دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

وضعیت بازار؛ پولکادات همچنان می‌تازد

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

روند بازار بیت کوین و اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته همچنان نزولی بوده است. با این حال قیمت برخی از آلت کوین‌های کمتر شناخته‌شده بازار بیش از ۱۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش کریپتو نیوز، تلاش بیت کوین برای عبور از مقاومت ۴۶,۰۰۰ دلاری ناموفق بود. بیت کوین اکنون حرکت رو به پایین جدیدی را آغاز کرده و با قیمتی پایین‌تر از ۴۵,۰۰۰ دلار معامله می‌شود. بازار اخیراً وارد فاز تثبیت قیمت شده است و به نظر می‌رسد که خطر سقوط قیمت تا سطح ۴۲,۵۰۰ دلار هم وجود دارد.

آلت کوین‌های اصلی بازار هم شرایطی مشابهی دارند و با موانع قیمتی متعددی مواجه هستند. اتریوم مقاومت‌های ۳,۳۵۰ و ۳,۴۰۰ دلاری را بالای سر خود می‌بیند. در بازار ریپل نشانه‌هایی نزولی دیده می‌شود و قیمت زیر مقاومت‌های ۱.۱۵ و ۱.۲۰ دلاری قرار گرفته است. کاردانو هم سقوطی ۶ درصدی را تجربه کرده و حمایت ۲.۵۰ دلاری را از دست داده است.

وضعیت بازار؛ پولکادات همچنان می‌تازد
نمودار ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

وضعیت بازار اتریوم

اتریوم حرکت نزولی جدیدی را زیر سطح ۳,۴۰۰ دلار آغاز کرده است. کندل قیمت سطوح حمایتی ۳,۳۵۰ و ۳,۳۰۰ دلاری را به سمت پایین شکسته و در حال نزدیک‌شدن به سطح ۳,۲۵۰ دلار است. اگر در ادامه حمایت ۳,۲۵۰ دلاری هم شکسته شود، احتمال سقوط قیمت تا سطح ۳,۰۰۰ دلار وجود دارد.

در صورت صعودی‌شدن بازار، اولین حمایت پیش روی خریداران سطح ۳,۳۵۰ دلار خواهد بود. پیوت (Pivot) هفتگی هم در حال شکل‌گیری در محدوده ۳,۵۰۰ دلار است. پیوت‌ها نقاطی هستند که قیمت در آن‌ها تغییر جهت می‌دهد یا به عبارتی، در این نقاط روند صعودی به نزولی و برعکس تبدیل می‌شود.

وضعیت بازار کاردانو، لایت کوین، دوج کوین و ریپل

کاردانو چند روز پیش یک حرکت صعودی را بالای سطح ۲.۵۵ دلار آغاز کرد، اما این جهش ادامه‌دار نبود. در نتیجه سقوط جدیدی در بازار رخ داد و اکنون کاردانو با قیمتی پایین‌تر از ۲.۵۵ دلار معامله می‌شود. حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۲.۳۸ دلار است و در صورت ادامه روند نزولی احتمال سقوط قیمت تا سطح ۲.۲۰ دلار وجود دارد.

قیمت لایت کوین پیوسته در حال کاهش بوده و اخیراً هم حمایت ۱۸۰ دلاری شکسته شده است. بازار اکنون در حال تثبیت قیمت در محدوده ۱۷۵ دلار است و نزدیک‌ترین حمایت در سطح ۱۷۲ دلار قرار دارد. ادامه روند نزولی می‌تواند راه را برای سقوط بیشتر قیمت تا سطح ۱۶۵ دلار باز کند.

دوج کوین پایین‌تر از پیوت ۰.۲۵۰ دلاری معامله می‌شود. نزدیک‌ترین حمایت در محدوده ۰.۲۳۲ دلار است و حمایت اصلی در سطح ۰.۲۲۰ دلار قرار دارد. شکسته‌شدن این سطح خطر سقوط قیمت تا سطح ۰.۲۰۰ دلار را در میان‌مدت افزایش می‌دهد.

ریپل نتوانست به طور کامل از مقاومت ۱.۱۵ دلاری عبور کند و در ادامه حرکت نزولی جدیدی را آغاز کرد. ریپل هم‌اکنون پایین‌تر از ۱.۱۰ دلار معامله می‌شود و احتمال سقوط قیمت تا سطح ۱.۰۵ دلار هم وجود دارد. حمایت کلیدی در محدوده ۱.۰۰ دلار است و شکسته‌شدن این سطح می‌تواند با کاهش بیشتر قیمت همراه شود.

وضعیت بازار؛ پولکادات همچنان می‌تازد
نقشه بازار در arz.watch

وضعیت دیگر آلت کوین‌های بازار

قیمت بسیاری از آلت کوین‌های بازار از جمله سولانا، فانتوم (Fantom)، کوانت (Quant)، آرویو (Arweave)، اولنچ (Avalanche)، امگا نتورک (OMG Network)، سلو (Celo)، توکن صرافی اف‌تی‌ایکس (FTT)، مینا (Mina)، لونا (Luna)، ریوین (Revain)، ام‌دکس (Mdex) و توکن صرافی کوکوین (KuCoin) کاهشی ۵ درصدی داشته است. از طرفی دیگر قیمت ارزهای دیجیتال کازماس (Cosmos)، تزوس (Tezos)، پولکادات و هارمونی (Harmony) بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته است.

در مجموع بیت کوین پایین‌تر از مقاومت‌های ۴۵,۸۰۰ و ۴۶,۰۰۰ دلاری قرار گرفته است و اگر نتواند موقعیت خود را بالای سطح ۴۴,۰۰۰ دلار حفظ کند، احتمال سقوط بیشتر قیمت وجود دارد.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044