دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

ThorChain در بهره برداری “Chaosnet” 7.6 میلیون دلار از دست داد ، به هکر پاداش بازگشت وجوه خود را ارائه می دهد

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

ThorChain ، صرافی متمرکز غیر متمرکز بین زنجیره ای ، یک نقض چند میلیون دلاری را تجربه کرده است.

تخمین ها در مورد مقیاس خسارت متفاوت است ، با ThorChain در تخمین اولیه 13،000 ETH (به ارزش 25.1 میلیون دلار) به سرقت رفته به 4000 ETH (تقریبا 7.6 میلیون دلار) به عنوان یک پارکینگ برای خسارت اصلاح شده است.

در کانال تلگرامی جامعه ThorChain ، مدیران اعلام کرده اند که این پروژه بودجه مورد نیاز برای پوشش دارایی های مسروقه کاربران را در اختیار دارد ، اما بیانگر این است که هکر اولویت هکر را برای بازگشت وجوه سرقت شده در ازای دریافت نعمت اشکال.

در یک پست تلگرامی آمده است: “در حالی که بیت المال بودجه ای برای پوشش مبلغ سرقت شده در اختیار دارد ، ما از مهاجم می خواهیم برای بازپرداخت وجوه و پاداش متناسب با كشف با تیم تماس بگیرد”. وقتی این مسئله وصله شد و شبکه از سر گرفته شد. “

از آن زمان ThorChain با انتشار توئیتی اعلام کرد که نقشه راه مقدماتی آن برای بازیابی در حال انجام است و اعلام کرد که پس از وصله آسیب پذیری و راه اندازی مجدد شبکه ، اتر به استخرهای ارائه دهنده نقدینگی برای بازپرداخت کاربران آسیب دیده اهدا می شود. از آنجا ، این تیم قصد دارد با شرکت های امنیتی درگیر شود تا قراردادهای آن حسابرسی شود.

از زمان نگارش این مقاله ، شبکه ThorChain همچنان متوقف است.

شرکت امنیت سایبری Blockchain ، Halborn Security ، است تدوین پیشنهادی به انجمن ThorChain برای “پیشبرد حفاظت مداوم” ، تیمی متشکل از حداکثر دوازده “مهندس امنیت اخلاقی که برای شکستن هر به روزرسانی در ThorChain کار می کنند.”

مربوط: یک RUNE با یک دیدگاه: چگونه معامله گران رمزنگاری هوشمند پمپ قیمت 48٪ را گرفتند

Thorchain وارد پرتاب “Chaosnet” محافظت شده خود شد در ماه آوریل ، تسهیل مبادلات میان زنجیره ای در شبکه های Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Bitcoin Cash و Binance Chain.

بنیانگذار DeFi Watch ، کریس بلک ، گفت: راه اندازی صحنه “بالا بردن سقف” ThorChain از اتلاف بیشتر بودجه جلوگیری کرده است.

حمله امروز اولین باری نیست که ThorChain در حین استقرار Chaosnet هدف هکرها قرار می گیرد ، حداقل پروتکل از دست می دهد 140،000 دلار ارزش دارایی های ماه گذشته