[ad_1]

بانک نیویورک ملون ، قدیمی ترین بانک آمریکا ، توافق نامه ای با مدیر دارایی رمزنگاری Grayscale Investments برای ارائه مجموعه ای از خدمات به پرچمدار بیت کوین خود امضا کرده است (BTC) محصول سرمایه گذاری.

رسماً خاکستری اعلام کرد سه شنبه که BNY Mellon را به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ، یک محصول عمده سرمایه گذاری ارز دیجیتال که در معرض غیرمستقیم بیت کوین قرار دارد ، انتخاب کرد.

Grayscale خاطرنشان کرد ، BNY Mellon همچنین پس از تبدیل آن به ETF ، آژانس انتقال و خدمات مربوط به صندوق قابل معامله با GBTC را ارائه می دهد. به عنوان بخشی از این توافق نامه ، BNY Mellon حسابداری و مدیریت صندوق GBTC را از تاریخ 1 اکتبر 2021 تأمین می کند.

این توافق نامه قصد دارد GBTC Grayscale Grayscale را از نظر مقیاس پذیری ، انعطاف پذیری و اتوماسیون از طریق بستر BNY Mellon ، از جمله مرکز اختصاصی ETF بانک ، ارائه دهد که فناوری طراحی شده برای پشتیبانی از دارایی های دیجیتال ETF را ارائه می دهد. مایکل سونن شاین ، مدیر عامل Grayscale گفت ، توسعه جدید همچنین برای Grayscale یک نقطه عطف مهم است زیرا تعهد شرکت در تبدیل GBTC به ETF را به عنوان هدف استراتژیک خود تقویت می کند.

رومن رگلمن ، مدیر عامل خدمات دارایی و رئیس دیجیتال در BNY Mellon ، خاطرنشان کرد که رابطه این بانک با Grayscale “کاملاً در تقاطع اعتماد و نوآوری قرار دارد.”

وی افزود: “این یک نقطه عطف مهم دیگر در رشد سریع دارایی های دیجیتال ما و استراتژی گسترده تر قرار دادن انتخاب مشتری در مرکز هر کاری است که انجام می دهیم.”

مربوط: Grayscale نقشه راهی را برای تبدیل محصولات خود به ETF های رمزنگاری منتشر می کند

Grayscale’s GBTC تنها ETF بالقوه ای نیست که انتظار می رود تخصص BNY Mellon را درگیر کند. در سال 2019 ، BNY Mellon منصوب شد به عنوان عامل انتقال و مدیر Bitcoin Asset Management پیشنهاد Bitcoin ETF.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، تنظیم کنندگان ایالات متحده هنوز ETF بیت کوین را تأیید نکرده اند تصمیمات نظارتی متعدد را به تأخیر انداخت در ماه های اخیر بر روی چنین محصولاتی سایر حوزه های قضایی جهانی مانند کانادا و برزیل قبلاً چندین محصول ETF بیت کوین از جمله ETF توسط مدیر دارایی کانادایی 3iQ، شرکت اروپایی CoinShares، و مدیر دارایی برزیلی QR Asset Management.