دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

Dapp برای شرکای بلاک چین Diem با ارائه دهنده زیرساخت Polkadot همکاری می کند

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

این برنامه غیرمتمرکز با هدف اتصال بلاکچین Diem فیس بوک با شبکه های عمومی در حال همکاری با ارائه دهنده زیرساخت گره Pinknode است.

در اطلاعیه روز جمعه ، شبکه Pontem اعلام کرد که با Pinknode همکاری می کند تا زیرساخت های گره را از طریق اکوسیستم Polkadot فراهم کند. هدف این شبکه این است که به توسعه دهندگان اجازه دهد از parachain Polkadot به عنوان زمین آزمایش ایده های خود قبل از ارسال به زنجیره بلوک Diem استفاده کنند.

به گفته بنیانگذار Pontem بوریس پوود ، این همکاری به بهبود زیرساخت های فعلی Polkadot کمک خواهد کرد زیرا Pinknode “نقاط پایانی API قابل اطمینان و مطمئن” را فراهم می کند. این شبکه افزود: کد Pinknode به توسعه دهندگان Polkadot اجازه می دهد تا dApp های خود را از طریق Kusama متصل كنند ، در حالی كه تیم های Pontem و Pinknodes می توانند “زیرساخت های حیاتی برای اهداف وب 3.0” را فراهم كنند.

مربوط: Polkadot اتحاد DeFi را با Chainlink راه اندازی می کند و به شما 1000 گل می دهد تا شکوفا شوند

ماه گذشته ، پونتم 4.5 میلیون دلار سرمایه گذاری در بذر جمع آوری کرد این پروژه اجازه می دهد تا از طریق بلاکچین Diem قابلیت دسترسی به ویژگیهای قابل همکاری در اکوسیستم آن فراهم شود. این پروژه همچنین اخیراً کارمندان جدیدی استخدام کرده است ، از جمله Alejo Pinto کارمند سابق BlockFi برای نقش مدیر ارشد رشد.

بسیاری از گزارش ها عنوان کرده اند که پروژه مورد حمایت فیس بوک است در حال برنامه ریزی برای راه اندازی پایدار ارز Diem خود است برنامه آزمایشی زمانی در سال 2021. این پروژه اولین بار توسط فیس بوک در سال 2019 با عنوان Libra معرفی شد ، اما به سرعت fواکنش ناظران بین المللی را بدست آورد. سال بعد به Diem تغییر نام داد.