دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

قیمت بیت کوین از ۳۴,۰۰۰ دلار گذشت

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

قیمت بیت کوین شب گذشته موفق شد از ۳۴,۰۰۰ دلار عبور کند. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که حالا و با رسیدن این ارز دیجیتال به ۳۴,۰۰۰ دلار ممکن است راه را برای اوج‌گیری تا ۳۶,۰۰۰ دلار باز شود.

به گزارش کوین تلگراف، دیشب قیمت بیت کوین با عبور از ۳۴,۰۰۰ و تثبیت بالای آن، موفق شد از سد یکی از مقاومت‌های سرسختش بگذرد.

طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین موفق به ثبت رشدی ۴ درصدی شده است. طی این رشد، قیمت بیت کوین از ۳۲,۰۰۰ دلار به محدوده ۳۳,۸۰۰ و پس از آن به بالای ۳۴,۰۰۰ دلار رسید.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

مایکل ون دپوپ (Michael van de Poppe)، تحلیل‌گر مطرح بازار، معتقد است که اگر قیمت بیت کوین اصلاح شود، شکسته‌نشدن حمایت ۳۲,۰۰۰ دلار بسیار مهم است. او در این باره نوشت:

بیت کوین از مقاومت ۳۲,۵۰۰ تا ۳۲,۷۰۰ دلار عبور کرد. حفظ حمایت به معنای آن است که روند صعودی تا ۳۶,۰۰۰ دلار ممکن است ادامه داشته باشد. به‌طور کلی، ۳۴,۵۰۰ دلار مقاومت بعدی قیمت بیت کوین و این احتمال وجود دارد که یکشنبه شاهد شکسته‌شدن این مقاومت باشیم.

با توجه به دامنه نوسانات گسترده قیمت بیت کوین افزایش قیمت چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. در روزهای گذشته هم برخی تحلیل‌گران نظیر رکت کپیتال (Rekt Capital) با اشاره به تغییرات میانگین محرک نمایی ۵۰ هفته‌ای (EMA50)، آن را به‌عنوان نشانه‌ای از بازگشت روند صعودی در بازه‌های بلندمدت‌تر تفسیر کرد.

با این حال، برخی دیگر می‌گویند ۲۴,۰۰۰ دلار همچنان یک هدف روی نمودار است و معامله‌گران باید شکاف قراردادهای آتی CME در این محدوده را زیر نظر بگیرند.

دیسنتریدر (Decentrader)، معامله‌گر بازار، در اظهارنظری می‌گوید:

اگر قیمت از سطوح فعلی سقوط کند، در ۲۲,۰۰۰ و ۲۴,۰۰۰ دلار شاهد حمایت خواهیم بود.

قیمت آلت کوین‌ها هم طی هفته گذشته تا حد زیادی تثبیت شد و شاهد روندهای آنچنان در ارتباط با بسیاری از ارزها نبودیم.

رشدهایی حدود ۱۰ درصد در مورد ۵۰ ارز برتر بازار نشان می‌دهد که رفته‌رفته شاهد بازگشت اعتماد به بازار هستیم.

قیمت اتریوم با عبور از ۲,۰۰۰ دلار، بیشترین قیمت ۱۰ روز گذشته خود را ثبت کرد. رکت کپیتال با اشاره به جهش قیمت اتریوم، این اتفاق را نشانه‌ای «خوب» از تأیید روند صعودی توصیف کرد.

[ad_2]

لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044