۲۱ شرکا with با کارگزاری آلمان برای ارائه ETP رمزنگاری شده برای حساب های پس انداز مشترک است

ویندوزت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن
کامپیوترت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن

عناوین اصلی محتواصادرکننده کالای سرمایه گذاری ۲۱Shares با comdirect ، یک کارگزاری آنلاین پیشرو در آلمان ، متحد شده است تا محصولات مبادله شده با ارزهای رمزنگاری شده یا ETP ها را به حساب های پس انداز وارد کند.

این مشارکت به این معنی است که نزدیک به ۳ میلیون مشتری comdirect قادر به ادغام ETP رمزنگاری شده با پشتیبانی فیزیکی در حساب های پس انداز Spar خود هستند. ۲۱Shares ادعا می کند این اولین نمونه ای است که در آن سرمایه گذاران می توانند در حساب های پس انداز خود ریسک رمزگذاری پیدا کنند.

مارکو اینفوسو ، مدیر عامل در ۲۱Shares ، گفت با ارائه این محصول جدید مشتریان مستقیم می توانند رمزگشایی را در برنامه بازنشستگی خود بگنجانند و همچنین به سرمایه گذاران دیگری که از نابودی بیت کوین دلهره داشته اند کمک خواهد کرد (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه به دلیل کمبود گزینه های سرمایه گذاری.

وی گفت: “توانمند سازی مردم در انتخاب نحوه تخصیص سرمایه گذاری خود برای بازنشستگی منجر به تحقق چنین پروژه ای شده است.” “این برای هر سرمایه گذار که به فکر خرید بیت کوین بوده اند اما ابزار سرمایه گذاری مناسبی را برای ذخیره موفقیت آنها در یک طرح پس انداز ارائه نکرده اند ، بسیار هیجان انگیز است.

۲۱ سهام و سایر شرکت های دارایی رمزنگاری در تلاشند تا دارایی های دیجیتال را در حوزه مالی سنتی ادغام کنند. ثابت شده است که ETP های بیت کوین یک هستند گزینه محبوب برای سرمایه گذاران که به دنبال قرار گرفتن در معرض ارزهای رمزپایه هستند.

در سال ۲۰۱۹ ، ۲۱Shares به اولین صادر کننده رمزنگاری تبدیل شد که لیست ETP کاملاً وثیقه بیت کوین را در صرافی های آلمان لیست کرد. فقط ماه گذشته ، این شرکت با مدیر دارایی Ark Invest to همکاری کرد پرونده برای یک صندوق قابل معامله در بیت کوین در ایالات متحده.

مربوط: صادرکننده کالای سرمایه گذاری ۲۱Shacoin Bitcoin ETP را در Aquis Exchange لیست می کند

اگرچه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هنوز ETF بیت کوین را تصویب نکرده است ، به گفته تاد روزنبلوث ، تنظیم کنندگان می توانند موضع خود را در طی چند سال آینده نرم کنند. رئیس تحقیقات ETF و صندوق سرمایه گذاری متقابل معتقد است: Bitcoin ETF ایالات متحده می تواند تا سال ۲۰۲۳ تأیید شود.