[ad_1]

طی چند ساعت گذشته ، موج جدید فروش بیت کوین را تحت فشار قرار داد (BTC) قیمت نزدیک به سطح پشتیبانی 32000 دلار به دلیل کم بودن حجم معاملات و بی علاقگی عمومی از معامله گران ، قیمت را در بخش پایین تر از محدوده فعلی خود مشاهده کرد.

نمودار 4 ساعته BTC / USDT. منبع: TradingView

قیمت اتر (ETH) نیز تحت فشار قرار گرفت در حالی که حرکت اقتصادی پیش از شبکه Hard Fork در لندن نتوانست از قیمتی بالاتر از 2000 دلار پشتیبانی کند ، و در نتیجه کمترین قیمت روزانه 1918 دلار است.

دامنه فشرده سازی بیت کوین سفت می شود

برخی از اطلاعات در مورد شرایط فعلی بازار توسط Gas Fring ، یک حساب کاربری مستعار توییتر ، ارائه شده است که توییت زیر را منتشر کرده و موارد قبلی تجارت محدود به BTC را برجسته می کند.

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است ، قیمت بیت کوین تمایل دارد که در پی حرکات قابل توجه قیمت ، در یک بازه ثابت معامله شود ، نمونه های قبلی حداکثر 132 روز ادامه داشت ، همانطور که در اواخر 2018 تا اوایل 2019 اتفاق افتاد.

شاخص مایع BraveNewCoin برای نمودار 1 روزه بیت کوین. منبع: توییتر

محدوده فشرده سازی فعلی 55 روز طول کشیده است که از 19 ژوئن محدوده محدودتری بین 30،000 تا 36،500 $ دیده می شود.

با توجه به گاز Fring ، در نمونه قبلی “فشرده سازی سختگیرانه لایه ای” در دیده می شود Q4 2018 و در تابستان 2020 ، دوره فشرده سازی شدید “تقریباً نیمی از دوره کلی طول کشید.”

“این به من می گوید که ممکن است 2 هفته یا بیشتر از چنین فشرده سازی داخلی محکم تری داشته باشیم که دوره ها به ترتیب 34 و 68 روز طول می کشد.

مربوط: نشانه های غیر قابل نفوذ حتی با کاهش قیمت بیت کوین به 32000 دلار افزایش می یابد

با ادامه تلاش بیت کوین ، آلت کوین ها به شدت ضربه می خورند

بازار فروش altcoin با فروش شدید بعد از ظهر بسیار متضرر شد و در حالی که تاجران با عجله برای خروج از کشور ساخته شده اند ، تعداد کمی سکه در فضای سبز باقی مانده است.

عملکرد روزانه ارزهای رمزنگاری شده. منبع: سکه 360

توکن های غیرقیمونی و بازی مانند Axie Infinity (AXS) و Small Love Potion (SLP) همچنان نقطه روشن بازار غیرقابل تاریکی هستند و به ترتیب 22 و 35 درصد سود کسب می کنند زیرا کاربران جدید از فرصت درآمد روزانه استفاده می کنند. بازی مبتنی بر بلاکچین و مبارزه.

سایر سود آوران قابل توجه شامل افزایش 16 درصدی قیمت شبکه Phala (PHALA) و 15 درصدی سود MyNeighborAlice (ALICE) است.

در حال حاضر محدودیت کل بازار ارزهای رمزنگاری شده 1.314 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 46.1٪ است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.