در اینجا یکی از راه های تجارت بیت کوین وجود دارد حتی به عنوان قیمت های BTC در یک ورطه

ویندوزت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن
کامپیوترت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن

عناوین اصلی محتوا


در ۲۹ روز گذشته ، بیت کوین (BTC) به دلیل تأثیر ممنوعیت اخیر چین و ادامه باز شدن قفل سهم GBTC در مقیاس خاکستری به ارزش ۱٫۴۰۰۰ دلار و فشار بر بازارها ، از ۳۱،۰۰۰ تا ۳۶،۰۰۰ $ متغیر بوده است.

دولت چین یک سری اقدامات را برای محدود کردن معدن و تجارت ارز رمزنگاری شده با دستور توقف فوری برخی از عملیات ها و دستور دادن به بانک های داخلی برای تعلیق حساب های بانکی اشخاص درگیر در صنعت.

در همین حال ، صندوق اعتماد ۲۱ میلیارد دلاری Grayscale و امنیت GBTC آن یک دوره دردسرساز را تجربه می کنند قفل ۶ ماهه سرمایه گذاران سازمانی به پایان می رسد، فروش بالقوه ۱٫۴ میلیارد دلاری. با این حال ، لازم به ذکر است که ۶۵۴،۰۰۰ توکن BTC تحت مدیریت به بازار منتقل نخواهند شد.

در نتیجه این عوامل ، قیمت بیت کوین ماه ها در محدوده ای گیر کرده است و به طور کلی به نظر می رسد معامله گران روی دستان خود نشسته اند تا شفافیت وضعیت مشخص شود.

در حالی که معامله گران در استفاده از قراردادهای آتی دائمی مهارت دارند ، بیشتر آنها از ابزارهای اضافی که می توانند برای به حداکثر رساندن سود خود استفاده شوند ، بی اطلاع هستند. این امر به ویژه هنگامی صادق است که بازارها به یک طرف متغیر باشند و سناریوی مناسبی را برای گزینه های معاملاتی ایجاد کنند.

به عنوان مثال ، می توان یک استراتژی گزینه ایجاد کرد که سود را حتی در مواردی که اقدام قیمت زیادی انجام نگیرد ، به حداکثر برساند.

با استفاده از گزینه های تماس (خرید) و فروش (فروش) ، یک معامله گر می تواند استراتژی هایی برای تولید سود در بازارهای جانبی ایجاد کند. اینها می توانند در شرایط صعودی و نزولی استفاده شوند و بیشتر صرافی های مشتقات سیستم عامل های گزینه های قابل دسترسی را ارائه می دهند.

استراتژی Iron Condor طیف محدودی را ترجیح می دهد

Condor Iron یک استراتژی خنثی است که شامل فروش ۳۲۰۰۰ دلار برای ایجاد قرار گرفتن در معرض مثبت بیت کوین در حالی که فروش همزمان ۳۴۰۰۰ دلار برای کاهش سود بالاتر از آن سطح است. این معاملات از قیمت بیت کوین در ۳۱،۷۵۰ دلار مدل سازی شده و از این معامله ۲۷ مه اوت (۴۰ روز) استفاده می شود.

برآورد سود / ضرر. منبع: Deribit Position Builder

برای محافظت در برابر سقوط احتمالی قیمت زیر ۲۸۰۰۰ دلار یا قدردانی بیت کوین بالاتر از ۳۸،۰۰۰ دلار ، دو موقعیت کم درآمد (شانس کوچک) لازم است. این معاملات اضافی ضمن کاهش ملزومات حاشیه (وثیقه) ، به ذهن معامله گر آرامش خواهد داد.

هر نتیجه ای در تاریخ ۲۷ آگوست بین ۲۹۲۰۰ دلار (۸٪ کاهش) و ۳۶،۶۶۰ دلار (۱۵٪ افزایش) نتیجه مثبتی دارد. حداکثر سود بین ۳۱۸۰۰ تا ۳۴۲۰۰ دلار اتفاق می افتد و در نتیجه ۰٫۰۹ سود بیت کوین حاصل می شود. از طرف دیگر ، بدترین نتیجه از دست دادن ۰٫۰۴۵ بیت کوین است.

یک ساختار مشابه می تواند برای Ethereum مستقر شود (ETH) گزینه ها اما معامله گران باید حساب های مربوط به آنها را داشته باشند هارد فورک لندن در ۴ آگوست، که می تواند به طور بالقوه نوسانات شدیدتری را القا کند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.