دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

13 بهترین نمونه طراحی پاورقی وردپرس (+ بهترین روش ها)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین نمونه های طراحی پاورقی برای کمک به الهام گرفتن هستید؟

پاورقی ناحیه ای است که در پایین وب سایت شما قرار دارد و اغلب توسط صاحبان وب سایت نادیده گرفته می شود. با بررسی فوترهای عالی وب سایت، می توانید از طراحی الهام بگیرید و فوتر خود را بهبود ببخشید.

در این مقاله، برخی از بهترین نمونه‌های طراحی پاورقی را به شما نشان می‌دهیم و بهترین روش‌ها و نکاتی را برای کمک به شما در انجام اقدامات ارائه می‌کنیم.

12 بهترین نمونه طراحی فوتر وردپرس (+ بهترین روش ها)

چرا طراحی پاورقی خوب وردپرس مهم است؟

فوتر ناحیه ای از وب سایت شما است که در پایین صفحه ظاهر می شود. به طور معمول در هر صفحه از شما خواهد بود وب سایت وردپرس.

در اینجا نمونه‌ای از فوتر ما در WPBeginner است که میلیون‌ها خواننده هر ماه می‌بینند.

پاورقی WPBeginner

از آنجایی که در پایین وب سایت قرار دارد، بیشتر مبتدیان فراموش می کنند که این قسمت را بهینه کنند.

با این حال، فوتر وب سایت شما بخش بسیار مهمی از وب سایت شما است. این به شما امکان می دهد جزئیات مهم و موارد نهایی را در یک مکان نشان دهید.

با سفارشی کردن فوتر خود، می توانید تجربه کاربری کلی وب سایت خود را بهبود بخشید و حتی سایت خود را برای آن بهینه کنید سئو وردپرس.

بعلاوه، بازدیدکنندگانی که به پایین صفحه اسکرول می‌کنند بسیار درگیر هستند، بنابراین می‌توانید توجه آن‌ها را با تماس برای اقدام، باکس اشتراک ایمیل، یا ارسال آنها به مهمترین صفحات در وب سایت شما

با توجه به آنچه گفته شد، اجازه دهید برخی از بهترین نمونه‌های طراحی فوتر و بهترین روش‌ها را برای بهینه‌سازی فوتر به شما نشان دهیم.

بهترین نمونه های طراحی پاورقی وردپرس

ما برخی از نمونه‌های طراحی بالا و پایین صفحه را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم از طراحی برای منطقه فوتر خود الهام بگیرید.

1. WPForms

پاورقی WPForms

WPForms دارای پاورقی با انواع لینک های مفید. پیوندهایی را خواهید یافت که به مفیدترین صفحات شرکت، ویژگی های برتر افزونه و پیوندهای مفید وردپرس می روند.

این تضمین می کند که وقتی خواننده به انتهای صفحه می رسد و هنوز سؤالاتی دارد، منابع دقیق مورد نیاز خود را پیدا می کند. همچنین وجود دارد نوار هشدار شناور در پایین صفحه با یک فراخوان برای اقدام.

2. OptinMonster

پاورقی OptinMonster

OptinMonster دارای پاورقی است که به خوانندگان پیوندهایی به صفحات مهم شرکت، ویژگی های برتر، پیوندهای محصول مفید و موارد دیگر را ارائه می دهد.

ساده هم داره آیکون های رسانه های اجتماعی، نمادهای اعتماد و لوگوی شرکت برای اهداف برندسازی.

3. نیل پاتل

پاورقی نیل پاتل

نیل پاتل دارای یک پاورقی جمع و جور و ساده است که لینک های ناوبری سریع را به خوانندگان ارائه می دهد. منوی فوتر همان است منوی ناوبری در بالای سایت

به علاوه، خوانندگان این گزینه را دارند که نیل پاتل را در رسانه های اجتماعی نیز دنبال کنند.

4. مایکل حیات

پاورقی مایکل هایت

مایکل حیات یک فوتر ساده و جمع و جور دیگر دارد. آن را برجسته می کند تاریخ کپی رایت، دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی آسان و پیوندهایی به صفحاتی مانند شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی.

درست بالای پاورقی، یک فراخوان برای اقدام برای دانلود راهنمای رایگان خواهید دید که می‌تواند تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را که به انتهای صفحه می‌روند تبدیل کند.

5. ReddBar

پاورقی Reddbar

ReddBar هست یک ووکامرس با پاورقی که ثبت نام ایمیل را تشویق می کند ذخیره کنید. درست بالای پیوندهای پاورقی، یک جعبه ثبت نام عظیم برای خوانندگان وجود دارد.

برخی از پیوندهای مفید شامل پیوندی به صفحه پرسش‌های متداول، صفحه تماس، قیمت عمده فروشی صفحه، و بیشتر.

6. Reader’s Digest

پاورقی Reader's Digest

در خلاصه خواننده فوتر حاوی اطلاعات زیادی برای بازدیدکنندگان است. پیوندهایی به آنها پیدا خواهید کرد صفحات دسته بندی، سایر مارک های شرکت، دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و موارد دیگر.

به علاوه، یک جعبه ثبت نام ایمیل چشم نواز برای تشویق بازدیدکنندگان برای پیوستن به آنها وجود دارد لیست ایمیل.

7. IsItWP

پاورقی IsItWP

IsItWP فوتر یک بخش سریع در مورد آنچه وب سایت در مورد آن است و پیوندهایی به سایت ها و صفحات شرکت دیگر دارد.

همچنین دارای پیوندهای سایت بسیار منحصر به فردی است که به خوانندگان اجازه می دهد تا نوع دقیق محتوای مورد نظر خود را پیدا کنند.

8. تناسب اندام متولد شده

فوتر فیتنس متولد شده

متولد تناسب اندام دارای پاورقی بسیار مینیمالیستی است که بر کمک به خوانندگان برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود تمرکز دارد. پیوندهایی به خدمات ممتاز، منابع رایگان و صفحات شرکت آنها وجود دارد.

به علاوه، یک وجود دارد نوار جستجو برای کمک به بازدیدکنندگان در یافتن آنچه که به دنبال آن هستند، همراه با دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی.

9. چاپ نیویورک

چاپ فوتر نیویورک

چاپ نیویورک هست یک فروشگاه آنلاین که در سراسر جهان ارسال می شود. پاورقی آدرس، خدمات و محصولات محبوب آنها را برجسته می کند.

آنها از ساختار پیوندهای خود برای کمک به افزایش سئو محلی و رتبه بندی موتورهای جستجو استفاده می کنند.

10. نالژن

فوتر نالژن

نالژن دارای بخش فوتر تمیز و به خوبی سازماندهی شده است. درست بالای پاورقی، یک جعبه ثبت نام ایمیل ساده وجود دارد.

پس از آن، پیوندهایی به خوبی سازماندهی شده وجود دارد که به بازدیدکنندگان کمک می کند تا محصولات دقیق مورد نظر خود را به همراه پیوندهای مربوط به شرکت پیدا کنند.

11. ProBlogger

فوتر ProBlogger

در ProBlogger فوتر دارای پیوندهایی به بیشتر آنهاست پست های محبوب، منابع برتر و مشاغل جدید ارسال شده در آنها هیئت مدیره کار.

همچنین یک فرم ثبت نام ایمیل بزرگ مستقیماً بالای پاورقی، و یک منوی ناوبری پاورقی کوچک با گزینه های منوی مشابه با پیمایش سرصفحه وجود دارد.

12. غذاهای دریایی سفارشی

فوتر غذاهای دریایی سفارشی

غذاهای دریایی سفارشی یک نام تجاری محبوب در تجارت الکترونیک است که فوتر بسیار متفاوتی دارد. به‌جای اینکه پیوندهای پیمایش یا صفحه را شامل شوند، فقط یک نشان می‌دهند خبرنامه ایمیل جعبه ثبت نام

اگرچه با بسیاری از مارک های دیگر متفاوت است، یک پاورقی مینیمالیستی مانند این می تواند به خوبی تبدیل شود، زیرا هیچ مزاحمت یا اقدام دیگری برای بازدیدکننده وجود ندارد.

13. وب بعدی

پاورقی وب بعدی

وب بعدی دارای پاورقی است که از بقیه وب سایت متمایز است. دارای دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی، پیوند به صفحات مهم و موارد دیگر است.

یک بخش اثبات اجتماعی را مستقیماً بالای پاورقی می‌بینید که در آن آرم‌هایی از مارک‌های معروف و وب‌سایت‌هایی که به آن‌ها اشاره یا معرفی شده‌اند را نشان می‌دهند.

طراحی پاورقی وردپرس – نکات و بهترین روش ها

راه های زیادی وجود دارد که می توانید تجربه کاربری خود را بهبود ببخشید و فوتر بهتری برای خود ایجاد کنید وبلاگ وردپرس.

بیایید نگاهی گذرا به برخی از بهترین روش هایی که باید در ذهن خود داشته باشید بیاندازیم فوتر وب سایت خود را ویرایش کنید.

اطلاعات تماس کسب و کار خود را وارد کنید

داشتن اطلاعات تماس درج شده در سایت شما ضروری است. باید جداگانه داشته باشی فرم تماس صفحه در وب سایت شما، به طوری که بازدید کنندگان شما می توانند با شما تماس بگیرند.

با این حال، فوتر همچنین مکان خوبی برای درج اطلاعات تماس شما است، به خصوص اگر مشتریان محلی دارید که به دنبال آدرس فیزیکی شما هستند.

نمونه اطلاعات تماس تجاری

برای کسب‌وکارهای محلی، هرچه بیشتر می‌توانید اطلاعات تماس، آدرس و حتی اطلاعات تماس خود را مشخص کنید ساعات کاری، بهتر.

به صفحات وب سایت مهم پیوند اضافه کنید

مهم است که در کل وب سایت خود ناوبری واضح داشته باشید. به همین دلیل است که وب سایت ها پیوندهایی را در فوتر خود قرار می دهند.

می‌توانید برای مهم‌ترین صفحات محصول، پست‌های وبلاگ برتر، صفحه درباره و موارد دیگر پیوندهایی اضافه کنید.

مثال پیوندهای پاورقی

در مورد آن فکر کنید با ارزش ترین صفحات در وب سایت شما و مواردی که بازدیدکنندگان شما بیشترین استفاده را خواهند داشت.

افزودن و بهینه‌سازی لینک‌های شما همچنین می‌تواند به شما مزایای سئو و افزایش رتبه‌بندی موتورهای جستجو را بدهد.

برای بهبود تبدیل ها، اثبات اجتماعی را اضافه کنید

یکی از کارهایی که ممکن است دیده باشید برخی وب سایت ها در فوتر خود انجام می دهند، افزودن است اثبات اجتماعی. این می تواند به جلب اعتماد مشتری کمک کند و شما را به عنوان یک متخصص در فضای خود قرار دهد.

این می تواند به سادگی یک گواهی مشتری یا لوگوی وب سایت های محبوبی باشد که در آنها به نمایش درآمده اید.

در اینجا در WPBeginner، لوگوهای وب سایت های محبوبی را که مستقیماً در بالای پاورقی وب سایت نشان داده شده اند، برجسته می کنیم.

نمونه اثبات اجتماعی پاورقی

یک فراخوان برای اقدام اضافه کنید

وقتی بازدیدکنندگان شما به انتهای وب سایت شما رسیدند، باید به آنها بگویید که دقیقاً چه اقداماتی باید انجام دهند و چگونه باید آن را انجام دهند.

برای برخی از وب سایت ها، این یک فراخوان برای اقدام برای ثبت نام در آنها خواهد بود خبرنامه ایمیل. برای دیگران، پیوندهایی برای کشف ویژگی های محبوب محصول یا حتی یک دکمه تماس به اقدام.

نمونه پاورقی دکمه Call to action

فوتر شما آخرین فرصت برای جلب توجه بازدیدکنندگان و تشویق آنها برای تبدیل شدن به مشترک، مشتری یا صرف زمان بیشتری در وب سایت شما است.

برای نکات بهینه سازی بیشتر، ما را ببینید چک لیست ده موردی که باید به فوتر وب سایت خود اضافه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا تعدادی از بهترین نمونه های فوتر را پیدا کنید تا به شما در بهینه سازی فوتر وب سایت خود کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در این زمینه ببینید نحوه انتخاب بهترین پلتفرم وبلاگ نویسی و انتخاب های ما در مورد بهترین برنامه های شماره تلفن کسب و کار مجازی برای مشاغل کوچک

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش تصویری وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع خبر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044