دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

Crypto آزادی بیشتری را ارائه می دهد ، مدیر عامل Coinbase به خالق DOGE پاسخ می دهد

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

برایان آرمسترانگ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Coinbase ارز رمزنگاری شده نزدک ، برای پاسخ به حمله اخیر Dogecoin به رمزنگاری به توییتر رفت (DOGE) خالق مشترک جکسون پالمر.

روز پنجشنبه ، آرمسترانگ در یک موضوع توییتر با اشاره به برخی از بزرگترین مزایای ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین (BTC) ، با تأکید بر اینکه رمزنگاری “به سادگی یک گزینه جایگزین برای افرادی است که آزادی بیشتری می خواهند”.

مدیر عامل شرکت تأکید کرد که موضع فرد در صنعت رمزنگاری به دیدگاهی بستگی دارد و توضیح می دهد افرادی که می خواهند کنترل بیشتری از طرف تنظیم کننده های مالی داشته باشند ، می توانند از سیستم فیات سنتی بهره مند شوند. آرمسترانگ خاطرنشان كرد: رمزنگاری برای افرادی كه معتقدند راه حل های دولت اغلب “ناكارآمد ، بیش از حد و یا تحویل كم” هستند ، “تنفس هوای تازه” بسیار موردنیاز است.

آرمسترانگ در ادامه با اشاره به محدودیت هایی مانند قوانین معتبر سرمایه گذاران ، گفت: ابزارهای سنتی سرمایه گذاری معمولاً با کمبود فرصت برای سرمایه گذاران کوچکتر همراه است:

“قوانین سرمایه گذاران معتبر مثال خوبی است. آنها با بهترین نیت ایجاد شده اند تا از مردم عادی در برابر کلاهبرداری محافظت کنند – ایده ای اصیل. اما نتیجه واقعی چه بوده است؟ آنها غالباً ثروتمند شدن از طریق سرمایه گذاری را غیرقانونی دانسته اند ، مگر اینکه قبلا ثروتمند باشید. “

بر خلاف برخی از ابزارهای سرمایه گذاری سنتی ، ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین نیازی به تأیید سرمایه گذاران توسط هیچ مرجع مالی در ابتدای کار نداشتند ، بنابراین فرصتی جذاب برای سرمایه گذاران خرده فروشی محسوب می شود ، آرمسترانگ گفت:

“این بخشی از دلیل بیت کوین است که باعث ثروتمند شدن بسیاری از افراد شده است. این یک امنیت نبود ، بنابراین افراد عادی می توانند از ابتدا سرمایه گذاری کنند. “

به همین ترتیب ، آرمسترانگ نتیجه گرفت که رمزنگاری “تحرک ثروت و برابری فرصت های بیشتر را برای همه ایجاد می کند” و تأکید کرد که همه می توانند سیستمی را انتخاب کنند که برای آنها بهتر کار کند. وی افزود: “Crypto قصد ندارد نابرابری در ثروت را حل کند – این تلاش برای ایجاد نتیجه یکسان برای همه نیست.” Coinbase با مأموریت “ایجاد یک سیستم مالی باز برای جهان” ، به دلیل موضع “عدم سیاست” رسما شناخته شده است گرفته شده در اواخر سال 2020

مربوط: مایکل سیلور فکر نمی کند بیت کوین “همیشه در ایالات متحده ارز باشد”

پالمر ، که Dogecoin را به عنوان یک شوخی در سال 2013 ایجاد کرد، در اوایل این هفته به توییتر رفت و کل صنعت رمزنگاری را منفجر کرد ، با این استدلال که رمزنگاری “ذاتاً جناح راست و فوق سرمایه داری” است که برای ترکیبی از “جلوگیری از مالیات ، نظارت نظارتی کاهش یافته و کمبود اعمال مصنوعی” طراحی شده است. در سال 2018 ، پالمر پیش بینی کرد که این صنعت “به سرعت در حال اشباع بیش از حد ارزهای رمزپایه است” تا حدی که ارزش و سود آنها “معکوس به صفر نزدیک می شود”.

همانطور که قبلا گزارش شده بود ، Dogecoin به عنوان یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده در سال جاری ظاهر شده است دارایی دیجیتالی برتر در Q2 2021 با افزایش 392٪