دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

SEC Coinschedule 200K دلار را نسبت به رتبه بندی مطلوب حمایت مالی ICO جریمه می کند

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار اتهامات خود را در مورد وب سایت نقد و بررسی اولیه پیشنهاد سکه (ICO) Coinschedule.com به دلیل نقض مقررات ضد تبلیغ قوانین فدرال اوراق بهادار تسویه کرده است.

اما دو کمیشنر SEC در پاسخ نامه ای سرگشاده نوشتند که این توافق نامه معایب روندهای کمیسیون را برجسته می کند.

مطابق با انتشار 14 ژوئیه از طرف تنظیم کننده اوراق بهادار ، Coinschedule ناموفق فاش کند که از صادرکنندگان دارایی دیجیتال برای بررسی های مطلوب غرامت دریافت می کند.

در این توافق نامه آمده است که Blotics ، که قبلاً به Coinschedule معروف بود ، باید 154،434 دلار جریمه به علاوه 43،000 دلار غرامت به اضافه بهره بدون پذیرش یا انکار یافته های SEC بپردازد.

این وب سایت بین سال های 2016 و 2019 کار می کرد و بسیاری از بازدید کنندگان آن از ایالات متحده تبریک می گفتند. این سایت “بیش از 2500 ICO” “نمره اعتماد” را ارائه داده و ادعا کرده است که “اعتبار” و “ریسک عملیاتی” هر پیشنهاد را با استفاده از “الگوریتم اختصاصی” ارزیابی می کند. با این حال ، طبق SEC:

“در حقیقت ، صادرکنندگان رمز به Coinschedule پرداختند تا پیشنهادات توکن خود را در Coinschedule.com نمایه کنند ، این واقعیتی است که Coinschedule نتوانست برای بازدیدکنندگان افشا کند.”

SEC تأکید می کند که Coinschedule پس از انتشار بررسی های ICO ، همچنان به انتشار نظرات خود ادامه داد گزارش DAO 2017 – که هشدار داد ICO ها ممکن است اوراق بهادار باشند ، و به همین ترتیب ، کسانی که پیشنهادات اولیه سکه را تبلیغ می کنند باید از قوانین اوراق بهادار فدرال پیروی کنند.

کریستینا لیتمن ، رئیس واحد سایبر بخش اجرای SEC ، گفت که گرفتن پول برای پوشش مطلوب اوراق بهادار ممنوع است: “قانون اوراق بهادار منع تبلیغات اوراق بهادار برای جبران خسارت بدون افشای اطلاعات مناسب برای سرمایه گذاران روشن و طولانی است.”

مربوط: Rapper The Game با قضاوت 12 میلیون دلاری همراه با اعدام در پرونده ICO روبرو است

با این حال ، همه اعضای SEC از نتیجه گیری این پرونده راضی نیستند ، به همین دلیل کمیسترهای SEC ، Hester Peirce و Elad Roisman نامه ای را در انتقاد از کمیسیون به دلیل عدم توضیح در مورد دارایی های خاص دیجیتال تبلیغ شده توسط Coinschedule ، اوراق بهادار بودند.

کمیسرها شرح داده شده حذف به عنوان “علامت عدم تمایل ما به ارائه راهنمایی های اضافی در مورد چگونگی تعیین اینکه آیا توکن به عنوان بخشی از پیشنهاد اوراق بهادار فروخته می شود یا کد های تجاری اوراق بهادار هستند”.

“در مورد اعمال قوانین اوراق بهادار در مورد دارایی های دیجیتال و معاملات آنها عدم وضوح برای فعالان بازار مشخص شده است ، که این امر توسط درخواست هایی که هر یک از ما برای وضوح دریافت می کنیم و ارتباط مداوم کارکنان کمیسیون برای عدم اقدام و تسکین دیگر. “