ShapeShift برای تمرکززدایی کل شرکت ، برنامه ای برای بزرگترین مرکز پرواز در تاریخ دارد

ویندوزت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن
کامپیوترت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن

عناوین اصلی محتواShapeShift، پیشرو در مبادله ارز رمزنگاری غیر حضانت ، است برنامه ریزی سیستم عامل خود را با منبع باز و کل ساختار شرکتی خود را منحل کند – اقدامی بی سابقه که تعهد شرکت به عدم تمرکز را تأیید می کند.

بزرگترین airdrop در تاریخ

به عنوان بخشی از تعهد عدم تمرکز ، ShapeShift قصد دارد ۳۴۰ میلیون نشانه FOX را به بیش از یک میلیون کاربر که ۱ دلار یا بیشتر اتر معامله می کنند ، هدایت کند (ETH) یا هر رمز ERC-20 از طریق سیستم عامل قبل از ۹ ژوئن ۲۰۲۱٫ هر دو کاربر فعلی و قبلی ShapeShift واجد شرایط دریافت airdrop هستند. شکست توزیع توکن FOX به شرح زیر است:

  • معاملات ۱-۴: ۲۰۰ FOX
  • ۵-۹ معاملات: ۳۵۰ FOX
  • معاملات ۱۰-۲۴: ۷۵۰ FOX
  • معاملات ۲۵-۹۹: ۱۵۰۰ FOX
  • ۱۰۰+ معاملات: ۸۵۰۰ FOX

کیف پول های ثبت شده در ShapeShift که از تاریخ ۹ ژوئن موجودی ارزهای رمزنگاری شده را در اختیار دارند نیز ۲۵۰ FOX دریافت می کنند. علاوه بر این ، کاربران از KeepKey افرادی که از تاریخ ۹ ژوئن با ShapeShift متصل شده اند نیز دارای ۹۰۰ FOX هستند.

airdrop به طور موثری حقوق حاکمیت ShapeShift را به کاربران منتقل می کند ، کسانی که مدیریت پلت فرم متعلق به جامعه را آغاز می کنند. بیش از ۶۰٪ از کل FOX به جامعه ShapeShift اختصاص خواهد یافت. بیش از ۱۲۰،۰۰۰ کاربر مالی غیرمتمرکز (DeFi) از سیستم عامل های دیگر ، از جمله THORChain ، Curve ، Balancer و Uniswap ، نیز قادر به جمع آوری نشانه های FOX از طریق airdrop خواهند بود.

اولین دور استخراج نقدینگی FOX در ساعت ۹:۰۰ صبح ۱۶ ژوئیه آغاز می شود.

شرکت تأیید کرد که گیرندگان Airdrop به دوره های قفل محدود نیستند. کلیه کارمندان و سهامداران و همچنین خزانه داری دولت ShapeShift DAO دارای یک دوره واگذاری سه ساله تا ۲ ژوئن ۲۰۲۴ هستند.

منبع آزاد برای مدت کوتاهی آغاز می شود

این شرکت گفت ، تمام کد و زیرساخت های ShapeShift در ماه های آینده با منبع آزاد ارائه می شود:

“هر کاری که به طور کوتاه مدت قابل تهیه منبع آزاد نباشد ، توسط بنیاد اداره خواهد شد ، به این منظور که ​​با هماهنگی با جامعه ، در صورت امکان تأمین منابع آزاد و تمرکززدائی شود.”

روند تهیه منبع آزاد همچنین به دنبال غیرمتمرکز کردن کلیه عملکردهای پروتکل است که در حال حاضر به زیرساخت های متمرکز متکی هستند ، مانند ShapeShift oAuth ، که به شرکای اجازه می دهد از برنامه های کاربردی شخص ثالث دسترسی داشته باشند.

مربوط: بر اساس گزارش ShapeShift ، بیمه غیرمتمرکز می تواند DeFi را از ابتلا به بیماری نجات دهد

ترویج آینده غیرمتمرکز

بنیانگذار و مدیرعامل ShapeShift اریک وورهیس گفت: تصمیم برای انحلال ساختار شرکت و انتقال حقوق حاکمیت به کاربران از این شرکت الهام گرفته شده است DeFi جامعه ، که طی سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. Voorhees توضیح داد:

“با الهام از جامعه گسترده تر DeFi ، ما اکنون به پیشگام مدل جدیدی از هماهنگی اقتصادی برای قرن ۲۱ کمک خواهیم کرد. بدون نهاد شرکتی ، بدون بانک و بدون مرز. ابزار آماده است مشتریان ما و جامعه رمزنگاری گسترده تر ، اکنون سهامداران اصلی یک سیستم عامل دارایی دیجیتال غیرمتمرکز و منبع باز برای جهان هستند. “

در مصاحبه با مجله Cointelegraph اوایل امسال ، Voorhees اعتبار DeFi را به خود اختصاص داد پس از قوانین سنتی بانکی که شرکت را مجبور به اجرای روشهای تأیید هویت با مشتری خود یا KYC می کند ، به طور خاص در مبادلات عمومی و غیرمتمرکز (DEX) به ویژه برای کمک به ShapeShift مدل کسب و کار خود را مجدداً تغییر دهد.

وی گفت: “من با ساتوشی دایس آموخته ام که ​​یک رابطه اقتصادی برای ارسال معامله به چیزی غیر از کلید عمومی احتیاج ندارد و هر چیز دیگری می تواند از این طریق باشد.”

پشتیبانی ShapeShift از مبادلات غیرمتمرکز پس از ادغام سیستم عامل با Uniswap ، Balancer ، Curve ، Banor ، Kyber ، ۰x و دیگران ، در ژانویه ۲۰۲۱ آغاز شد.

Voorhees دارد صحبت شده به طور گسترده در مورد اخلاق تمرکززدایی و برنامه ریزی غیرمتمرکز ، که به عنوان رقابت بازار نیز شناخته می شود. در ماه مه سال جاری ، او داد ارائه ای با عنوان “تمرکززدایی و استفاده از دانش در جامعه” در کنفرانس Cryptocurrency و Hayek در دانشگاه جورج میسون. در ارائه ، وی گفت:

“در میان نوسانات ، بلایای دوره ای ، الگوی رفتاری سگ احمقانه ، مردم اغلب میزان ارز رمزنگاری شده عمیق به عنوان یک پدیده اجتماعی و اقتصادی را از دست می دهند. این پدیده ای است که در مدت بیش از یک دهه یک و نیم تریلیون دلار ثروت ایجاد شده است. […] در جاهایی که بازارهای وام و مبادله برای تجارت میلیاردها دلار ارزش در روز شکل گرفته اند و هنوز دفتر ، مدیر عامل و هیچ شرکتی اداره نمی کنند. “