دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

تحلیل قیمت دوج کوین؛ آیا این ارز دیجیتال به ۰.۴۳ دلار می‌رسد؟

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

شاخص‌های تکنیکال و درون‌زنجیره‌ای دوج کوین نشان از جهش قریب‌الوقوع قیمت دارند. با این حال تأیید این چشم‌انداز صعودی نیازمند فعالیت بیشتر خریداران است.

به گزارش کریپتو بریفینگ، ظاهراً دوج کوین آخرین میم کوینی است که خود را برای ادامه روند صعودی آماده می‌کند. شاخص‌های درون‌زنجیره‌ای و تکنیکال هر دو نشان از آغاز روند صعودی دوج کوین در کوتاه‌مدت دارند.

به‌نظر می‌رسد دوج کوین پس از پشت سر گذاشتن یک دوره تثبیت ۵ ماهه، اکنون برای جهش آماده می‌شود.

از اواخر ماه آوریل (فروردین) الگوی مثلث نزولی در نمای ۱ روزه بازار دوج کوین در حال شکل‌گیری بوده است. از زمان حمایت قیمت در سطح ۰.۱۷ دلار، مجموعه‌ای از سقف‌های نزولی در نمای ۱ روزه بازار دوج کوین تشکیل شده است. منظور از سقف‌های نزولی شرایطی است که سطح قیمتی سقف جدید پایین‌تر از سقف ماقبل خود باشد.

تحلیل قیمت دوج کوین؛ آیا این ارز دیجیتال به ۰.۴۳ دلار می‌رسد؟
نمودار قیمت دوج کوین (برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید)

به نظر می‌رسد افزایش فشار خرید باعث شده تا کندل قیمت از مقاومت مثلث نزولی عبور کند که این خود می‌تواند یک شکست صعودی در نظر گرفته شود. اگر خریداران بتوانند کندل روزانه را با قیمتی بالاتر از ۰.۲۶ دلار ببندند، راه برای رشد ۷۸ درصدی قیمت و بازگشت دوج کوین به سطح ۰.۴۳ دلار هموار می‌شود.

هدف این الگو را می‌توان با اندازه‌گیری درصد تغییرات ضلع عمودی مثلث و اضافه‌کردن آن به نقطه شکست مشخص کرد.

بازگشت نهنگ‌ها به بازار دوج کوین

تعداد تراکنش‌های بزرگ شبکه دوج کوین که ارزشی بیشتر از ۱۰۰,۰۰۰ دلار دارند، می‌تواند به‌عنوان ابزاری برای اندازه‌گیری میزان فعالیت سرمایه‌گذاران نهادی و نهنگ‌های بازار عمل کند. افزایش قابل‌توجه تعداد تراکنش‌های بزرگ شبکه می‌تواند به این معنی باشد که سرمایه‌گذاران ثروتمند خود را برای آغاز یک روند صعودی جدید در بازار این ارز دیجیتال آماده می‌کنند.

اخیراً ۲,۲۰۰ تراکنش بزرگ در شبکه دوج کوین انجام شده است که نشان‌دهنده رشد ۱۰۰ درصدی این معیار کلیدی از ۲۸ سپتامبر (۶ مهر) است. افزایش حجم فعالیت‌های درون‌زنجیره‌ای می‌تواند به این معنی باشد که نهنگ‌های بازار خود را برای کنترل حرکات بعدی قیمت آماده می‌کنند.

اگر این معیار در ادامه رشد کند و اوج‌های جدیدی به ثبت برساند، شرایط بازار به نفع خریداران خواهد بود و احتمالاً دوج کوین پتانسیل صعودی لازم برای افزایش قیمت خود را به‌دست آورده است.

تحلیل قیمت دوج کوین؛ آیا این ارز دیجیتال به ۰.۴۳ دلار می‌رسد؟
نمودار مقایسه قیمت و تعداد تراکنش‌های بزرگ دوج کوین

گفتنی است که دستیابی به این چشم‌انداز صعودی مستلزم بسته‌شدن کندل روزانه بالای سطح ۰.۲۶ دلار است و ناتوانی خریداران در عبور از این سطح می‌تواند منجر به اصلاح قیمت شود. در صورت نزولی‌شدن بازار سطوح ۰.۲۰ و ۰.۱۷ دلار به‌عنوان حمایت‌های کلیدی قیمت عمل خواهند کرد.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044