلیل‌گران مطرح بازار، با اشاره به این جهش سریع، خطاب به ۴۲۶,۰۰۰ دنبال‌کننده خود در توییتر گفت که قیمت بار دیگر به بالای میانگین متحرک ۵۰ روزه بازگشته است.

Image

پولکادات و چین لینک هم از جمله دیگر ارزهایی بودند که در ۲۴ ساعت گذشته چیزی بیش از ۱۱ درصد رشد کردند.

قیمت دوج کوین هم جهشی کمتر از ۹ درصد را ثبت کرد که نشان می‌دهد تأثیرات توییت اخیر ایلان ماسک رفته‌رفته در از بین رفتن است. ماسک در توییتر روز گذشته خود با انتشار تصویری طنز، دوج کوین را «پول» خوانده بود.

علیرغم تلاش‌های ماسک برای ایجاد نوسان در بازار دوج کوین، به نظر می‌رسد که این ارز دیجیتال همگام با آلت کوین‌های دیگر در حال نوسان است. طی ۲۴ ساعت گذشته بیشتر آلت کوین‌های بزرگ بازار جهش‌هایی تک رقمی ثبت کردند.

با وجود فاصله یک ماهه با به‌روزرسانی بزرگ لندن، قیمت اتریوم همچنان با ۷ درصد صعود، رشدی کمتر از دیگر ارزها ثبت کرد. در بین ۱۰ ارز برتر بازار، اتریوم بدترین عملکرد را در ۲۴ ساعت گذشته ثبت کرده است.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044