دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

گرگ وال استریت: قیمت بیت کوین و اتریوم ممکن است تا پایان سال بیشتر شود

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

جردن بلفورت (Jordan Belfort)، ملقب به گرگ وال استریت و معامله‌گر مشهور بازارهای مالی، با اشاره به قانون‌گذاری‌ها در فضای ارزهای دیجیتال اعلام کرد که قیمت بیت کوین و اتریوم تا پایان سال جاری میلادی با جهش همراه خواهد شد. به‌گفته وی، این قانون‌گذاری‌ها امکان پذیرش بیشتر توسط عموم را فراهم می‌کند.

به گزارش کریپتوگلوب، بلفورت در مصاحبه اخیر خود با کوین دسک خاطرنشان کرد که قانون‌گذاری‌های گسترده در حوزه ارزهای دیجیتال، می‌تواند به نفع بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین‌ها باشد. او در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود که ترس از قانون‌گذاری درست نیست و بحث قانون‌گذاری در میان مردم به‌شکل بدی جا افتاده است. او در ادامه به بازار اوراق قرضه اشاره کرد و گفت که وقتی مراجع قانون‌گذار این بازار را کنترل کردند، رشد آن آغاز شد.

بلفورت با نام بردن از تتر، بار دیگر بر انتقاد دیرینه‌اش از این ارز دیجیتال پافشاری کرد و ادعا کرد که این استیبل کوین یک کلاهبرداری است. بلفورت می‌گوید واقعاً تعجب می‌کند که چطور تا کنون اقدامات قانونی که درباره USDT صورت گرفته است، تا این اندازه ناچیز است.

این استیبل کوین در حال حاضر بیش از ۶۱ میلیارد توکن در گردش دارد و از آنجا که صدور تترهای جدید همزمان با افزایش قیمت بیت کوین به‌شکل نمایی رشد می‌کند، بلفورت این را بدان معنا می‌داند که ایجاد کوین‌های جدید می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال (بیت کوین) را پامپ کند. او در سال ۲۰۱۸ هم عنوان کرده بود که به تتر مشکوک است و فکر می‌کند که این پروژه نوعی «کلاهبرداری بزرگ» است که برای پامپ قیمت بیت کوین از آن استفاده می‌کنند.

تتر و بیت فینکس همواره هدف انتقادها قرار داشتند. برخی از پژوهشگران به همین نتایج بلفورت دست یافته‌اند، در حالیکه برخی دیگر به نتایج متفاوتی رسیده‌اند. تتر و بیت فینکس همواره دخالت در هرگونه دستکاری در بازار بیت کوین را رد کرده‌اند. آنها اعلام کردند:

عرضه توکن‌ها [تتر] نمی‌تواند بر افزایش قیمت بیت کوین یا هر ارز دیجیتال/ توکن دیگری در بیت فینکس تأثیر بگذارد.

بلفورت در این مصاحبه از اهداف غیرواقعی برای قیمت بیت کوین و اتریوم انتقاد کرد و گفت که این پیش‌بینی‌ها فقط برای جوسازی بازار استفاده می‌شوند. او در ادامه با اشاره به اینکه هم اتریوم و هم بیت کوین دارد گفت:

باور دارم که بیت کوین این پتانسیل را دارد که در نهایت به‌عنوان طلای دیجیتال مطرح شود.

او در ارتباط با قیمت بیت کوین پیش‌بینی کرد که تا پایان سال این ارز دیجیتال به ۴۵,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. به‌گفته وی قیمت اتریوم هم بین ۳,۷۰۰ تا ۴,۵۰۰ دلار معامله خواهد شد. در ابتدای سال جاری بلفورت پس از اینکه موضع انتقادی سابقش را نسبت به بیت کوین تغییر داد، پیش‌بینی کرد قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044