دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

BNY Mellon برای سرویس دهی ارز رمزنگاری جدید به ایالت استریت پیوست

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

بانک نیویورک ملون با ارائه پشتیبانی از حق حضانت خود در یک صرافی رمزنگاری جدید با پشتیبانی بانک آمریکایی استیت استریت ، به ابتکار جدید رمزنگاری پیوسته است.

طبق گزارش روز چهارشنبه فایننشال تایمز ، BNY ملون اعلام کرده است پیوست کنسرسیومی متشکل از شش بانک در پشت راه اندازی Pure Digital مستقر در لندن ، یک سرمایه گذاری جدید برای تجارت رمزنگاری که قرار است اولین بیت کوین خود را اجرا کند (BTC) تجارت در آینده نزدیک.

سرمایه گذاری رمزنگاری پیش رو در ماه آوریل مورد توجه صنعت قرار گرفت و خیابان ایالت اعلام کرد که برنامه های خود را اعلام می کند زیرساخت های تجاری خود را به صرافی Pure Digital ارائه دهید از طریق شرکت تابعه فناوری ارز Currenex. انتظار می رود که بستر سازمانی درجه ای یک بازار کاملاً خودکار و خارج از بورس ارزهای رمزپایه باشد که شامل تحویل فیزیکی و نگهداری از بانک است.

بر اساس این گزارش ، BNY Mellon و State Street ، در کنار سایر بانک های گمنام در پشت Pure Digital ، یک مکان معاملات ارز رمزنگاری شده نقدی را ایجاد می کنند تا در رقابت با بازیگران بزرگتر صنعت کار کنند. لورن کیلی ، مدیر عامل Pure Digital گفت: “ما با تمام بانک های سطح بالا صحبت کرده ایم اما فکر می کنیم بانک های نگهداری از اولین کسانی بودند که تقاضا را مشاهده کردند ، بنابراین اکنون پیشرفته تر هستند.”

گزارش شده است كه كمبل آدامز ، بنیانگذار Pure Digital ، خاطرنشان كرد كه این شركت انتظار دارد معاملات “طی یك هفته” را آغاز كند و اولین معامله به طور آزمایشی شامل یك معامله بیت کوین است. مدیر همچنین گفت که Pure Digital نگران همکاری با موسسات بانکی نیست ، و ابراز اطمینان می کند که سهم بانک برای پذیرش صنعت مهم است. وی اظهار داشت: “بازار رمزنگاری به بانک نیاز دارد ، من فکر نمی کنم بدون آنها مقیاس بندی شود.”

مربوط: میز معاملات رمزنگاری Goldman Sachs به Ether گسترش می یابد

آخرین اخبار ، نقطه عطف دیگری برای تصویب ارزهای رمزنگاری شده توسط موسسات مالی در ایالات متحده است ، هر دو BNY Mellon و State Street به طور فزاینده ای در صنعت مشغول هستند. بعد از اعلام برنامه های نگهداری رمزنگاری در ماه فوریه ، BNY Mellon به حرکت خود در رمزنگاری ادامه داد و هفته گذشته تبدیل به یک رمزنگاری شد ارائه دهنده خدمات صندوق قابل معامله در بورس برای مدیر دارایی اصلی رمزنگاری Grayscale Investments.

استریت استریت به دلیل همکاری ارز دیجیتال خود با صرافی بیت کوین Winklevoss Gemini شناخته شده است. ماه گذشته ، بانک بخش اختصاصی مالی دیجیتال را راه اندازی کرد تمرکز بر ارز رمزپایه ، فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی.