دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

13 افزونه مدیریت کاربر رایگان برای وردپرس (2021)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین افزونه های مدیریت کاربر برای وردپرس هستید؟

افزونه های مدیریت کاربر به شما امکان می دهد تا کاربران را در وب سایت وردپرس خود به راحتی ثبت ، ویرایش و مدیریت کنید.

در این مقاله ، ما افزونه های مدیریت کاربر مورد علاقه خود را که می توانید در سایت وردپرس خود استفاده کنید ، به اشتراک می گذاریم.

مقایسه 13 افزونه مدیریت کاربر رایگان برای وردپرس

چرا به افزونه مدیریت کاربر در وردپرس نیاز دارید؟

افزونه های مدیریت کاربر وردپرس مدیریت و ثبت نام کاربران جدید را بر روی خود آسان می کند وب سایت وردپرسبه

دارای قابلیت های داخلی برای مدیریت ثبت نام کاربران، اما کاملاً محدود است و کنترل زیادی بر کاربران شما نمی دهد.

با افزونه ثبت نام کاربر ، می توانید به راحتی کاربران خود را بصورت عمده مدیریت کنید ، نقش های کاربر را سفارشی کنید ، فرم های ورود و ثبت نام سفارشی ایجاد کنید و موارد دیگر.

اگر شما در حال اجرا a شبکه چند سایت، دوره آنلاین، وبلاگ چند نویسنده، یا سایت عضویت ، در این صورت به شما انعطاف پذیری و کنترل بیشتری بر کاربران خود می دهد.

با توجه به این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های مدیریت کاربر برای وردپرس بیندازیم.

1. اعضا

اعضا

اعضا یک افزونه مدیریت کاربر رایگان است که توسط بیش از 200،000 سایت استفاده می شود و به شما امکان می دهد نقشها و مجوزهای کاربر را به راحتی در وردپرس ایجاد و مدیریت کنید.

به راحتی می توانید مجوزها را تنظیم کرده و محتوای وب سایت خود را بدون نیاز به کد نویسی یا استخدام توسعه دهنده محدود کنید.

ویرایشگر نقش پیشرفته به شما امکان ایجاد ، حذف و نقشها و قابلیتها را سفارشی کنید برای هر کاربر از طریق رابط کاربری آسان. حتی می توانید چندین نقش را به کاربران مختلف اختصاص دهید.

قابلیت های نقش کاربر را ویرایش کنید

همچنین با سایر افزونه های محبوب ، از جمله ادغام می شود پرس پرس اعضا، برای ساخت سایت عضویت پولی به شما کمک کند.

برای جزئیات بیشتر ، به ما مراجعه کنید راهنمای مبتدی برای نقش ها و مجوزهای کاربر وردپرسبه

2. WPForms

WPForms

WPForms هست بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرس که توسط بیش از 4 میلیون وب سایت استفاده می شود.

استفاده از آن بسیار آسان است و به شما امکان می دهد فرم های تماس و سایر فرم ها را با سازنده drag and drop بسازید.

این نسخه رایگان افزونه دارای ویژگی های فرم تماس ساده مانند حفاظت از هرزنامه ، زمینه های فرم اصلی ، اعلان های ایمیل و مدیریت ساده کاربر است.

اگر می خواهید ایجاد کنید فرم های ثبت نام کاربر سفارشی، سپس به نسخه حرفه ای همراه با افزونه فرم ثبت نام کاربر نیاز دارید.

می توانید از این افزونه برای ایجاد فرم ثبت نام و ورود به سیستم کاربر استفاده کنید. این به کاربران جدید اجازه می دهد تا یک حساب کاربری در وب سایت وردپرس شما ایجاد کنند.

فرم های ثبت نام کاملاً قابل تنظیم است. می توانید زمینه های فرم مانند نام کاربری ، بیوگرافی ، نقش های اختصاصی کاربر و موارد دیگر را تغییر دهید.

فرم ثبت نام WPForms

برای محافظت از هرزنامه ها ، می توانید با کلیک روی پیوندی در ایمیل آنها ، کاربران جدید را به صورت دستی تأیید کنید یا از آنها بخواهید مشخصات خود را تأیید کنند.

اگر شما یک لیست ایمیل، سپس می توانید WPForms را با محبوب ترین آنها ادغام کنید خدمات بازاریابی ایمیلی برای افزودن خودکار کاربران به لیست ایمیل خود

3. پرس پرس اعضا

پرس پرس اعضا

پرس پرس اعضا هست بهترین افزونه عضویت در وردپرس در بازار.

استفاده از آن بسیار آسان است و می تواند به شما در ساخت سریع یک دستگاه کمک کند سایت عضویت یا دوره آنلاین در وردپرس

پس از فعالسازی و راه اندازی افزونه ، می توانید ثبت نام کاربر را با چند کلیک روشن کنید. برای جاسازی فرم های ثبت نام کاربر جدید در وب سایت خود ، می توانید از کد کوتاه های سفارشی استفاده کنید.

فراتر از ثبت نام کاربر جدید ، می توانید کاربران موجود خود را به راحتی مشاهده و مدیریت کرده و حتی پروفایل آنها را ویرایش کنید.

به علاوه ، از همه نوع ادغام با محبوب ترین پشتیبانی می کند افزونه های وردپرسبه به عنوان مثال ووکامرس ادغام برای کمک به ایجاد یک فروشگاه آنلاین فقط برای اعضا ، افزودن فرم های ثبت نام WooCommerce ، ارسال ایمیل کاربر جدید و موارد دیگر.

4. فرم های ترسناک

فرم های ترسناک

فرم های ترسناک یکی از پیشرفته ترین سازندگان فرم وردپرس در بازار است که توسط بیش از 300،000 مشاغل استفاده می شود.

می توانید از ابزار کشیدن و رها کردن برای ایجاد فرمهای پیشرفته مانند آزمونها ، فرمهای پرداخت ، لیست هیئت مدیره مشاغل، نظرسنجی ها ، ماشین حساب آنلاین، و خیلی بیشتر.

هر دو طرح Business و Elite به شما امکان می دهند فرم های پیشرفته ثبت نام کاربر را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. کاربران شما می توانند مشخصات خود را از قسمت جلویی وب سایت شما ثبت و ویرایش کنند.

Formidable Forms فرم های ثبت نام کاربر

انواع مختلفی از گزینه های پیشرفته مانند زمینه های نام مستعار کاربر ، صفحات بازنشانی رمز عبور سفارشی ، جمعیت خودکار زمینه با داده های کاربر و موارد دیگر وجود دارد.

شما همچنین می توانید ادغام های پیشرفته ای را برای ثبت نام کاربران WooCommerce یا افزودن خودکار کاربران به خود پیدا کنید خبرنامه ایمیل، CRM و موارد دیگر.

5. مدیر کاربر WP

WP User Manager

WP User Manager یک افزونه ثبت نام کاربر و سازنده پروفایل رایگان است. دارای ویژگی هایی مانند ثبت نام کاربر سفارشی و مشخصات کاربر قابل تنظیم ، فرم ورود ، بازیابی رمز عبور و موارد دیگر است.

به علاوه ، می توانید فرم ورود به سیستم سفارشی ایجاد کنید ، به کاربران اجازه دهید آواتارهای سفارشی بسازند ، کاربران را در فهرست راهنما نمایش دهند و موارد دیگر.

اگر در حال ایجاد یک وب سایت مبتنی بر جامعه هستید ، این افزونه می تواند به شما کمک کند تا همه اعضای خود را به راحتی مدیریت کنید.

6. LoginWP

ورود WP

ورود WP (قبلاً تغییر مسیر ورود Peter) یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد پس از ورود کاربران به وب سایت خود ، آنها را به طور خودکار تغییر مسیر دهید. می توانید کاربران را بر اساس نام کاربری ، نقش کاربر ، قابلیت ها و موارد دیگر هدایت کنید.

این افزونه باعث می شود کاربران پس از ثبت نام موفقیت آمیز در وب سایت شما ، به صفحه خوش آمدید یا تشکر سفارشی هدایت شوند.

استفاده از آن بسیار آسان است و برای تنظیم تغییر مسیرها فقط چند کلیک طول می کشد. برای دستورالعمل های گام به گام ، راهنمای ما را ببینید نحوه تغییر مسیر کاربران پس از ورود موفقبه

7. سوئیچینگ کاربر

سوئیچینگ کاربر

سوئیچینگ کاربر یک افزونه رایگان عالی است که به شما امکان می دهد به سرعت به حساب های کاربری مختلف بروید.

به جای مجبور به خروج از سیستم و ورود به پروفایل های مختلف کاربر ، می توانید این کار را با یک کلیک از داشبورد وردپرس خود انجام دهید.

این می تواند برای آزمایش سایت های وردپرس مفید باشد ، جایی که شما به طور منظم نیاز به خروج از سیستم و جابجایی بین حساب های مختلف دارید.

8. نظر تعدیل نقش

نقش تعدیل نظر

نقش تعدیل نظر یک افزونه ساده و رایگان است که به شما امکان می دهد به راحتی نقش کاربری تعدیل نظر را در وردپرس ایجاد کنید.

این به شما اجازه می دهد وب سایت وردپرس خود را ایمن نگه دارید در حالی که نقشی را ایجاد می کنید که فقط به تعدیل نظر اجازه می دهد. هر قسمت دیگر داشبورد وردپرس پنهان می شود.

داشبورد ناظر نظر کاربر

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما را در مورد ببینید چگونه به کاربران وبلاگ اجازه دهیم نظرات خود را در وردپرس تعدیل کنندبه

9. تاریخچه ساده

تاریخچه ساده

تاریخچه ساده یک افزونه رایگان وردپرس است که به شما امکان می دهد فعالیت کاربران وردپرس خود را زیر نظر داشته باشید. این کارهایی را نشان می دهد که کاربران شما در سایت وردپرس شما انجام داده اند ، که به شما کمک می کند هرگونه خطا یا مسائل امنیتی را سریعتر تشخیص دهید.

شما می توانید انتخاب کنید که آیا گزارش فعالیت کاربر شما نمایش داده می شود یا خیر ، و می توانید سابقه کاربر را در 30 یا 60 روز گذشته نشان دهید.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما را در مورد ببینید نحوه نظارت بر فعالیت کاربران در وردپرس با گزارش های حسابرسی امنیتیبه

جایگزین: گزارش فعالیت WP ردیابی دقیق کاربر و گزارش های زمان واقعی را ارائه می دهد.

10. SeedProd

SeedProd

SeedProd هست بهترین صفحه ساز کشیدن و رها کردن برای وردپرس که توسط بیش از 1 میلیون وب سایت استفاده می شود. به شما امکان می دهد صفحات کاملاً سفارشی را در وردپرس بدون نوشتن یک خط کد ایجاد کنید.

این افزونه دارای سازنده کشیدن و رها کردن مبتدیان ، مجموعه قالب صفحه و بخشهای از پیش طراحی شده است تا روند ایجاد صفحه را سریع و آسان کند.

بعلاوه ، دارای یکپارچه سازی WPForms است ، بنابراین می توانید یک فرم ثبت نام با WPForms بسازید و آن را با SeedProd سفارشی کنید.

فرم ثبت نام SeedProd

این نسخه رایگان SeedProd می تواند برای سفارشی کردن صفحه ثبت نام کاربر شما استفاده شود.

با این حال ، نسخه ممتاز افزونه دارای بیش از 100 قالب طراحی حرفه ای ، بلوک های محتوای اضافی ، ادغام ، ویژگی های مدیریت مشترک و موارد دیگر است.

11. حذف انبوه

حذف انبوه

حذف انبوه یک افزونه رایگان مفید است که به شما امکان می دهد کاربرانی را که نقش خاصی یا معیارهای دیگر دارند در سایت خود به صورت انبوه حذف کنید. به عنوان مثال ، می توانید کاربرانی را که مدت زمان مشخصی وارد سیستم نشده اند حذف کنید.

به جای انتخاب دستی کاربران ، این افزونه به شما امکان می دهد تا کاربران را به صورت انبوه با چند کلیک حذف کنید.

شما کنترل کاملی بر فیلترهایی که می خواهید برای حذف کاربران استفاده کنید ، مانند تعداد پست ها ، آخرین تاریخ ورود ، نقش کاربر و موارد دیگر ، دارید.

12. مخفی کردن نوار مدیریت بر اساس نقش کاربر

مخفی کردن نوار مدیریت بر اساس نقش کاربر

مخفی کردن نوار مدیریت بر اساس نقش کاربر یک افزونه ساده است که دقیقاً همان چیزی که از نامش مشخص است را انجام می دهد و به شما امکان می دهد نوار مدیریت وردپرس خود را برای نقش های خاص کاربران مخفی کنید.

پنهان کردن نوار مدیریت می تواند به بهبود تجربه کاربر برای برخی از کاربران کمک کند. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید نوار مدیریت را در قسمت جلویی وب سایت خود برای مشترکین یا کاربرانی که قادر به ویرایش پست ها یا صفحات نیستند ، پنهان کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما را در مورد ببینید نحوه غیرفعال کردن نوار مدیریت وردپرس برای همه کاربران به جز مدیرانبه

13. واردات و صادرات کاربران و مشتریان

واردات و صادرات کاربران و مشتریان

واردات و صادرات کاربران و مشتریان یک افزونه رایگان است که به شما کمک می کند تا کاربران وردپرس را به راحتی صادر و وارد کنید. اگر چندین سایت را ادغام می کنید و می خواهید همه کاربران خود را به صورت خودکار به سایت جدید اضافه کنید ، این بسیار مفید خواهد بود.

اگر می خواهید اطلاعات مشتری یا کاربر فعلی خود را به خود وارد کنید ، می تواند مفید باشد CRM یا لیست ایمیل استفاده از آن بسیار آسان است و می تواند به شما در وارد کردن یا صادر کردن داده های کاربر در چند کلیک کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما را در مورد ببینید چگونه به راحتی کاربران وردپرس خود را وارد و صادر کنیدبه

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های مدیریت کاربر رایگان برای سایت وردپرسی شما کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را مشاهده کنید نحوه انتخاب بهترین میزبانی وردپرس و انتخاب های متخصص ما از بهترین خدمات تلفن تجاری برای مشاغل کوچک

اگر از این مقاله خوشتان آمد ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوکبه[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع خبر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044