دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

10 بهترین نکته و آموزش فیس بوک برای کاربران وردپرس

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال برخی از بهترین نکات و آموزش های فیس بوک برای سایت وردپرس خود هستید؟

فیس بوک یکی از بزرگترین وب سایت های رسانه های اجتماعی در جهان است. هیچ صاحب وب سایتی نمی تواند پتانسیل فیس بوک برای موفقیت کسب و کار خود را نادیده بگیرد.

در این مقاله، ما برخی از بهترین نکات و آموزش های فیس بوک را که می توانید برای بهبود سایت وردپرس خود و افزایش دنبال کنندگان خود استفاده کنید، برجسته می کنیم.

10 بهترین نکته و آموزش فیس بوک برای کاربران وردپرس

1. یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنید

ایجاد یک فید سفارشی فیس بوک در وب سایت خود به شما امکان می دهد برای بهبود تعامل، پست هایی را از صفحه فیس بوک و گروه های فیس بوک خود نمایش دهید.

با افزودن یک فید سفارشی فیس بوک به وردپرس، می توانید به روز رسانی های صفحه فیس بوک خود را به بازدیدکنندگان وب سایت خود نشان دهید و فالوورهای بیشتری دریافت کنید.

همچنین می تواند به عنوان یک شکل از اثبات اجتماعی و زمانی را که بازدیدکنندگان در وب سایت شما می گذرانند بهبود بخشید. به علاوه، این یک صرفه جویی در زمان عالی است زیرا به طور خودکار محتوای تازه را مستقیماً از فیس بوک به وب سایت شما اضافه می کند.

بهترین راه برای افزودن فید سفارشی فیس بوک استفاده از آن است بالون خرد کن افزونه این یکی از بهترین افزونه های وردپرس فیس بوک در بازار مورد استفاده بیش از 1.6 میلیون وب سایت.

بالون خرد کن

استفاده از این افزونه بسیار آسان است، به شما امکان می دهد نحوه نمایش فید فیس بوک خود را کاملاً سفارشی کنید و حتی می توانید یک دیوار اجتماعی با چندین شبکه اجتماعی اضافه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما را در نحوه ایجاد یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس.

2. فیسبوک Open Graph Meta Data را به وردپرس اضافه کنید

فراداده Open Graph به فیس بوک و سایر وب سایت های رسانه های اجتماعی کمک می کند ابرداده در مورد محتوایی که به اشتراک می گذارید

فیس بوک به طور خودکار عنوان مقاله، توضیحات و تصویر شما را هنگام اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی نمایش می دهد. اما می توانید این اطلاعات را طوری ویرایش کنید که فیس بوک دقیقا همان چیزی را که می خواهید نمایش دهد.

با بهینه سازی این اطلاعات، به احتمال زیاد بازدیدکنندگان از رسانه های اجتماعی به وب سایت شما مراجعه می کنند. همچنین می تواند به شما کمک می کند تا مشکل تصویر کوچک نادرست فیس بوک را برطرف کنید در وردپرس

ساده ترین راه برای افزودن متادیتای نمودار باز فیس بوک، استفاده از آن است AIOSEO افزونه این است بهترین افزونه سئو وردپرس در بازار مورد استفاده بیش از 3 میلیون وب سایت.

AIOSEO

با این افزونه به راحتی می توانید خود را بهبود ببخشید سئو وردپرس برای دریافت ترافیک بیشتر و کنترل نحوه نمایش محتوای خود در فیس بوک و سایر شبکه ها.

در زیر ویرایشگر پست خود گزینه ای برای انتخاب یک تصویر کوچک پست و ایجاد عنوان و توضیحات جدید خواهید داشت.

داده های نمودار باز فیس بوک AIOSEO

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در نحوه اضافه کردن متا داده های گراف باز فیس بوک در قالب های وردپرس.

3. دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی فیس بوک را به وردپرس اضافه کنید

اگر می خواهید به مشتریان بیشتری به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنید، باید یک استراتژی بازاریابی رسانه اجتماعی فعال داشته باشید.

یکی از بخش های این کار به اشتراک گذاری محتوای خود در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود است. با این حال، این فقط به دنبال کنندگان فعلی شما می رسد.

بهترین راه برای افزایش دسترسی خود اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی فیس بوک به وب سایت وردپرسی خود است.

به این ترتیب، زمانی که خوانندگان از محتوای شما لذت می برند، می توانند به سادگی روی یک دکمه کلیک کرده و به طور خودکار محتوای شما را در فیس بوک به اشتراک بگذارند.

مثال دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی فیس بوک

برای این کار توصیه می کنیم از تعداد مشترک پلاگین از آنجایی که یکی از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس

از یک روش کش منحصر به فرد استفاده می کند که تأثیری بر شما ندارد سرعت و عملکرد وب سایت.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای مبتدیان ما را ببینید نحوه اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در وردپرس.

4. فروشگاه WooCommerce خود را به فیس بوک اضافه کنید

با اضافه کردن خود فروشگاه ووکامرس به فیس بوک، می توانید ترافیک بیشتری را به فروشگاه آنلاین خود ارسال کنید و فروش بیشتری داشته باشید.

این به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه تبلیغ اضافی، به روش های جدید به دنبال کنندگان خود دسترسی پیدا کنید. برای مثال، فالوورهای فیس بوک شما ممکن است از فروشگاه آنلاین شما اطلاعی نداشته باشند، بنابراین به شما امکان می دهد آنها را در معرض محصولات خود قرار دهید.

برای این کار توصیه می کنیم از فیس بوک برای ووکامرس افزونه این به شما امکان می دهد فروشگاه WooCommerce موجود خود را به راحتی به صفحه تجاری فیس بوک خود متصل کنید، بنابراین دنبال کنندگان شما می توانند شروع به خرید محصولات کنند.

هنگامی که شخصی محصولی را از فروشگاه فیس بوک شما خریداری می کند، می توانید به راحتی سفارش را از WooCommerce مدیریت کنید.

سفارشات فیس بوک را در ووکامرس مدیریت کنید

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در چگونه فروشگاه WooCommerce خود را به فیس بوک اضافه کنید.

5. ارسال خودکار به فیس بوک از وردپرس

با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال، فیس بوک می تواند منبع بسیار خوبی برای ترافیک و راه خوبی برای یادآوری خوانندگان برای بازگشت به سایت شما باشد.

اما ایجاد یک فالوور فعال مستلزم پاسخ دادن به نظرات، ارسال به‌روزرسانی‌ها و اشتراک‌گذاری منظم محتوای با کیفیت است.

با اشتراک گذاری خودکار پست های وبلاگ با فالوورهای فیسبوک خود، می توانید در زمان صرفه جویی کنید و در عین حال ترافیک بیشتری را به وب سایت خود برگردانید.

در اینجا نمونه ای از پست اخیر به اشتراک گذاشته شده در گروه فیس بوک WPBeginner ما آمده است:

نمونه اشتراک گذاری خودکار فیس بوک

بهترین راه برای انجام این کار با خودکار عجیب و غریب افزونه این یکی از بهترین افزونه های اتوماسیون وردپرس که به شما کمک می کند بدون نوشتن کد، گردش کار خودکار ایجاد کنید.

مانند Zapier برای وردپرس است و به شما کمک می کند تا وب سایت وردپرس خود را با هزاران برنامه مختلف مانند فیس بوک متصل کنید.

خودکار عجیب و غریب

یک نسخه رایگان در دسترس است که به شما 1000 اعتبار رایگان برای استفاده با فیس بوک می دهد. بعد از اینکه از آن اعتبارات استفاده کردید، باید حساب خود را ارتقا دهید تا پست کردن به صورت خودکار ادامه یابد.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای مبتدیان ما را ببینید نحوه ارسال خودکار از وردپرس به فیس بوک.

6. ردیابی تبدیل فیس بوک را در وردپرس راه اندازی کنید

ردیابی تبدیل به شما امکان می دهد تأثیر تلاش های بازاریابی خود را ردیابی کنید و نحوه تعامل کاربران با وب سایت شما را مشاهده کنید.

بسته به نوع کسب و کار کوچک شما اجرا می کنید، این می تواند یک خرید، یک خرید جدید باشد خبرنامه ایمیل مشترک، کاربری که a فرم تماس، و بیشتر.

اگر در حال اجرای تبلیغات فیس بوک هستید، می توانید ردیابی تبدیل فیس بوک را برای کمک به سنجش موفقیت کمپین های تبلیغاتی خود تنظیم کنید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما را ببینید ردیابی تبدیل وردپرس ساده شده است.

7. پست های وضعیت فیس بوک را در وردپرس جاسازی کنید

بازدیدکنندگان وب سایت شما به روز رسانی وضعیت شما را نمی بینند مگر اینکه سایت شما را ترک کنند و به صفحه فیس بوک شما بروند.

با جاسازی پست های وضعیت فیس بوک خود در خود وبلاگ وردپرس، می توانید به پر کردن این شکاف بین بازدیدکنندگان وب سایت و دنبال کنندگان فیس بوک کمک کنید.

این نه تنها تعامل وب سایت شما را بهبود می بخشد، بلکه می تواند به رشد فالوورها و دریافت لایک ها و نظرات بیشتر کمک کند.

پست های وضعیت فیس بوک را در وبلاگ وردپرس جاسازی کنید

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در نحوه قرار دادن پست های وضعیت فیس بوک در وردپرس.

8. جدول زمانی فیسبوک خود را در وردپرس نمایش دهید

با افزودن تایم لاین فیس بوک خود به وردپرس، می توانید به روز رسانی های بلادرنگ را به کاربران خود نشان دهید و به افزایش فالوورهای رسانه های اجتماعی خود کمک کنید.

اگر یک انجمن فعال در فیس بوک دارید، می توانید آن را در وب سایت خود زنده کنید. می توانید کل جدول زمانی فیس بوک خود را با لایک، کامنت و موارد دیگر نمایش دهید.

یک بار دیگر، بهترین راه برای انجام این کار استفاده از Smash Balloon Custom Facebook Feed Pro افزونه

این به شما امکان کنترل کامل بر نحوه نمایش جدول زمانی فیس بوک شما را می دهد.

نمایش تایم لاین فیسبوک در وردپرس

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در نحوه نمایش تایم لاین فیسبوک در وردپرس.

9. یک هدیه فیسبوک در وردپرس اجرا کنید

اجرای هدایا یکی از سریع ترین راه ها برای جذب مشترکین، کاربران و مشتریان بیشتر به وب سایت شما است.

هدایا عالی هستند زیرا نتایج فوری به شما می دهند و مشارکت در رسانه های اجتماعی را تشویق می کنند تا به اطلاع رسانی کمک کنند.

ساده ترین راه برای ایجاد هدیه ویروسی خود این است رافل پرس. این است بهترین افزونه جایزه و مسابقه وردپرس در بازار.

رافل پرس

می توانید به راحتی هدایا و مسابقات خود را با سازنده کشیدن و رها کردن ایجاد کنید یا با کتابخانه قالب های ویروسی از پیش ساخته شده شروع کنید.

با ادغام رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک، توییتر و اینستاگرام همراه است. به‌علاوه، برای اطمینان از واقعی بودن تمام اقداماتی که دنبال‌کنندگان شما انجام می‌دهند، یک محافظ تقلب با یک کلیک تعبیه شده است.

RafflePress به اشتراک گذاری فیس بوک

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در نحوه اجرای یک جایزه / مسابقه در وردپرس با RafflePress.

10. یک ویدیوی فیس بوک را در وردپرس جاسازی کنید

ویدیوهای فیس بوک روشی باورنکردنی برای تعامل با مخاطبان و ایجاد برند شما هستند. هنگامی که محتوای ویدیویی را اضافه می کنید، کاربران احتمالاً زمان بیشتری را در وب سایت شما صرف می کنند، بنابراین این به شما زمان بیشتری برای ایجاد ارتباط می دهد.

با این حال، با تغییرات اخیر ایجاد شده توسط فیس بوک، دیگر نمی توانید به سادگی یک قطعه کد را کپی و جایگذاری کنید تا ویدیو را در وب سایت خود جاسازی کنید.

خوشبختانه، فید فیس بوک سفارشی پرو افزونه Smash Balloon این کار را آسان می کند.

این به شما امکان می دهد به سرعت ویدیوهای فیس بوک را اضافه کنید، ظاهر آنها را سفارشی کنید و حتی کل فید ویدیوی خود را نمایش دهید.

ویدیوهای فیس بوک را در وردپرس جاسازی کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما را در نحوه قرار دادن یک ویدیوی فیس بوک در وردپرس.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا نکات و آموزش های جدیدی را در فیس بوک بیابید که بتوانید از آنها برای بهبود وب سایت وردپرس خود استفاده کنید. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب های ما را ببینید بهترین نرم افزار چت زنده برای مشاغل کوچک و راهنمای ما در مورد تفاوت بین نام دامنه و میزبانی وب.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش تصویری وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست وبلاگ اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع خبر

نظرات

2 پاسخ

  1. سلام، این بنظرم محتوای آموزش شبکه های اجتماعی هست ولی خیلی گنگ ارائه شده بود.

    1. سلام دوست عزیز، مطالب ابزارهای وردپرس تا چند روز دیگه بصورت کاربردی و قابل فهم ارائه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044