دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

7 الگو بهترین Node.js [Free + Premium] 2021

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

فرایند توسعه را با استفاده از هر یک از این الگوهای قدرتمند Node.js آغاز کنید و بهره وری خود را از طریق سقف افزایش دهید.

در حالی که می توانید برنامه های وب را کاملاً از ابتدا بسازید ، همچنین می توانید با استفاده از طراحی وب از پیش تعریف شده در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و تفاوت فوری ایجاد کنید. این روند کار شما را افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا نتیجه را زودتر از دیرتر بسازید.

هر الگوی چارچوب Node.js از مجموعه زیر با مجموعه ای از عناصر و اجزای کاربردی همراه است. می توانید از همه موارد موجود استفاده کرده و مجدداً استفاده کنید و حتی لمس خلاقیتان را معرفی کنید.

پس از همه ، اگر در حال ساخت چیزهای انحصاری هستید ، ممکن است لازم باشد تنظیمات پیش فرض را طبق قوانینی که باید دنبال کند ، تغییر دهید. اما این کاری است که شما نسیم کمی انجام خواهید داد ، زیرا کد سازمان یافته و نظر داده شده است تا همه بتوانند بیشترین بهره را از آن ببرند.

به جای اینکه مستقیماً با گزینه حق بیمه همراه شوید ، می توانید ابتدا آبها را با یک الگوی رایگان Node.js تست کنید و از آنجا بروید. همچنین بستگی به این دارد که چه اهدافی را می خواهید بدست آورید.

علاوه بر این ، هر داشبورد کاملاً با دستگاه های مدرن ، مرورگرهای محبوب وب ، صفحه های شبکیه و بارگذاری سریع هماهنگی دارد. با هر یک از ابزارهایی که دست جمع کرده ایم ، توپ را نورد کنید و از یک محصول نهایی سریع و دیدنی لذت ببرید.

بهترین الگوهای Node.js برای پروژه های شما

ولتریکس

الگوی داشبورد مدیر veltrix

ساختن پنل مدیریت با الگوی Node.js در مقایسه با انجام همه کارها از ابتدا ، بسیار سریعتر اتفاق می افتد ، که واضح است. با استفاده از Veltrix ، یک راه حل قابل اعتماد و سریع شما را در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید. این یک الگوی و یک کیت استارتر است که همه به راحتی برای راحتی شما در یک بسته بسته بندی شده اند. Veltrix همچنین برای تمام دستگاه های محبوب کاملاً بهینه شده و با مرورگرهای وب محبوب بسیار سازگار است. به عبارت دیگر ، عملکرد در تمام مدت عالی خواهد بود.

Veltrix به دلیل چند منظوره بودن با انواع پروژه ها و برنامه های وب کار می کند. برخی از موارد خوبی که در این بسته مشاهده می کنید شامل اعتبار سنجی فرم ، طرح بندی افقی و عمودی ، نمای تقویم ، صفحات عملی و جداول داده است. کل شکل گیری و کد Veltrix نیز از ساختار خوبی برخوردار است و اطمینان حاصل کنید که روند تحقق یک مدیر برای مبتدیان و متخصصان آسان است.

اطلاعات بیشتر / بارگیری

متوریک

الگوی metorik nodejs

Metorik یک الگوی Node.js همه کاره و بسیار انعطاف پذیر برای ساخت است مدیرها که اهداف بی عیب و نقصی را برآورده می کنند. طراحی این ابزار برای چشم بسیار جذاب است – اگر بخواهید خلاقانه و مدرن است. علاوه بر این ، Metorik همچنین دارای ویژگی ها و توابع سفارشی سازی عالی است ، بنابراین شما می توانید آن را دقیقاً مطابق میل خود تنظیم کنید. یا فقط از آن خارج از جعبه استفاده کنید و آن را یک روز صدا بزنید. گزینه ها و امکانات بسیار زیاد است ، وقتی نوبت به Metorik شسته و رفته می رسد تا بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید.

سبک های مختلف داشبورد ، نمایه کاربر ، تقویم ، برنامه چت ، صفحه قیمت گذاری ، رزرو و CURD کاربر فقط بخش کوچکی از تمام تخصص هایی است که با Metorik دریافت می کنید. همچنین می توانید مستندات و دسترسی به پشتیبانی رایگان هر گونه کمک اضافی را دریافت کنید. با استفاده از Metorik ، در سفر به یک فرد موفق هرگز احساس تنهایی نخواهید کرد داشبورد مدیر ایجاد.

اطلاعات بیشتر / بارگیری

EasyDev

قالب easydev nodejs

با توجه به انعطاف پذیری EasyDev ، می توانید از این الگو Node.js برای انبوه اهداف مختلف استفاده کنید. این برنامه برای هر کاری از تجارت الکترونیک و تجزیه و تحلیل گرفته تا ورزش ، رزرو و سایر برنامه های تلفن همراه و وب کاربرد دارد. EasyDev با داشتن بیش از دویست عنصر UI ، در هنگام توسعه داشبورد مدیریت عالی شما نوید یک حرکت آرام را می دهد.

شما چندین صفحه نمونه آماده برای استفاده در بسته را پیدا خواهید کرد که این روند را حتی بیشتر می کند. برخی از موارد مهم دیگر یک برنامه چت ، سه سبک نمودار و جادوگران فرم است. همه شما آماده است که فوراً با ایجاد پروژه خود شروع کنید.

اطلاعات بیشتر / بارگیری

اسکوت

الگوهای گره skote js

Skote یک الگوی سرتاسر مدیر و داشبورد Node.js است که انبوه نسخه های مختلفی از جمله Node.js را در اختیار شما قرار می دهد. اگر آماده شروع پروژه خود هستید ، بهتر است نگاهی اجمالی به این گزینه جایگزین باهوش از دست ندهید. با چهار سبک چیدمان متفاوت و سه حالت ، شما بیش از اندازه کافی ترکیب دارید تا توپ را از حالت حرکت درست بچرخانید. البته ، شما می توانید ابتدا همه تغییرات احتمالی را ببینید و از آنجا بروید. بخاطر داشته باشید ، Skote با زبانهای RTL کاملاً سازگار است. نسخه های تاریک و روشن نیز در اختیار شماست.

Skote شامل مجموعه ای از مواد و اجزای سازنده است که می توانید آنها را مخلوط کرده و مطابقت داده و از آنها استفاده کرده و دوباره استفاده کنید. شما این آزادی را دارید که تا آخرین جزئیات اتفاق بیفتد. کل روند توسعه اکنون بسیار سریعتر و ساده تر انجام خواهد شد. بگذارید Skote با همه خوبی هایی که در اختیار دارد ترفند خود را انجام دهد و به زودی نتیجه ای برای آماده شدن آماده می شود.

اطلاعات بیشتر / بارگیری

ادمیریا

الگوی داشبورد مدیر admiria

همه شما را تحسین خواهند کرد مدیر اگر آن را با Admiria تنظیم کنید. این راه حل درجه یک همه و همه موارد را برای شما فراهم می کند تا از یک شروع سریع دلپذیر و یکپارچه لذت ببرید. برای اطلاعات شما ، Admiria حتی یک سری تغییرات فریم ورک مختلف دارد که Node.js نیز شامل آنها می شود. شما حتی اگر روی چندین پروژه کار می کنید نیازی به خرید چندین ابزار مختلف ندارید ، زیرا Admiria همه آنها را به راحتی پوشش می دهد. همچنین ، Admiria با Bootstrap 4 همراه است و انعطاف پذیری 100٪ را تضمین می کند.

چه مواردی در کیت وجود دارد؟ طرح های عمودی و افقی ، صفحات تجارت الکترونیکی ، نمای تقویم ، الگوهای ایمیل ، لیست پوشه ، بارگذاری فایل منطقه و فاکتورها را با دکمه آماده چاپ ، نام ببرید. تمام اجزا و عناصر همراه با Admiria نیز قابل ویرایش و تغییر هستند تا مطابق با سلیقه دقیق شما و مقررات برنامه وب باشند.

اطلاعات بیشتر / بارگیری

آرگون

الگوی nodejs آرگون

آرگون یک الگوی Node.js با بسیاری از ویژگی ها و توابع عالی است. شما فقط واقعاً به یک طراحی وب نیاز دارید که به شما کمک کند داشبورد سرپرستی رویای خود را اجرا کنید. از این گذشته ، با مجموعه ای از دویست عنصر ، شانزده پلاگین و 25 صفحه نمونه ، بلافاصله می دانید که آرگون تعداد زیادی چیز را برای استفاده در اختیارتان قرار می دهد تا عملی کنید. اما اینجا تمام نمی شود. شما می توانید از هر عنصر استفاده کرده و مجدداً استفاده کنید و حتی متناسب با آن سبک دهید ، زیرا آرگون آزادی خلاقیت کاملی به شما ارائه می دهد.

دیگه چی؟ همچنین پرونده های SASS ، Sketch و Photoshop ، جلو و عقب کاملاً کدگذاری شده ، مستندات جامع و پشتیبانی دوستانه وجود دارد. می توانید از نتیجه ای لذت ببرید که زودتر از آن در جلوی چشمانتان ظاهر می شود. البته ، با پیچ و تاب خلاقانه خود ، به دنبال تمام قوانین و الزامات پروژه ای که در حال ساخت آن هستید ، برآیید. برای تفاوت فوری که لیاقت آن را دارید ، اکنون دست خود را در دست آرگون قرار دهید.

اطلاعات بیشتر / بارگیری

آرگون (رایگان)

nodejs داشبورد رایگان آرگون

آیا به آن نگاه می کنید ، آرگون به عنوان یک الگوی Node.js رایگان برای شما ارائه می شود تا بتوانید از مزیت کامل خود استفاده کنید. چقدر باحاله؟ اکنون می توانید به طور کامل آبها را آزمایش کرده و حتی تا زمانی که می خواهید از نسخه رایگان آرگون استفاده کنید. از طرف دیگر ، پس از اینکه به اندازه کافی برای ارتقا احساس راحتی کردید ، می توانید در هر زمان با نسخه حرفه ای همراه شوید. مطمئناً ، گزینه رایگان با محدودیت هایی همراه است ، با این وجود ، موارد مفید زیادی پیدا خواهید کرد که شما را در مسیر درست حرکت می دهد.

به عنوان مثال ، آرگون دارای صد جز individual مجزا است که می توانید برای محتوای قلب خود استفاده کنید. همچنین می توانید با پلاگین های مختلف و صفحات نمونه ای که در این بسته پیدا خواهید کرد بازی کنید. اما در ابتدا ، احساس راحتی کنید و به پیش نمایش زنده نگاهی بیندازید و آرگون را با جلوه کامل ببینید. محصول نهایی که می خواهید به ثمر برسانید واقعاً دیدنی خواهد بود.

اطلاعات بیشتر / بارگیری

افشای: این صفحه حاوی پیوندهای وابسته خارجی است که در صورت انتخاب خرید محصول ذکر شده ، ممکن است منجر به دریافت پورسانت شود. نظرات در این صفحه از نظر ما است و برای بررسی های مثبت جایزه اضافی دریافت نمی کنیم.

[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع خبر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044