دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

هارد فورک لندن اتریوم پنجشنبه اجرا خواهد شد

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

وب‌سایت رسمی اتریوم اعلام کرده که قرار است به‌روزرسانی لندن پنجشنبه همین هفته راه‌اندازی شود. برخلاف تصور بیشتر کاربران، قرار نیست این به‌روزرسانی اتریوم را در کوتاه‌مدت به یک دارایی ضدتورمی تبدیل کند.

به گزارش کوین تلگراف، بر اساس شمارش معکوس وب‌سایت رسمی اتریوم به آدرس «Ethereum.org»، قرار است به‌روزرسانی لندن روز پنجشنبه راه‌اندازی شود.

در وب‌سایت رسمی اتریوم آمده است:

به‌روز‌رسانی لندن قرار است در اوت (مرداد) ۲۰۲۱ در بلاک شماره ۱۲,۹۶۵,۰۰۰ شبکه اتریوم راه‌اندازی شود. [این به‌روز‌رسانی] طرح EIP-1559 را هم ارائه می‌کند که [با اجرایی شدن این طرح] کارمزد تراکنش‌های شبکه با تغییر روش بازپرداخت گس (Gas) و برنامه‌ریزی بمب سختی یا عصر یخبندان بهبود می‌یابد.

طرح بهبود اتریوم ۱۵۵۹، به طور مستقیم روش کار شبکه را در تعیین کارمزد تراکنش‌ها تغییر می‌دهد. با اجرایی شدن این طرح بخشی از کارمزدهای پایه تراکنش‌ها در شبکه سوزانده می‌شود و در نتیجه عرضه در گردش کم می‌شود. این طرح امکانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که شامل گزینه‌ای برای تشویق به تأییدهای سریع‌تر و متناسب با تقاضای شبکه است و این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران مبلغی اضافه را در قالب «انعام» در تراکنش خود بگنجانند. به‌گفته بنیاد اتریوم، قرار است در به‌روزرسانی لندن طرح‌های بهبودی یا EIPهای دیگری از جمله «EIP-3541» هم اجرایی شوند.

یکی از کاربران توییتر به نام کورپی (Korpi)، روز دوشنبه در رشته‌توییتی به چند نکته بسیار مهم در رابطه با طرح EIP-1559 اشاره کرد. او پس از صحبت کردن درباره برخی از نکات مربوط به به‌روزرسانی لندن گفت:

همه کاربران از مسئله سوزانده شدن اتر هیجان‌زده هستند.

کورپی در ادامه افزود:

با اجرایی شدن طرح EIP-1559 بخشی از کارمزدهای [پایه] شبکه اتریوم سوزانده شده و از چرخه خارج می‌شود. اما این بدان معنا نیست که اتر فوراً به یک دارایی ضدتورمی تبدیل می‌شود. برای این که چنین اتفاقی بیفتد، باید اترهای سوزانده‌شده بیشتر از اترهایی باشند که به‌عنوان پاداش بلاک صادر می‌شوند.

هارد فورک لندن بخشی از فرایند انتقال شبکه اتریوم به نسخه دوم یا همان «اتریوم ۲.۰» است که نهایت الگوریتم اجماع شبکه را از اثبات کار به اثبات سهام تغییر می‌دهد.

The post هارد فورک لندن اتریوم پنجشنبه اجرا خواهد شد appeared first on ارزدیجیتال.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044