دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

7 بهترین افزونه املاک وردپرس مقایسه شده (2021)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین افزونه های املاک وردپرس هستید؟

وردپرس توسط بسیاری از وب سایت های املاک و مستغلات برای نمایش لیست ها و به دست آوردن مشتریان جدید استفاده می شود.

در این مقاله ، بهترین افزونه های وردپرس املاک و مستغلات را که می توانید برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید ، دستی انتخاب کرده ایم.

best بهترین افزونه وردپرس در مقایسه با املاک و مستغلات (2021)

چگونه می توان با استفاده از وردپرس وب سایت املاک ایجاد کرد؟

وردپرس محبوب ترین است سازنده وب سایت در جهان. به طور گسترده ای توسط شرکت های املاک و مستغلات و شرکت های مدیریت املاک برای نمایش لیست های خود و فروش بیشتر استفاده می شود.

وردپرس دو نوع مختلف دارد که اغلب مبتدیان را گیج می کند. اول ، WordPress.com وجود دارد که یک راه حل میزبانی شده است. دوم ، شما WordPress.org را دارید ، همچنین به عنوان وردپرس خود میزبان شناخته می شود.

برای جزئیات بیشتر ، به مقایسه ما در اینجا مراجعه کنید WordPress.com در مقابل WordPress.org.

ما توصیه می کنیم از WordPress.org استفاده کنید زیرا به شما امکان می دهد بدون محدودیت از تمام ویژگی های WordPress خارج از جعبه استفاده کنید.

وب سایت وردپرس املاک و مستغلات

برای ساخت وب سایت املاک و مستغلات خود با استفاده از وردپرس به موارد زیر احتیاج دارید:

ابتدا باید یک نام دامنه و میزبانی وب دریافت کنید.

توصیه می کنیم از آن استفاده کنید Bluehost برای میزبانی وب شما. برنامه های میزبانی آنها به طور رسمی توسط وردپرس توصیه می شود.

پیشنهاد ویژه Bluehost برای خوانندگان WPBeginner

خوانندگان WPBeginner در حال حاضر می توانند 60٪ تخفیف ویژه در میزبانی وب به علاوه یک نام دامنه رایگان و گواهی SSL.

به سادگی بر روی کلیک کنید Bluehost دکمه زیر ، و تخفیف به طور خودکار اعمال می شود.

to برای ادعای این پیشنهاد اختصاصی Bluehost اینجا را کلیک کنید

پس از خرید هاست ، حتماً راهنمای نهایی ما را بررسی کنید چگونه می توان وب سایت ساخت.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های وردپرس برای املاک و مستغلات بیندازیم که می توانید استفاده کنید. این افزونه ها به شما امکان می دهند به راحتی لیست های املاک و مستغلات خود را اضافه کنید و مشتریان بیشتری را جذب کنید

1. IMPress برای IDX بروکر

پلاگین IMPress IDX Broker

IMPress برای IDX بروکر یکی از بهترین افزونه های املاک و مستغلات وردپرس است. شروع کار برای مبتدیان آسان است و ایجاد ایجاد وب سایت های قدرتمند در زمینه املاک و مستغلات برای کاربران پیشرفته انعطاف پذیر است.

با استفاده از تصاویر و پشتیبانی ویدیویی می توانید هر تعداد جزئی را که می خواهید برای هر لیست اضافه کنید. لیست ها به صورت زیبا در یک چیدمان شبکه نمایش داده می شوند و یک صفحه فهرست به کاربران اجازه می دهد تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود از جمله نقشه ها را بدست آورند.

همچنین از پست های خودکار رسانه های اجتماعی پشتیبانی می شود ، گرفتن ایمیل و ویژگی های مدیریت سرب ، یک دایرکتوری مشاور املاک و سایر موارد.

همچنین به شما امکان می دهد لیست ها را از پایگاه داده MLS خود وارد کنید و از ادغام IDX پشتیبانی می کند. این مجهز به فرم های تماس تا خریداران علاقه مند بتوانند مستقیماً با شما تماس بگیرند.

2. فرم های مهیب

فرم های مهیب

فرم های مهیب پیشرفته ترین است افزونه فرم ساز وردپرس در بازار.

این یک سازنده فرم کشیدن و رها کردن ساده اما پیشرفته است که به شما کمک می کند فرم هایی فراتر از فرم های تماس ساده ایجاد کنید.

Formidable Forms دارای الگوی فرم لیست های املاک و مستغلات است بنابراین می توانید به بازدیدکنندگان وب سایت خود اجازه دهید لیست هایی را به وب سایت شما ارسال کنند و سپس آنها را در یک شبکه نمایش دهید.

لیست های فرم های مهیب

انواع زمینه های فرم برای سفارشی کردن و افزودن اطلاعات در مورد لیست های املاک و مستغلات شما وجود دارد.

فرم های قابل توجه فرم لیست املاک و مستغلات

توجه داشته باشید: برای دسترسی به الگوی فرم لیست املاک و مستغلات حداقل به طرح “Plus” نیاز دارید.

همچنین سایر ابزارهای مفید املاک و مستغلات را که می توانید برای بهبود وب سایت خود استفاده کنید پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ، الگوهایی برای ماشین حساب رهن ، فرم درخواست وام ، فرم درخواست اجاره و موارد دیگر وجود دارد.

محاسبه گر وام بزرگ فرم ها

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما مراجعه کنید نحوه افزودن ماشین حساب وام در وردپرس.

3. دارایی WP

WP-Property

WP-Property یکی دیگر از افزونه های مدیریت املاک و مستغلات وردپرس است. این شامل رابط کاربری آسان برای افزودن و مدیریت لیست های شما می باشد.

برای افزودن اتاق ، حمام ، موقعیت مکانی ، ویژگی ها و موارد دیگر ، می توانید اطلاعات دقیق را با تعداد زیادی زمینه اضافه کنید.

لیست های WP-Property

لیست ها به زیبایی در وب سایت شما نمایش داده می شوند و همچنین تم ها و افزودنی های رایگان وجود دارد که می توانید برای شخصی سازی طراحی از آنها استفاده کنید.

WP-Property شامل پشتیبانی از Google Maps ، یک ویژگی جستجوی قدرتمند با فیلترها ، URL های دوستانه SEO، لیست های ویژه و موارد دیگر.

حتی می توانید walkscore محله را به لیست خود و PDF های قابل بارگیری اضافه کنید.

به چندین زبان موجود است و به راحتی به هر زبان دیگری قابل ترجمه است. همچنین با ویجت های نوار کناری و کد کوتاه که به شما امکان می دهد لیست ها را در وب سایت خود نمایش دهید.

4. استاتیک

استاتیک

استاتیک یکی دیگر از افزونه های عالی برای مدیریت لیست های املاک و مستغلات شما در وردپرس است. این افزونه قدرتمند دارای یک سیستم مدیریت املاک با کاربرد آسان است که به شما امکان می دهد لیست ها را به راحتی به وب سایت خود اضافه کنید.

این شامل گالری عکس ، ویجت جستجوی املاک ، پشتیبانی از Google Maps ، به اشتراک گذاری داخلی داخلی ، و پشتیبانی چند زبانه. همچنین شامل یک سازنده زمینه های سفارشی است که به شما امکان می دهد قسمتهای جدید را به راحتی به لیست خود اضافه کنید.

لیست های Estatik

این یک ویژگی جستجوی مجهز به ajax با تکمیل خودکار دارد. همچنین کاربران می توانند لیست ها را بر اساس قیمت ، تاریخ ، محبوبیت و موارد دیگر مرتب کنند.

وجود دارد نسخه حرفه ای از افزونه موجود است که حتی دارای ویژگی های بیشتری مانند جستجو ذخیره شده ، اعلان های ایمیل و موارد دیگر است.

5. لیست آسان املاک

لیست آسان املاک

لیست آسان املاک یکی دیگر از افزونه های املاک و مستغلات وردپرس قدرتمند و بسیار قابل تنظیم است. به شما امکان می دهد بدون لمس کد و تغییر موضوعات وردپرس ، به راحتی یک وب سایت املاک و مستغلات بسازید.

رابط مدیریت لیست دوستانه مبتدی کار شما را برای مدیریت خواص بسیار آسان می کند. همچنین با الگوهای لیست سازگار با موبایل برای نمایش خصوصیات شما در یک طرح شبکه یا یک صفحه فهرست واحد ارائه می شود.

ویژگی های پیشرفته شامل پشتیبانی از REAXML ، JUPIX ، سیستم های MLS در سراسر جهان ، ترجمه ها / پشتیبانی چند زبانه ، نقشه های پیشرفته و موارد دیگر.

افزونه ها و افزونه های پرداخت شده به شما امکان می دهد بسیاری از ویژگی های دیگر از جمله دایرکتوری و سیستم مدیریت بنگاه های املاک و مستغلات ، رتبه بندی نماینده و موارد دیگر را اضافه کنید.

6. املاک و مستغلات WP

WP Real Estate

WP Real Estate افزونه املاک و مستغلات برای وردپرس با چندین ویژگی جالب بسیار آسان است. همچنین می تواند برای خرید ، فروش و اجاره املاک نیز مورد استفاده قرار گیرد.

این شامل یک ویژگی جستجوی پیشرفته، نقشه های گوگل ، یکپارچه سازی IDX / MLS ، فرم های تماس ، زمینه های سفارشی و نمایش لیست یا شبکه.

نمای نقشه WP Real Estate

همچنین همراه با کد کوتاه و ابزارک است تا بتوانید لیست های مختلف املاک و مستغلات را در وب سایت خود نمایش دهید یا فهرست های خود را ایجاد کنید صفحات فرود برای خواص مختلف

7. Realtyna WPL

Realtyna WPL

Realtyna WPL افزونه مدیریت املاک و مستغلات وردپرس انعطاف پذیر و قدرتمند است. به راحتی می توانید لیست های خود را با یک ویژگی جستجوی فیلتر پذیر برای قسمت جلویی اضافه کنید.

دارای نمایه های بنگاه املاک و مستغلات ، نقشه های گوگل ، نماهای مختلف لیست و ویژگی های زمینه های سفارشی قدرتمند برای افزودن ویژگی های ملک است.

نسخه حرفه ای پلاگین همچنین می تواند با خدمات MLS / IDX تلفیق شود.

به علاوه ، با برخی از موارد به خوبی کار می کند بهترین تم های وردپرس در بازار.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های وردپرس املاک و مستغلات را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید گزینه های متخصص ما را در این زمینه مشاهده کنید بهترین خدمات تلفن تجاری برای تجارت کوچک و ما باید دارای افزونه های وردپرس باشد برای وب سایت های تجاری

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 7 بهترین افزونه املاک وردپرس مقایسه شده (2021) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع خبر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044