دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

Phantom 9 میلیون دلار برای راه اندازی کیف پول رمزنگاری چند زنجیره ای جمع می کند

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

ارائه دهنده کیف پول Cryptocurrency ، Phantom برای راه اندازی کیف پول چند زنجیره ای جدید طراحی شده برای کمک به کاربران مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز (DApps) در چندین بلاکچین ، 9 میلیون دلار از بودجه سری A را تضمین کرده است.

این افزایش به دلیل موفقیت آمیز بودن بتا در آوریل سال جاری میلادی صورت گرفت که 40،000 کاربر جدید Phantom را مشاهده کرد. این شرکت همچنین در مرحله بتا 500000 دلار کمک هزینه از سرم و سولانا دریافت کرد.

براندون میلمن ، بنیانگذار و مدیرعامل Phantom ، گفت که سیستم عامل وی کاربران را قادر می سازد تا به راحتی به مبادلات غیرمتمرکز (DEX) و نشانه غیر قابل قارچ (NFT) سیستم عامل ، توضیح:

“با حرکت جهان به آینده ای چند زنجیره ای ، علاقه شدید شرکت کنندگان در گروه بتا نشان می دهد که تیم ما کیف پول DeFi را برای توده ها طراحی کرده است ، کیف در موقعیت منحصر به فرد است که بر خلاف سایر موارد مرتبط ، ارزش خود را به کاربران ارائه می دهد. محصول در بازار است. “

کیف پول های ارز رمزنگاری شده اولین نقطه تماس کاربران DeFi است ، اما منحنی یادگیری شیب دار پیرامون استفاده از آنها ممکن است بر تصویب جریان اصلی گسترده تأثیر بگذارد. Phantom در استفاده از کیف پول بیشتر کاربران را در اولویت قرار داده است. برنامه Phantom می تواند به عنوان پسوند مرورگر در Google Chrome ، Microsoft Edge ، Brave و Firefox نصب شود.

آریانا سیمپسون ، یکی از شرکای Andreessen Horowitz ، از مأموریت Phantom برای ساخت یک “کیف پول کاربردی زیبا که از طریق آن دارایی می گذارد و تجربه یکپارچه ای به کاربران می دهد” ، اظهار کرد و افزود که شرکت او از کار با راه اندازی رمزنگاری هیجان زده است.

مربوط: Andreessen Horowitz بزرگترین صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری تاکنون را با قیمت 2.2 میلیارد دلار راه اندازی کرد

آندرسن هوروویتز با همکاری مشترک یکی از بزرگترین پشتیبانان پروژه های سولانا است فروش توکن خصوصی 314 میلیون دلاری آزمایشگاه های Solana اوایل امسال این شرکت خطرپذیر در پشت بزرگترین افزایش در رمزنگاری قرار دارد و میلیاردها دلار برای استارت آپ های متمرکز بر بلاک چین در نظر گرفته است.