دولت ایالات متحده با ۱۰ میلیون دلار پاداش ، عمیقاً به مسئولیت پاسخگویی رمزنگاری می پردازد

ویندوزت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن
کامپیوترت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن

عناوین اصلی محتواوزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که در پیگیری مسئولیت پذیری برخی از کاربران رمزنگاری ، نقشی فعالانه به نظر می رسد.

براساس گزارش روز پنجشنبه بلومبرگ ، دولت بایدن قصد دارد تلاش برای ردیابی پرداخت ارزهای رمزپایه را افزایش دهید ، به ویژه هنگامی که صحبت از حملات باج افزار است. دولت قصد دارد امنیت سایبری و نقش رمزنگاری را به عنوان پرداخت در اینگونه حملات برطرف کند.

این گزارش اخیراً به عنوان وزارت امور خارجه ارائه شده است اعلام کرد برنامه پاداش برای عدالت ارائه کمکهای مالی حداکثر ۱۰ میلیون دلاری برای کمک به شناسایی بازیگران مسئول حملات سایبری به زیرساختهای حیاتی در ایالات متحده است. آژانس دولتی اعلام کرد که از طریق شبکه مرورگر Tor – که توسط مقامات آمریکایی برای ارتباطات اینترنتی ناشناس ساخته شده است – یک خط راهنمایی ایجاد کرده است و ممکن است برای اطلاعات مربوط به حملات باج افزار ، پرداخت های رمزنگاری را ارائه دهد.

ماه گذشته ، مقامات آمریکایی به عنوان بخشی از یک گروه ویژه دولتی بیش از ۲ میلیون دلار کشف و ضبط کرد در رمزنگاری پس از حمله به سیستم خط لوله استعمار ، برای پرداخت دیه استفاده می شود. معاون دادستان کل لیزا موناکو گفت در آن زمان توقیف دارایی ها نخستین عملیات مهم ماموریت این گروه ویژه برای بررسی ، برهم زدن و تعقیب حملات سایبری به زیرساخت های مهم بود ، با اشاره به ادامه تحقیقات برای حملات مشابه.

مربوط: گزارش از دولت ایالات متحده می خواهد تا بر بلاکچین ، رمزنگاری و “دلار دیجیتال” تمرکز کند

قابلیت ردیابی – یا نداشتن آن – ارزهای رمزپایه در جذابیت کاربرانی است که مایلند وجوه آنها از نظارت دولت در امان باشد در حالی که به ظاهر منبع ناامیدی قانونگذاران برای گرفتن مالیات از دارایی های رمزنگاری و جلوگیری از استفاده وجوه برای فعالیت های غیرقانونی است. سال گذشته ، IRS 625،۰۰۰ دلار پاداش پیشنهاد داد برای هر کسی که می تواند به ردیابی معاملات در بیت کوین کمک کند (BTC) شبکه رعد و برق و همچنین برای سکه های حریم خصوصی از جمله مونرو (XMR)