[ad_1]

بیت کوین گاوها بار دیگر از سطح 31000 دلار دفاع کردند ، اما داده ها نشان می دهد تقاضا برای BTC و altcoins ضعیف است و این روند نزولی بیشتر را افزایش می دهد.

بیت کوین (BTC) نزدیک به 31000 دلار شاهد نبرد سختی بین گاوها و خرس ها است ، که این امر را به سطح مهمی برای مراقبت تبدیل می کند. داده های Glassnode نشان می دهد که منطقه 31،000 تا 34،300 $ قوی دیده شده است علاقه از خریداران و فروشندگان به عنوان 9.93٪ از میزان عرضه بیت کوین در این منطقه جابجا شده است.

عدم موفقیت سریع بیت کوین از سطح پشتیبانی قوی نشانگر تقاضای ضعیف است. اثبات بی علاقگی فعلی از طرف مدیر عامل BlackRock لری فینک ، که در مصاحبه اخیر CNBC گفت تقاضای سرمایه گذاران برای ارزهای رمزپایه وجود دارد نپذیرفتن به تازگی. فینک گفت که در طی دو هفته آخر سفر کاری خود ، یک سوال در مورد بیت کوین و سرمایه گذاری رمزنگاری به وی ارائه نشده است.

عملکرد روزانه ارزهای رمزنگاری شده. منبع: سکه 360

یکی دیگر از علائم کاهش تقاضا این است که بر اساس داده ها ، ورود 90 روزه به صندوق های بیت کوین مستقر در ایالات متحده و کانادا 93.49٪ از 191،846 BTC در ژانویه به 12،485 BTC کاهش یافته است. جمع آوری شده توسط ByteTree Asset Management.

جفری گوندلاخ ، مدیر عامل DoubleLine در مصاحبه ای با CNBC در 14 ژوئیه گفت که بیت کوین می تواند رها کردن زیر 23000 دلار به دلیل الگوی تجارت سر و شانه ، که “بسیار قانع کننده به نظر می رسد”.

آیا بیت کوین به زیر سطح حمایت سقوط خواهد کرد و مرحله بعدی را شروع می کند یا دلیل آن بازگشت است؟ بیایید نمودارهای 10 ارز رمزپایه برتر را مطالعه کنیم تا میزان بحرانی را برای مراقبت تعیین کنیم.

BTC / USDT

طی دو روز گذشته بیت کوین نزدیک به پشتیبانی 31000 دلاری معامله شده است. عدم بازگشت سریع این حمایت حیاتی نشانه ضعیفی است زیرا نشانگر عدم تقاضای شدید در این سطح است.

نمودار روزانه BTC / USDT. منبع: TradingView

میانگین متحرک نزولی و شاخص مقاومت نسبی (RSI) در منطقه منفی نشان می دهد که خرس ها برتری دارند. شکستن و بستن زیر 31،000 دلار می تواند درهای سقوط را برای حمایت بعدی 28،000 $ باز کند.

اگر قیمت از منطقه 31000 تا 28،000 $ با قدرت بازگردد ، تجمع در سطوح پایین تر را نشان می دهد. سپس گاوها سعی می کنند قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک برسانند. شکست و نزدیک به میانگین متحرک ساده 50 روزه (35،084 دلار) اولین نشانه از تغییر احتمالی روند خواهد بود.

برعکس ، اگر قیمت به زیر 28،000 دلار کاهش یابد ، حرکت نزولی می تواند افزایش یابد و جفت ارز BTC / USDT به 20،000 دلار سقوط کند.

ETH / USDT

اتر (ETH) رالی امداد در 14 ژوئیه نمی تواند بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (2097 دلار) باشد. این نشان می دهد که احساسات منفی باقی مانده و معامله گران در هر تجمع جزئی فروش می کنند. هم اکنون بزرگترین altcoin می تواند تا سطح حمایت بحرانی 1778.74 دلار سقوط کند.

نمودار روزانه ETH / USDT. منبع: TradingView

هر دو میانگین متحرک شیب دار هستند و RSI زیر 41 است که نشانگر کنترل خرس ها است. اگر خرس ها قیمت زیر 1728.74 دلار را فرو ببرند ، جفت ETH / USDT یک الگوی مثلث نزولی را تکمیل می کند.

این می تواند با حمایت بعدی با قیمت 1536.92 دلار و سپس 1،293.18 دلار از سرگیری روند نزولی باشد.

بر خلاف این فرض ، اگر قیمت از حمایت 1728.74 دلار برگردد ، گاوها یک بار دیگر تلاش می کنند تا میانگین متحرک را پاک کنند. در صورت موفقیت ، جفت ارز می تواند به خط روند نزولی صعود کند.

BNB / USDT

سکه Binance (BNB) طی چند روز گذشته در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 20 روزه (313 دلار) معامله شده است. اگرچه قیمت در 14 ژوئیه به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یافت ، اما دم طولانی روی شمعدان روز خرید در سطوح پایین تری را نشان داد.

نمودار روزانه BNB / USDT. منبع: TradingView

خریداران در 15 ژوئیه تلاش کردند قیمت را به بالای SMA 50 روزه (329 دلار) برسانند اما موفق نشدند. این نشان می دهد که خرس ها هنوز تسلیم نشده اند و با تهاجم از SMA 50 روزه دفاع می کنند. میانگین متحرک ثابت و RSI دقیقاً زیر نقطه میانی تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد.

شکست و نزدیک به بالاتر از 50 روزه SMA اولین نشانه قدرت خواهد بود. گاوها سپس سعی می کنند قیمت را به 379.58 دلار و بعداً به 400 دلار برسانند. برعکس ، شکست در زیر سطح پشتیبانی 276.40 دلار تا 264.26 دلار به معنای مزیت خرس ها خواهد بود. این می تواند قیمت را به 211.70 دلار کاهش دهد.

ADA / USDT

کاردانو (ADA) در تاریخ 14 ژوئیه با افت قیمت 1.19 دلار نتوانست به بالاتر از 1.28 دلار صعود کند ، این نشان می دهد که خرس ها با تهاجمی از این سطح دفاع می کنند. قیمت از 1.28 دلار در 15 جولای کاهش یافت و امروز به زیر 1.19 دلار سقوط کرد.

نمودار روزانه ADA / USDT. منبع: TradingView

دم بلند روی شمعدان امروز نشان می دهد که گاوها دوباره در تلاشند تا روند نزولی را متوقف کرده و یک تجمع امدادی را آغاز کنند. شکست و نزدیک به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.32 دلار) اولین نشانه قدرت است. سپس این جفت ارز می تواند به SMA 50 روزه (1.44 دلار) برسد.

از طرف دیگر ، اگر خرس ها قیمت زیر 1.19 دلار را حفظ کنند ، جفت ADA / USDT می تواند روند نزولی خود را تا 1.10 دلار ادامه دهد. شکست در زیر این حمایت ممکن است حمایت مهم را با قیمت 1 دلار مجددا آزمایش کند. این سطح از 26 فوریه چندین بار حفظ شده است ، از این رو گاوها دوباره سعی می کنند از آن دفاع کنند.

بازگشت شدید 1 دلار نشانگر تجمع در سطوح پایین تر است اما گاوها با مقاومت سخت 1.19 دلار مواجه خواهند شد. اگر قیمت از این سطح کاهش یابد ، احتمال شکست زیر 1 دلار افزایش می یابد. اگر این اتفاق بیفتد ، جفت ارز می تواند روند نزولی جدیدی را با حمایت بعدی 0.80 دلار آغاز کند.

XRP / USDT

گاوها در تلاشند تا از حمایت 0.59 دلار طی دو روز گذشته دفاع کنند اما هنوز نتوانسته اند یک بازپرداخت شدید را پشت سر بگذارند. این نشان دهنده عدم وجود عجله در بین بازرگانان برای خرید است XRP در سطح فعلی

نمودار روزانه XRP / USDT. منبع: TradingView

میانگین متحرک نزولی و RSI زیر 39 نشان می دهد که خرس ها برتری دارند. شکست و بسته شدن به زیر 0.59 دلار می تواند قیمت را به حمایت مهم 0.50 دلار کاهش دهد.

اگر قیمت با قدرت 0.50 دلار کاهش یابد ، گاوها دوباره سعی می کنند جفت XRP / USDT را به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.65 دلار) برسانند. در صورت موفقیت ، جفت ارز می تواند تا 0.75 دلار افزایش یابد.

از طرف دیگر ، اگر خرس ها قیمت خود را به زیر 0.50 دلار برسانند ، جفت ارز می تواند به حمایت بعدی 0.45 دلار و بعد از آن به 0.40 دلار سقوط کند.

DOGE / USDT

Dogecoin (DOGE) همچنان در 0.15 دلار به سمت حمایت مهم حرکت می کند. این سطح در دو مورد قبلی حفظ شده بود ، از این رو گاوها دوباره سعی می کنند با تهاجم از آن دفاع کنند.

نمودار روزانه DOGE / USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت از 0.15 دلار بازگردد ، گاوها سعی می کنند قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.22 دلار) برسانند. اگر آنها بتوانند آن را کنار بگذارند ، شروع یک رالی امداد که ممکن است به SMA 50 روزه (0.27 دلار) برسد ، پیشنهاد می کند.

برعکس ، اگر خرس ها قیمت زیر 0.15 دلار را فرو ببرند ، با عجله تاجران به سمت خروج ، فروش می تواند شدت بگیرد. که می تواند منجر به سقوط به 0.10 دلار و بعدا به 0.07 دلار شود. میانگین متحرک نزولی و RSI در نزدیکی منطقه فروش بیش از حد نشان می دهد که احتمال خرابی بیشتر است.

DOT / USDT

عدم موفقیت گاوها در رانندگی Polkadot (نقطه) در دو روز گذشته بالای 14.50 دلار نشانگر عدم تقاضا در سطوح بالاتر است. که منجر به فروش بیشتر امروز شد ، altcoin زیر سطح حمایت مهم 13 دلار فرو رفت.

نمودار روزانه DOT ​​/ USDT. منبع: TradingView

هر دو میانگین متحرک در حال کاهش هستند و RSI در نزدیکی قلمرو بیش از حد فروخته شده است ، که نشان می دهد خرس ها فرمانده هستند. اگر قیمت به زیر 13 دلار برسد ، جفت DOT / USDT می تواند تا سطح حمایت بعدی با 10 دلار سقوط کند.

گاوها ممکن است تلاش کنند این افت را در سطح روانشناختی با 10 دلار دستگیر کنند اما هر نوع تسکین امدادی احتمالاً با مقاومت 13 دلار روبرو خواهد شد. اگر خرس ها این سطح را به مقاومت تبدیل کنند ، احتمال افت به 7 دلار افزایش می یابد. اولین نشانه قدرت شکسته شدن و بسته شدن بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (15.38 دلار) است.

UNI / USDT

Uniswap’s (UNI) تلاش برای پشتیبانی 16،93 دلاری 14 ژوئیه ، خریداران را در سطوح بالاتر پیدا نکرد. altcoin در 15 ژوئیه کاهش یافت و امروز به زیر 16.93 دلار رسید اما دم طولانی روی شمعدان روز خرید در سطوح پایین را نشان می دهد.

نمودار روزانه UNI / USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت بالاتر از 16.93 دلار باشد ، گاوها دوباره سعی می کنند قیمت را به خط روند نزولی برسانند. شکست و نزدیک به بالاتر از این مقاومت ، تغییر احتمالی روند را نشان می دهد.

برعکس ، اگر قیمت به کمتر از 16.93 دلار برسد ، جفت ارز UNI / USDT می تواند به 15 دلار و بعد از آن به حمایت مهم 13 دلار سقوط کند. هر دو میانگین متحرک کاهش یافته و RSI به زیر 40 رسیده است ، این نشان می دهد که خرس ها برتری دارند.

اگر قیمت به زیر 13 دلار سقوط کند ، جفت ارز یک الگوی مثلث نزولی نزولی را تکمیل می کند. این می تواند روند نزولی را با حمایت بعدی 10 دلار و سپس 7 دلار از سر بگیرد.

مربوط: قیمت بیت کوین در حالی که مقاومت مقاومت نمی کند ، 32K دلار را پشت سر می گذارد ، معامله گران از “تجمع امداد” مراقب هستند

BCH / USDT

گاوها سعی کردند Bitcoin Cash را فشار دهند (BCH) در 14 ژوئیه به بالای 475.69 دلار بازگشت اما موفق نشد. این نشان می دهد که خرس ها سطح مقاومت 475.69 دلار را تغییر داده اند. آلت کوین کاهش یافت و در 15 ژوئیه حرکت خود را از سر گرفت.

نمودار روزانه BCH / USDT. منبع: TradingView

یک حمایت جزئی با قیمت 428 دلار وجود دارد. اگر قیمت از این سطح بازگردد ، گاوها دوباره سعی می کنند جفت ارز BCH / USDT را به بالاتر از 475.69 دلار برسانند. در صورت موفقیت ، جفت ارز ممکن است به 538.11 دلار برسد. شکست این مقاومت نشان دهنده تغییر احتمالی روند خواهد بود.

متناوباً ، اگر قیمت به روند نزولی خود ادامه دهد و به زیر 428 دلار برسد ، این جفت ارز می تواند تا 400 دلار و سپس 370 دلار به سطح روانشناختی سقوط کند. میانگین متحرک در حال کاهش و RSI زیر 36 نشان می دهد که خرس ها کنترل دارند. شکستن زیر 370 دلار می تواند مرحله بعدی روند نزولی را آغاز کند.

LTC / USDT

Litecoin’s (LTC) در تاریخ 14 ژوئیه از حمایت 118 دلاری خود عقب نشینی کرد و در 15 ژوئیه در خط روند نزولی افت کرد. این نشان می دهد که خرس ها به طور تهاجمی از خط روند نزولی دفاع می کنند.

نمودار روزانه LTC / USDT. منبع: TradingView

میانگین متحرک نزولی و RSI زیر 36 نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت در جهت نزولی است. اگر خرس ها غرق شوند و قیمت زیر 118 دلار را حفظ کنند ، جفت ارز LTC / USDT می تواند به منطقه پشتیبانی 104 دلار و 92 دلار تا 100 دلار سقوط کند.

این منطقه ممکن است خریداران را به خود جلب کند اما اگر گاوها نتوانند قیمت را به بالای 118 دلار برسانند ، فروش ممکن است ادامه داشته باشد. شکستن زیر 100 دلار می تواند روند کاهشی را تا حمایت بعدی با 70 دلار افزایش دهد. اگر قیمت از سطح فعلی برگردد و از خط روند نزولی شکسته شود ، این نمای منفی فاقد اعتبار خواهد شد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

داده های بازار توسط HitBTC تبادل.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + سه =