Bit Mining 50 میلیون دلار برای انجام عملیات خارج از چین جمع می کند

ویندوزت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن
کامپیوترت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن

عناوین اصلی محتواشرکت استخراج معادن رمزنگاری مستقر در شنژن ، Bit Mining ، ۵۰ میلیون دلار برای تأمین بودجه توسعه بازار چین جمع آوری کرده است.

این شرکت در تاریخ ۱۲ ژوئیه اعلام شده است وارد شد به توافق نامه ای با سرمایه گذاران معتبر و معتبر برای جمع آوری ۵۰ میلیون دلار از طریق تأمین خصوصی بپردازید.

Bit Mining در پاسخ به حزب کمونیست چین بودجه را جمع می کند سرکوب استخراج رمزنگاری در ماه مه ، با اشاره به برنامه های “به دست آوردن ماشین های استخراج اضافی ، ساخت مراکز داده جدید” و گسترش زیرساخت های آن در خارج از کشور.

Bit Mining متعلق به شرکت ارائه دهنده خدمات قرعه کشی چینی در فهرست NYSE 500.com است و استخر معدن بزرگ ، BTC.com را اداره می کند.

به عنوان بخشی از جایگاه خصوصی ، Bit Mining 100 میلیون سهام عادی کلاس A را با قیمت خرید ۵٫۰۰ دلار در هر ۱۰ سهم ارائه می دهد.

هر سهم دارای ضمانت نامه ای است که سرمایه گذاران می توانند برای خرید سهام اضافی در آینده از آن استفاده کنند. این ضمانت نامه ها سه سال تعیین شده و شش ماه از تاریخ صدور با قیمت عملیاتی ۶٫۸۱ دلار به ازای هر ۱۰ سهام عادی کلاس A قابل اجرا هستند.

بانک سرمایه گذاری مستقر در نیویورک ، HC Wainwright & Co. ، به عنوان تنها عامل جایگزینی پیشنهاد فعالیت می کند ، و انتظار می رود که کار خصوصی در ۱۶ ژوئیه بسته شود.

مربوط: مدیر عامل سابق Bitmain Jihan Wu: سرکوب مقررات ممکن است برای رمزنگاری خوب باشد

نتایج حاصل از سرکوب معادن در چین مشاهده شده است معدنچیان چینی متعددی چشم به ایالت تگزاس دارند برای برق ارزان آن طبق مقاله ۲۴ ژوئن از Nikkei Asia ، Bit Mining قصد دارد ۲۶ میلیون دلار برای ساخت یک مرکز داده ۵۷ مگاواتی در کشور رمزپایه سرمایه گذاری کند.

Cointelegraph در ۲۲ ژوئن گزارش داد که Bit Mining با موفقیت محصولات خود را تحویل داد دسته اول ماشین آلات معدن به قزاقستان. دسته اول شامل ۳۲۰ دستگاه استخراج با ظرفیت تخمین زده شده برای سرعت هش ۱۸٫۲ پتاهاش در ثانیه (PH / s) است.

شرکت اضافه که دسته دوم و سوم در مجموع ۲،۶۰۰ ماشین معدن تا ۱ ژوئیه تحویل داده می شود.