قیمت NEM ، Augur و District0x بالاتر می رود در حالی که بیت کوین زیر ۳۲K دلار معامله می شود

ویندوزت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن
کامپیوترت مشکل داره ؟
اینجا کلیک کن

عناوین اصلی محتوا


بیت کوین (BTC) در آستانه تعطیلی هفته دیگری است که شاهد آن بود شیب قیمت نزدیک به ۳۰،۰۰۰ $ اما نمی توان همین مشاهدات نزولی را برای همه altcoin ها انجام داد. در روز جمعه ، چندین altcoin با کلاهک کوچکتر توانستند حمله نزولی و سودهای دو رقمی را قبل از بسته شدن بازارهای سنتی برای تعطیلات آخر هفته ، از بین ببرند.

داده ها از Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بالاترین عامل در ۲۴ ساعت گذشته NEM (XEM) ، Augur (REP) و area0x (DNT) بودند.

۷ سکه برتر با بیشترین تغییر قیمت ۲۴ ساعته. منبع: Cointelegraph Markets Pro

شایان ذکر است که چهار از هفت برنده برتر پروتکل های لایه یک هستند ، پیشرفت جالبی که در زمانی اتفاق می افتد که اتر (ETH) قیمت در زیر سطح ۲۰۰۰ دلار دست و پنجه نرم می کند و جامعه با نگرانی منتظر دیدن آینده است چنگال سخت لندن قیمت اتر و روند معامله در شبکه را بهبود می بخشد.

NEM / USDT

داده ها از Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که پس از یک ماه که میانگین حجم معاملات ۲۴ ساعته NEM 50 میلیون دلار بود ، در ۱۶ ژوئیه با افزایش حجم به ۵۳۲ میلیون دلار و افزایش ۳۵٪ به ۰٫۱۵۱ دلار ، تقاضا برای توکن افزایش یافت.

نمودار ۴ ساعته XEM / USDT. منبع: TradingView

افزایش قیمت در پی اعلام ۱۳ ژوئیه مبنی بر توافق Symbol (XYM) ، یک پروتکل بلاکچین سازمانی توسط گروه NEM ، با مبتنی بر همکاری پروژه ای با دولت کلمبیا.

REP / USDT

با توجه به داده ها از TradingView، قیمت REP از ۱۳ جولای پس از افزایش حجم معاملات ۲۴ ساعته از میانگین روزانه ۱۷ میلیون دلار به بیش از ۵۲۱ میلیون دلار در ۱۴ ژوئیه ، شروع به افزایش کرد.

نمودار ۴ ساعته REP / USDT. منبع: TradingView

در نتیجه افزایش ناگهانی حجم معاملات ، قیمت REP 57٪ از پایین ترین سطح ۱۴٫۶۰ دلار در ۱۳ ژوئیه به بالاترین سطح روزانه در $ ۲۲٫۹۷ دلار در ۱۶ ژوئیه افزایش یافت.

در حالی که هیچ علتی به راحتی قابل شناسایی برای افزایش ناگهانی علاقه وجود ندارد ، پیمایش از طریق خوراک توییتر Augur نشان می دهد که پیش بینی در شبکه همچنان فعال است و در جدیدترین نظرسنجی ها پرسیده می شود “چه کسی در دربی داخلی بیس بال لیگ برتر ۲۰۲۱ برنده خواهد شد؟” و “چه کسی در مسابقه Ultimate Fighting Championship بین کانر مک گرگور و داستین پوآیره پیروز خواهد شد؟”

مربوط: کاردانو به راه اندازی قراردادهای هوشمند با testnet جدید نزدیکتر می شود

DNT / USDT

سومین سودآور در ۱۶ ژوئیه ، Distric0x بود ، پروتکلی که خود را به عنوان “شبکه ای از بازارها و جوامع غیرمتمرکز” معرفی می کند و در کمک به کاربران برای راه اندازی سازمان های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) خود تخصص دارد.

نمودار ۴ ساعته DNT / USDT. منبع: TradingView

داده ها از Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که حجم معاملات DNT از ۳ میلیون دلار به بیش از ۶۰ میلیون دلار در روز جمعه افزایش یافته است ، که منجر به افزایش ۷۳ درصدی از ۰٫۱۱۲ دلار به بالاترین قیمت روزانه در ۰٫۱۹۳ دلار است.

در زمان نوشتن قیمت ، قیمت DNT از ۰٫۱۳۳ دلار پس گرفت که نشان دهنده سود ۱۷٫۳۵٪ در روز است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.