دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

معامله گران روزانه 2،000 BTC را از صرافی های متمرکز خارج می کنند

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

تعداد بیت کوین نگهداری شده در صرافی های متمرکز از اواخر ماه مه به طور مداوم کاهش می یابد ، تقریباً 2،000 BTC (ارزش تقریبی 66 میلیون دلار با قیمت های فعلی) روزانه از مبادلات خارج می شود.

Glassnode در 12 ژوئیه هفته روی زنجیره گزارش نشان داد که ذخایر بیت کوین در مبادلات متمرکز به سطحی کاهش یافته است که از آوریل مشاهده نشده است ، ماهی که BTC انفجار آن را به بالاترین حد خود یعنی تقریبا 65،000 دلار رسانده است.

محققان اشاره شد که در طول اجرای گاو نر منتهی به این اوج ، تخلیه بی وقفه ذخایر سکه مبادله یک موضوع اصلی بود. Glassnode نتیجه می گیرد که بیشتر این BTC به خاکستری اعتماد GBTC یا توسط م institutionsسسات انباشته شده است ، “خروج خالص مداوم از مبادلات”.

با این حال ، هنگامی که قیمت بیت کوین در ماه مه کاهش یافت ، این روند معکوس شد سکه ها برای تصفیه به صرافی ها ارسال می شدند. اکنون ، با افزایش میزان خروج ، حجم خالص انتقال دوباره به قلمرو منفی برگشته است.

“به طور متوسط ​​در حال حرکت 14 روزه ، به ویژه در دو هفته گذشته بازدهی مثبت تر برای خروج ارز با نرخ 2 هزار پوند BTC در روز داشته است.”

حجم انتقال خالص BTC به / از صرافی ها: Glassnode

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که نسبت کارمزد معاملات زنجیره ای نشان داده شده توسط سپرده های مبادله ای در هفته گذشته به 14٪ سلطه کاهش یافت ، پس از اوج کوتاه مدت به حدود 17٪ در ماه مه.

این کارمزد زنجیره ای مرتبط با برداشت با افزایش قابل توجهی از 3.7٪ تا 5.4٪ در این ماه روبرو شد ، که نشان دهنده افزایش اولویت تجمع نسبت به فروش است.

مربوط: قیمت بیت کوین زیر 33 هزار دلار است ، اما داده های زنجیره ای به تجمع BTC اشاره دارد

به نظر می رسد کاهش ذخایر ارزی با افزایش جریان سرمایه به پروتکل های مالی غیرمتمرکز طی دو هفته گذشته همزمان شده است.

مطابق با DeFiLlama، ارزش کل قفل شده از 26 ژوئن با افزایش از 92 میلیارد دلار به 111 میلیارد دلار ، 21 درصد افزایش یافته است.