۶ بهترین افزونه آپلود فایل برای وردپرس (رایگان و پولی)

آیا می خواهید به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید به راحتی فایل ها را در سایت وردپرس شما آپلود کنند؟

افزونه آپلود فایل وردپرس به کاربران شما اجازه می دهد اسناد، تصاویر، PDF، صفحات گسترده و سایر فایل ها را بدون نیاز به ورود به وب سایت شما آپلود کنند.

در این مقاله، انتخاب تخصصی خود از بهترین افزونه های آپلود فایل وردپرس را به اشتراک می گذاریم.

بهترین افزونه آپلود فایل برای وردپرس

چرا از افزونه آپلود فایل وردپرس استفاده کنیم؟

به طور پیش فرض، فقط کاربران سایت وردپرس می توانید فایل ها را با ورود به داشبورد آپلود کنید. این بدان معناست که اگر می خواهید شخصی بتواند فایلی را در سایت شما آپلود کند، باید این کار را انجام دهید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید و به آنها اجازه دهید وارد وب سایت شما شوند.

این می تواند زمان بر و یک پتانسیل باشد امنیت خطر.

با این حال، شما به راحتی می توانید آپلود فایل را در قسمت جلویی خود بپذیرید وب سایت وردپرس با استفاده از افزونه مناسب

پذیرش اسناد، تصاویر و سایر فایل‌ها می‌تواند به شما کمک کند هنگام ارائه پشتیبانی مشتری، اطلاعات بیشتری از کاربران خود دریافت کنید.

همچنین دریافت پست های مهمان، رزومه، نقل قول از مشتریان، تصاویر، ویدئوها و سایر مطالب از بازدیدکنندگان را بسیار آسان می کند.

همانطور که گفته شد، بیایید به برخی از برترین افزونه های آپلود فایل برای وردپرس نگاه کنیم.

۱٫ WPForms

WPForms

WPForms هست بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرسو استفاده از آن بسیار آسان است. این افزونه دارای یک سازنده کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد هر نوع فرمی را برای وب سایت خود ایجاد کنید فرم های آپلود فایل.

همچنین قالب های از پیش ساخته شده را ارائه می دهد، بنابراین می توانید به سرعت شروع به کار کرده و فرم هایی را به وب سایت خود اضافه کنید. هر قالب کاملاً قابل تنظیم است.

دو گزینه مختلف برای فیلدهای آپلود فایل وجود دارد: یک آپلود فایل کلاسیک فقط برای یک فایل، یا یک فیلد آپلود فایل با کشیدن و رها کردن مدرن‌تر که می‌تواند چندین فایل را همزمان بپذیرد.

فیلد آپلود فایل WPForms

با WPForms می توانید قبول تصاویر، فیلم ها، اسناد، صفحات گسترده، فایل های PDF، ارائه ها و موارد دیگر. می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید فایل‌های آپلود شده را در کتابخانه رسانه وردپرس خود ذخیره کنید یا نه.

همچنین گزینه هایی برای محدود کردن انواع فایل های مختلف برای ایمن نگه داشتن وب سایت شما وجود دارد، و حتی می توانید حداکثر اندازه آپلود را افزایش دهید تا در صورت نیاز بتوانید فایل های بزرگتر را بپذیرید.

علاوه بر آپلود فایل، WPForms همچنین حفاظت از هرزنامه، فرم های چند صفحه ای و منطق شرطی را ارائه می دهد. همچنین با انواع مختلف سازگار است خدمات ایمیل مارکتینگ و خدمات پرداخت به ایجاد فرم های پرداخت آنلاین و کمک های مالی.

۲٫ انواع آپلود فایل توسط WPForms

انواع آپلود فایل توسط WPForms

انواع آپلود فایل توسط WPForms یک افزونه آپلود فایل رایگان برای وردپرس است. این به شما امکان می دهد انواع فایل های اضافی را در وردپرس بپذیرید که به طور پیش فرض در دسترس نیستند.

وردپرس پسوندهای فایل خاصی را که کاربران شما می توانند آپلود کنند اجازه می دهد. اگر فردی سعی کند محتوایی خارج از انواع فایل های مجاز آپلود کند، خطایی به او نشان داده می شود که “متأسفیم، این نوع فایل به دلایل امنیتی مجاز نیست”.

برای غلبه بر این موضوع و رفع خطا، می توانید از افزونه File Upload Types by WPForms استفاده کنید.

این افزونه برای مبتدیان مناسب است و شما می توانید از داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید که کدام پسوند فایل در وب سایت خود مجاز باشد. به سادگی افزونه ها را از قسمت مدیریت وردپرس خود فعال یا غیرفعال کنید.

برخی از پسوندهای رایج فایل که افزونه به شما امکان می دهد به وردپرس اضافه کنید عبارتند از .zip، .ai، .xml، .svg، .csv، و موارد دیگر.

این افزونه رایگان برای اجازه دادن به انواع فایل های اضافی در وردپرس عالی است، اما هیچ فرم آپلود فایل جلویی ندارد. به همین دلیل است که باید در ترکیب با WPForms یا هر افزونه دیگری در لیست ما استفاده شود.

۳٫ فرم های قدرتمند

فرم های قدرتمند

فرم های قدرتمند یکی دیگر از افزونه های محبوب آپلود فایل برای وردپرس است. با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن آن، می توانید یک فرم آپلود فایل برای وب سایت خود ایجاد کنید.

کاربران می توانند یک فایل اضافه کنند یا فایل را در قسمت فرم بکشند و رها کنند. سپس فایل های آپلود شده در قسمت ذخیره می شوند کتابخانه رسانه وردپرس، بنابراین هر زمان که بخواهید می توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

این افزونه به شما امکان می دهد چندین فایل را از بازدیدکنندگان خود در یک فرم بپذیرید به جای اینکه از افراد بخواهید فرم های متعددی را پر کنند. به غیر از آن، می توانید انتخاب کنید که کدام نوع فایل در فرم شما مجاز باشد و حداکثر اندازه فایل را تعیین کنید.

جدا از ایجاد فرم آپلود فایل، Formidable Forms همچنین به ساخت فرم های پیچیده مانند کمک می کند ماشین حساب های وام مسکن و فرم های پرداخت این افزونه قالب های از پیش ساخته شده و چندین گزینه سفارشی سازی را نیز ارائه می دهد.

۴٫ آپلود فایل وردپرس

آپلود فایل وردپرس

آپلود فایل وردپرس هست یک افزونه رایگان وردپرس که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا هر محتوایی را در وب سایت شما آپلود کنند. این افزونه به شما امکان می دهد بارگذاری فایل را از هر کدام بپذیرید پست وبلاگ، صفحه فرود یا ویجت نوار کناری با استفاده از کد کوتاه.

هنگامی که کاربر یک فایل را آپلود کرد، می توانید آنها را در داخل خود مشاهده کنید داشبورد وردپرس در منوی فایل های آپلود شده این امر سازماندهی و مدیریت محتوای مختلف آپلود شده توسط کاربران را آسان می کند.

از جنبه منفی، استفاده از این افزونه کمی پیچیده تر است. با این حال، می توانید فیلترهای آپلود فایل را برای نقش های مختلف کاربر در وردپرس ایجاد کنید پسوند فایل که می تواند آپلود شود و اندازه مجاز آپلود فایل را در تنظیمات افزونه تنظیم کنید.

همچنین گزینه های سفارشی سازی مختلفی را برای فرم آپلود فایل شما ارائه می دهد. می توانید فیلدهای فرم موجود را اضافه یا حذف کنید، رنگ ها، برچسب ها، ابعاد آنها را تغییر دهید و فیلدهای سفارشی اضافی اضافه کنید.

۵٫ MemberPress

MemberPress

MemberPress هست بهترین افزونه عضویت وردپرس. این اجازه می دهد تا فایل ها را آپلود کنید و کنترل دسترسی کامل بر مجوز فایل را داشته باشید.

به عنوان مثال، می توانید فایل را در وردپرس آپلود کنید و مجوزها را محدود کنید، بنابراین فقط کاربرانی که وارد سیستم شده اند با اشتراک پولی می توانند به فایل دسترسی داشته باشند. این عالی است برای فروش دوره های آنلاین، کتاب های الکترونیکی یا فایل های دیگر.

همچنین می‌توانید مجوزها را محدود کنید، بنابراین فقط کاربران منتخب می‌توانند فایل‌ها را آپلود کنند. اگر انجمن عضویتی را اجرا می‌کنید که در آن فقط اعضایی با سطح مشخصی از اشتراک پولی می‌توانند فایل‌ها را به نمایه‌های کاربری خود اضافه کنند، می‌تواند مفید باشد. ارسال پست های مهمان، و بیشتر.

MemberPress همه چیزهایی را که برای ایجاد فرم‌های ثبت نام، راه‌اندازی اشتراک‌های عضویت، مدیریت تراکنش‌ها و موارد دیگر نیاز دارید، دارد.

۶٫ دانلود آسان دیجیتال

دانلود دیجیتال آسان

دانلود دیجیتال آسان یکی از بهترین افزونه های تجارت الکترونیک وردپرس که به شما امکان می دهد محصولات دیجیتالی از جمله کتاب های الکترونیکی، فایل های PDF، موسیقی، نرم افزار و غیره را بفروشید.

این به شما امکان می‌دهد فایل‌های وردپرس را در پلتفرم‌های ابری مانند AWS، Dropbox و دیگران آپلود کنید. سپس می‌توانید از فایل‌ها با رمز عبور محافظت کنید و فقط به آنهایی که مجوزهای کاربر فعال دارند، اجازه دسترسی به دانلود را بدهید.

Easy Digital Downloads همچنین دارای عملکرد بازار چند فروشنده است، بنابراین شما می توانید به کاربران اجازه آپلود و فروش فایل ها را از طریق وب سایت خود بدهید. این اساساً به شما امکان می دهد بازار خود را مانند Envato یا CreativeMarket بسازید.

جایزه: MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights هست بهترین راه حل تجزیه و تحلیل برای وردپرس، و به شما کمک می کند فرم های ارسالی و بارگیری فایل ها را در وب سایت خود پیگیری کنید.

فرم های رها شده به معنای تبدیل و درآمد کمتر است. MonsterInsights به شما کمک می‌کند بفهمید چه زمانی و چرا کاربران فرم‌های شما را رها می‌کنند، بنابراین می‌توانید آنها را برای تبدیل‌های بیشتر بهینه کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در نحوه ردیابی و کاهش ترک فرم در وردپرس.

اگر محتوایی را پیشنهاد می کنید که کاربران می توانند از وب سایت شما دانلود کنند، مانند فایل های PDF، فیلم ها، صفحات گسترده و سایر اسناد، پس مهم است که بدانید کدام فایل ها بیشترین دانلود را دارند.

با MonsterInsights، می توانید به طور خودکار دانلود فایل ها را در گوگل آنالیتیکس پیگیری کنید بدون ویرایش کد این افزونه به شما امکان می دهد هر پسوند فایلی را در Google Analytics دنبال کنید.

همچنین می‌توانید گزارش‌های ردیابی فرم و دانلود فایل را دقیقاً در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه آپلود فایل برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد آن بررسی کنید بهترین هاست مدیریت شده وردپرس و چگونه پادکست خود را راه اندازی کنیم.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش تصویری وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست وبلاگ اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.
تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =