دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

یک بازی رایانه‌ای به برنده بیت کوین مجانی می‌دهد!

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

«چه کسی ریش مرا دزدید؟» (?Who Stole My Beard) عنوان یک بازی رایانه‌ای است که به برنده بیت کوین رایگان جایزه می‌دهد. در این بازی شرکت‌کنندگان برای دسترسی به کیف پولی حاوی بیت کوین باید یک معما را حل کند.

به گزارش دیکریپت، یک بازی رایانه‌ای که داستان آن درباره پیدا کردن ریشِ به سرقت رفته شخصی در منطقه بیردزویل (Beardsville) آمریکا است، به اولین بازیکنی که معمای این بازی حل کند بیت کوین رایگان هدیه می‌دهد.

بازی «چه کسی ریش مرا دزدید؟» شامل ۱۲ تکه کاغذ مجازی است که در هرکدام یک کلمه قرار گرفته است. این کاغذها هنگامی که کنار هم قرار می‌گیرند کلمات بازیابی یک کیف پول الکتروم (Electrum) را تشکیل می‌دهند. در این کیف پول مقداری بیت کوین قرار داده شده است و اولین نفری که بتواند به آن دسترسی پیدا کند، می‌تواند ارزهای دیجیتال را منتقل کند.

کلمات بازیابی مجموعه‌ای از کلمات تصادفی هستند که به دارنده آن این امکان را می‌دهند تا به یک کیف پول‌ ارز دیجیتال دسترسی پیدا کنند.

نیل کالیر (Neil Collier)، اهل کالیفرنیا و تنها توسعه‌دهنده این بازی، گفته است تعدادی بیت کوین را به یک کیف پول انتقال داده، اما مقدار دقیق آن را اعلام نکرده است.

کالیر روز گذشته در شبکه اجتماعی ردیت نوشت:

یک سال قبل به بیت کوین روی آوردم و عاشق آن هستم. از هر چیزی که آگاهی [مردم] درباره بیت کوین را افزایش دهد و به ترویج پروژه موردعلاقه من کمک کند استقبال می‌کنم.

برخی از بازیکنان آینده‌نگر در ردیت، نسبت به ربات‌هایی که بازی را به طور خودکار اجرا می‌کنند اظهار نگرانی کرده‌اند. معمولاً این اتفاق درباره ارزهای دیجیتال و برای به‌دست آوردن کلمات بازیابی می‌افتد. گفتنی است که کالیر به این نگرانی‌ها واکنشی نشان نداده است.

این بازی روز دوم اوت (۱۱ مرداد) منتشر خواهد شد و فقط با پرداخت ارزهای فیات قابل خریداری است. کالیر هم‌چنین گفته است که نسخه‌ای منتشر خواهد کرد که با پرداخت بیت کوین هم قابل خریداری خواهد بود.

صرف نظر از موضوع بیت کوین، «چه کسی ریش مرا دزدید؟» یک بازی کلاسیک کاراگاهی در ژانر نقش‌آفرینی است و داستان بازی در شهری جریان دارد که در آن همه بر اساس قانون باید ریش داشته باشند.

بازیکن به همراه سگ خانگی خود، یعنی لئو، باید با استفاده از ریش‌های ساختگی و آیتم‌های خنده‌دار و سوال‌برانگیز، معمایی را حل کند. در واقع این بازی چیزی شبیه به دارت، تریویا (Trivia)، بازی با شخصیت‌های غیرقابل کنترل (NPC) و مینی گیم‌های ساده است.

بازی «چه کسی ریش مرا دزدید؟» به دنبال دیگر بازی‌های کالیر از جمله «Football: The Hardest Job» و «RPG Character Builder» منتشر می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044