دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

12 بهترین افزونه پایگاه داده وردپرس – انتخاب متخصص (2022)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین افزونه های پایگاه داده وردپرس برای سایت خود هستید؟

افزونه های پایگاه داده وردپرس می توانند به شما کمک کنند تا پایگاه داده خود را برای بهبود عملکرد وب سایت، کمک به مهاجرت وب سایت و موارد دیگر پاکسازی کنید.

در این مقاله، برخی از بهترین افزونه های پایگاه داده را برای سایت وردپرس شما انتخاب کرده ایم.

12 بهترین افزونه پایگاه داده وردپرس

چرا از پلاگین پایگاه داده وردپرس استفاده کنیم؟

وردپرس اطلاعات زیادی را در شما ذخیره می کند پایگاه داده، از نظرات گرفته تا پست ها، اطلاعات کاربر، داده های افزونه و موارد دیگر.

با گذشت زمان پایگاه داده شما ممکن است به هم ریخته شود، که می تواند سرعت وب سایت شما را کاهش دهد و حتی باعث شود خطاهای وردپرس. افزونه های پایگاه داده وردپرس می توانند به بهینه سازی و پاکسازی پایگاه داده شما کمک کنند تا مطمئن شوید سایت شما تا حد امکان سریع است.

سایر افزونه های پایگاه داده وردپرس می توانند به شما در ذخیره و نمایش داده ها، پشتیبان گیری از پایگاه داده خود برای ایمن نگه داشتن سایت و موارد دیگر کمک کنند.

با این گفته، اجازه دهید برخی از بهترین افزونه های پایگاه داده وردپرس را که می توانید با سایت خود استفاده کنید، به شما نشان دهیم.

1. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus هست بهترین افزونه پشتیبان گیری وردپرس توسط بیش از 3 میلیون وب سایت استفاده شده است.

این به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان کامل از خود ایجاد کنید وب سایت وردپرس و آن را با خیال راحت در ابر یا رایانه خود ذخیره کنید. می توانید از کل سایت و پایگاه داده وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید یا فایل های وب سایت خاصی را انتخاب کنید.

همچنین می توانید از سایت و پایگاه داده خود در Dropbox، Amazon S3، FTP، ایمیل، Google Drive و غیره نسخه پشتیبان تهیه کنید.

نسخه پریمیوم با افزونه های بیشتری برای مهاجرت و شبیه سازی وب سایت ها، از جستجو و جایگزینی پایگاه داده استفاده کنید، به پشتیبانی چند سایت دسترسی داشته باشید و موارد دیگر.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در چگونه با UpdraftPlus از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی کنید.

2. WP-DBManager

WP-DBManager

WP-DBManager یک ابزار همه در یک برای بهینه سازی پایگاه داده وردپرس است. این افزونه دارای ویژگی های بسیار غنی است، اما هنوز برای مبتدیان مناسب است.

این به شما امکان می دهد پایگاه داده خود را بهینه کنید، پایگاه داده را تعمیر و بازیابی کنید، پشتیبان گیری از پایگاه داده ایجاد کنید، و نسخه پشتیبان پایگاه داده ای که ایجاد کرده اید را حذف کنید.

به علاوه، هنگامی که تنظیمات اولیه را پیکربندی کردید، در پس زمینه اجرا می شود، بنابراین پایگاه داده وردپرس شما همیشه بهینه می شود.

3. WPForms

WPForms

WPForms هست بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرس توسط بیش از 5 میلیون وب سایت استفاده شده است.

این به شما امکان می دهد به راحتی هر نوع فرمی را برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید فرم های تماس، فرم های سفارش، فرم های ثبت نام کاربر، و بیشتر.

کتابخانه ای از بیش از 300 قالب وجود دارد که می توانید برای شروع استفاده کنید، و هر قالب را می توان با کشیدن و رها کردن سازنده کاملا سفارشی کرد.

هنگامی که یک کاربر فرمی را در سایت شما ارسال می کند، تمام داده های فرم به طور خودکار در پایگاه داده وردپرس شما ذخیره می شود.

سپس WPForms این داده ها را می گیرد و مشاهده آن را در داشبورد وردپرس شما آسان می کند. می‌توانید تمام اطلاعات تماس، برچسب‌های فیلد، تعداد ورودی‌ها و موارد دیگر را ببینید. این اساسا یک پایگاه داده ظاهری از لیست مخاطبین شما است.

ورودی های فرم WPForms

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما را در نحوه ذخیره اطلاعات فرم تماس در پایگاه داده وردپرس.

می‌توانید فرم‌های وردپرس خود را به Google Sheets یا هر فرم دیگری متصل کنید خدمات ایمیل مارکتینگ همچنین برای کمک به بهبود گردش کار و صرفه جویی در زمان.

4. جستجوی بهتر جایگزین کنید

جستجوی بهتر جایگزین کنید

جستجوی بهتر جایگزین کنید یک افزونه مفید است که می تواند به شما کمک کند انتقال وردپرس به دامنه جدید و سایر وظایف یافتن و جایگزینی سریع دیگر.

هنگامی که یک وب سایت را مهاجرت می کنید، معمولاً باید تغییراتی در پایگاه داده، URL ها، فایل های رسانه ای و موارد دیگر ایجاد کنید.

این افزونه انجام جستجو و جایگزینی در پایگاه داده وردپرس را آسان می کند. همچنین دارای کنترل های پیشرفته است، بنابراین می توانید جداول خاصی را انتخاب کنید، ببینید چه فیلدهایی قبل از اجرای افزونه جایگزین می شوند و موارد دیگر.

حتی از a نیز پشتیبانی می کند شبکه چند سایتی وردپرس، اگر یک شبکه کامل از سایت های وردپرس را به یکباره مهاجرت می کنید.

5. WP-Sweep

WP-Sweep

WP-Sweep یک افزونه پایگاه داده وردپرس است که پاکسازی پایگاه داده وردپرس و بهبود آن را آسان می کند عملکرد و سرعت وردپرس.

این به شما امکان می دهد مناطقی مانند ابرداده پست، نظرات، ویرایش های پست، افزونه های حذف نصب شده و موارد دیگر را به راحتی پاکسازی کنید.

یک صفحه تنظیمات کاربرپسند وجود دارد که به شما امکان می‌دهد با یک کلیک انتخاب کنید کدام قسمت از پایگاه داده خود را تمیز کنید.

این افزونه همچنین از عملکرد حذف وردپرس برای حذف داده های پایگاه داده استفاده می کند که به اطمینان از عدم از دست رفتن تصادفی داده ها کمک می کند.

6. فرم های قدرتمند

فرم های قدرتمند

فرم های قدرتمند یک افزونه پایگاه داده رابطه ای و پیشرفته ترین فرم ساز وردپرس در بازار است.

با استفاده از این افزونه، می‌توانید داده‌ها را از طریق فرم‌های جلویی آپلود و جمع‌آوری کنید، سپس می‌توانید آن داده‌ها را به روش‌های مختلف در وب‌سایت خود نمایش دهید.

افزونه Formidable Views موجود در طرح پلاس به شما امکان می دهد داده ها را در قالب شبکه، جدول، تقویم و سایر فرمت ها نمایش دهید. این مفید است برای ایجاد یک هیئت شغلی، نمایش لیست املاک و مستغلات، نمایش کاربران ثبت نام شده، و بیشتر.

نمونه جدول Formidable Forms

تمام داده های ارسال شده از طریق فرم هایی که با افزونه ایجاد می کنید به طور خودکار به پایگاه داده وردپرس شما می رود. سپس، می‌توانید از رابط کاربری برای مرتب‌سازی، فیلتر کردن و جستجو در میان داده‌های خود استفاده کنید.

همچنین می توانید به کاربران اجازه آپلود تصاویر، پست های وبلاگ و سایر اشکال داده را بدهید.

Formidable Forms به شما امکان می دهد با افزونه Views پیشرفته آنها یک پایگاه داده frontend برای وردپرس ایجاد کنید.

7. به روز رسانی آسان نام کاربری

به روز رسانی آسان نام کاربری

به روز رسانی آسان نام کاربری یک افزونه رایگان است که تغییر نام کاربری وردپرس را آسان می کند.

وردپرس این کار را آسان می کند نام کامل خود را تغییر دهید از پروفایل کاربری شما اما، اگر می خواهید نام کاربری خود را تغییر دهید، باید از ابزاری مانند استفاده کنید phpMyAdmin برای ایجاد تغییرات در پایگاه داده خود

این افزونه فرآیند را ساده می کند و به شما امکان می دهد نام کاربری خود و نام کاربری سایر کاربران را مستقیماً از پنل مدیریت وردپرس خود تغییر دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما را در چگونه نام کاربری وردپرس خود را تغییر دهیم.

8. پشتیبان گیری JetPack (VaultPress)

پشتیبان گیری JetPack (VaultPress)

پشتیبان گیری از JetPack یک افزونه محبوب پشتیبان وردپرس توسط Automattic، شرکت سازنده وردپرس است. در ابتدا با نام VaultPress راه اندازی شد اما مجدداً راه اندازی شد و به عنوان پشتیبان Jetpack طراحی مجدد شد.

این افزونه پشتیبان گیری خودکار روزانه را بدون کاهش سرعت وب سایت شما ارائه می دهد. این پشتیبان‌گیری‌ها شامل یک نسخه پشتیبان کامل از پایگاه داده وردپرس نیز می‌شود.

این راه حل پشتیبان نیز به سمتی طراحی شده است ووکامرس صاحبان فروشگاه، بنابراین سفارش و اطلاعات مشتری شما همیشه امن است.

علاوه بر پشتیبان گیری، می توانید با یک کلیک کل سایت خود را به نسخه قبلی بازیابی کنید.

9. TablePress

TablePress

TablePress یکی از بهترین افزونه های جدول وردپرس می توانید برای نمایش داده های خود استفاده کنید.

این افزونه ساخت جداول زیبا را بدون نوشتن کد آسان می کند. ویژگی های منحصر به فردی وجود دارد که جداول شما را تعاملی تر می کند، مانند صفحه بندی، فیلتر کردن، مرتب سازی و موارد دیگر.

مثال TablePress

می‌توانید جداول موجود را در قالب‌های CSV، Excel، HTML و JSON وارد و صادر کنید. این کار انتقال جداول خود را از یک افزونه جدول دیگر آسان می کند.

TablePress تمام داده های جدول را در پایگاه داده وردپرس شما ذخیره می کند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در نحوه اضافه کردن جداول در پست ها و صفحات وردپرس.

10. SearchWP

SearchWP

SearchWP هست بهترین افزونه جستجوی وردپرس و آن را آسان می کند بهبود جستجوی وردپرس.

این افزونه به شما کنترل کاملی بر الگوریتم جستجوی وب سایت خود می دهد، بنابراین می توانید انتخاب کنید که می خواهید محتوا در نتایج جستجوی وردپرس خود چگونه رتبه بندی شود.

این پایگاه داده وردپرس سفارشی خود را برای ذخیره و حفظ فهرست جستجوی خود ایجاد می کند.

این بدان معنی است که شما به داده های جستجوی خود دسترسی دارید، بنابراین می توانید محتوای خود را بهبود بخشید و تجربه کاربری بهتری ایجاد کنید.

معیارهای SearchWP

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در نحوه استفاده از چندین فرم جستجو در وردپرس.

11. تنظیم مجدد وردپرس پیشرفته

بازنشانی پیشرفته پایگاه داده

تنظیم مجدد وردپرس پیشرفته به شما امکان می‌دهد پایگاه داده وردپرس خود را مانند یک نصب جدید وردپرس به وضعیت اصلی خود بازیابی و بازیابی کنید.

همچنین می‌توانید بخش‌های خاصی از سایت وردپرس خود را بازنشانی کنید، مانند پاک کردن پوشه آپلود، حذف همه نظرات، حذف همه افزونه‌ها و غیره.

این یک افزونه واقعا قدرتمند است که اغلب توسط توسعه دهندگان و فریلنسرها هنگام ساخت استفاده می شود راه اندازی وب سایت ها یا تست کردن این چیزی نیست که بخواهید در یک وب سایت زنده از آن استفاده کنید.

12. wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables یک افزونه جدول ممتاز است که اضافه کردن جداول بصری خیره کننده به وردپرس را آسان می کند.

این افزونه دارای یک جدول ساز آسان برای استفاده است، بنابراین می توانید جداول غنی از ویژگی ها را بدون نوشتن هیچ کدی ایجاد کنید.

مجهز به ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد اضافه کنید رتبه بندی ستاره ها، به سلول های مختلف استایل دهید، کدهای کوتاه اضافه کنید و موارد دیگر.

نمونه wpDataTables

همچنین دارای ویژگی های منحصر به فردی است که از حذف جداول در پایگاه داده وردپرس جلوگیری می کند و می تواند جداول شما را به چندین پایگاه داده وردپرس متصل کند.

نظرات نهایی در مورد افزونه های پایگاه داده وردپرس

در حالی که لیست بالا حاوی محبوب ترین موارد استفاده از افزونه های پایگاه داده وردپرس است، مهم است که تأکید کنیم که تقریباً همه افزونه های وردپرس با پایگاه داده تعامل دارند.

بنابراین ایجاد بهترین لیست افزونه پایگاه داده وردپرس بدون درک کامل مورد استفاده واقعا غیرممکن است.

در اینجا چند افزونه دیگر وردپرس وجود دارد که با پایگاه داده تعامل دارند:

  • AIOSEO – بهترین افزونه سئو وردپرس که توسط بیش از 3 میلیون سایت استفاده شده است. داده های SEO وب سایت شما را در پایگاه داده وردپرس از جمله تمام خطاهای 404 و سایر بینش های مفید ذخیره می کند.
  • SeedProd – بهترین سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن برای وردپرس. این به شما امکان می دهد بدون هیچ کدی تم های سفارشی وردپرس ایجاد کنید و تمام داده ها در پایگاه داده ذخیره می شوند.
  • HubSpot – یکی از بهترین نرم افزارهای CRM وردپرس که به شما کمک می کند یک پایگاه داده مخاطبین در وردپرس ایجاد کنید. با WPForms به خوبی کار می کند.
  • MonsterInsights – بهترین افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس که داده های Google Analytics شما را داخل داشبورد وردپرس شما می آورد.
  • MemberPress – به شما امکان می دهد یک منطقه فقط برای اعضا ایجاد کنید و دوره ها را در وردپرس بفروشید. به شما امکان می دهد فهرستی از اعضا را در پایگاه داده وردپرس ذخیره کنید.
  • AffiliateWP – بهترین افزونه وابسته به وردپرس که به شما امکان می دهد یک برنامه ارجاع شریک را در پایگاه داده و داشبورد وردپرس ایجاد و مدیریت کنید.
  • تقویم شکر – سیستم مدیریت رویداد ساده و سبک که به شما امکان می دهد از پایگاه داده وردپرس خود به عنوان یک راه حل تقویم استفاده کنید.
  • WP Mail SMTP – گزارشی از تمام ایمیل های ارسال شده توسط سایت وردپرس شما را در یک پایگاه داده ذخیره می کند، بنابراین می توانید مطمئن شوید که ایمیل ها واقعاً به مشتریان شما تحویل داده می شوند.

این فقط یک لیست سریع از افزونه های جایزه است که با پایگاه داده وردپرس در تعامل هستند و ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های پایگاه داده وردپرس را برای سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در این زمینه ببینید نحوه انتقال وردپرس از HTTP به HTTPS و انتخاب های متخصص ما از بهترین خدمات تلفن تجاری برای مشاغل کوچک

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش تصویری وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 12 بهترین افزونه پایگاه داده وردپرس – انتخاب متخصص (2022) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع خبر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044