دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

ایده‌آل‌ترین سناریو برای بیت کوین چه خواهد بود؟

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

بنجامین کاون (Benjamin Cowen)، تحلیل‌گر کریپتو کوانت (Crypto Quant) و از معامله‌گران مشهور بازار ارز دیجیتال، گفته است یک سناریو ایده‌آل برای بیت کوین وجود دارد که می‌تواند این ارز دیجیتال را در آینده در مسیری صعودی قرار دهد.

به گزارش دیلی هودل، کاون در جریان ویدئو تحلیلی جدید خود در یوتیوب، گفته است که سناریوی ایده‌آل برای بیت کوین این است که قیمت به سطح میانگین متحرک ساده (SMA) ۲۰ هفته‌ای سقوط کرده و به‌جای شکستن آن در اولین برخورد حمایت شود.

کاون از میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته‌ای و میانگین متحرک نمایی (EMA) ۲۱ هفته‌ای به‌عنوان «حمایت‌های روند صعودی بازار» بیت کوین یاد کرده است. این شاخص‌های تکنیکال در لحظه نگارش این گزارش در محدوده ۴۲,۵۰۰ دلار قرار گرفته‌اند.

ایده‌آل‌ترین سناریو برای بیت کوین چه خواهد بود؟
نمودار قیمت بیت کوین (نمای ۱ هفته‌ای بازار بیت کوین/ دلار)

بیت کوین در اوایل ماه اوت (مرداد) پس از جهش از سطح ۴۰,۰۰۰ دلار حمایت روند صعودی را بازیابی کرد. کاون گفته است ماندن بالای حمایت‌های روند صعودی برای بیت کوین حیاتی است و همان طور که از گذشته پیداست قیمت تمایل دارد پس از اولین برخورد مجدد با این سطح، آن را به سمت پایین بشکند.

کاون گفته است:

حمایت [قیمت] در میانگین متحرک ۲۰ هفته‌ای پس از اولین برخورد، می‌تواند سناریوی ایده‌آل باشد. در گذشته هرگز چنین اتفاقی نیفتاده است. هر بار که مانند [اکنون] بالای حمایت‌های روند صعودی قرار گرفته بودیم، اولین برخورد تمایلی به حفظ [این سطح] نداشته است.

گفته‌های کاون نشان می‌دهد که حفظ این حمایت‌ها کلید جهش صعودی بعدی بیت کوین است، با این حال او گفته است اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، باز هم ۶۴,۰۰۰ دلار را اوج چرخه صعودی اخیر بازار نمی‌داند.

این تحلیل‌گر مشهور گفته است تنها یک چیز می‌تواند او را مجاب کند که بازار صعودی بیت کوین دیگر به پایان رسیده است.

کاون می‌گوید:

چه چیزی باعث می‌شود به ۶۴,۰۰۰ دلار به‌عنوان اوج چرخه [صعودی اخیر] بازار نگاه کنم؟ اگر به ۱۵,۰۰۰ دلار یا همان‌طور که برخی از فروشندگان می‌گویند به سطح ۱۰,۰۰۰ دلار بازگردیم، در آنجا بمانیم و [بازار] وارد یک فاز تثبیت طولانی‌مدت شود، آن وقت می‌توان گفت که ۶۴,۰۰۰ دلار قطعاً اوج [این چرخه] بوده است.

تحلیل‌گر کریپتو کوانت افزود:

از طرفی حتی ممکن است بار دیگر با بازاری آرام مواجه شویم، اما تا زمانی که کل مسیر را بازنگشته و به سطوح پایین‌تر [در محدوده ۱۵,۰۰۰ دلار] نرسیده باشیم، تمامی این اتفاقات بخشی از همان چرخه [صعودی] بازار خواهد بود. همچنان چند سال دیگر با هاوینگ بعدی فاصله داریم. زمان زیادی داریم و به‌عقیده‌ من چیزی جز زمان نداریم.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044