دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

Chainlink به طور متوسط ​​هر سال 1.4 شریک جدید در سال 2021 دارد

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

Chainlink ، پیشرو ارائه دهنده اوراکل ، در طی سال 2021 تاکنون روزانه بیش از 1.4 مورد ادغام شریک را انجام داده است.

بر اساس بایگانی از پورتال اکوسیستم Chainlink ، 281 پروژه رمزنگاری مختلف طی سال 2021 تاکنون ادغام را اعلام کرده اند ، تقویم در حال حاضر 201 روز سال است.

با تمام ادغام های Chainlink شخص ثالث در حال حاضر بالغ بر 650 ، این بدان معناست که 43٪ از شرکای پروژه در سال جاری استفاده شده اند. در مقابل ، تقریباً 250 شریک در طول سال 2020 با Chainlink ادغام شده اند.

در حالی که بسیاری از شرکای Chainlink در مراحل ابتدایی خود پروژه های کمی شناخته شده ای هستند ، برخی از بازیکنان برجسته بخش رمزنگاری اخیراً با ارائه دهنده خدمات اوراکل همکاری کرده اند ، از جمله ECO Chain Huobi ، شورای حکمرانی هدرا، و کیمیاگر.

تعداد فزاینده ای از پروژه ها نیز از Chainlink استفاده می كنند عملکرد تصادفی قابل تأیید (VRF) ، که به برنامه های غیرمتمرکز یک راه حل امن و خودکار برای تولید تصادفی سازی ارائه می دهد.

مربوط: ادغام Chainlink به این معنی است که متورورس می تواند واقعاً دنیای واقعی را منعکس کند

به عنوان مثال ، بازی Infinity Skies با استفاده از بلاکچین اعلام کرد که در تاریخ 20 ژوئیه با Chainlink همکاری کرده است تا “غنیمت” درون بازی خود را به روشی منصفانه توزیع کند.

“از آنجا که غنیمت احتمالی است و NFT ها ارزش واقعی بازیکنان را دارند ، ضروری است که ضرب و شتم نمی تواند” بازی “شود ،” Infinity Skies ” اظهار داشت.

“Chainlink VRF قرارداد هوشمند Infinity Skies را که مسئول باز شدن قفسه سینه است ، فراهم می کند تا با دسترسی مستقیم به یک عدد تصادفی قابل کنترل و قابل کنترل برای تعیین نتایج هنگام باز کردن صندوق ها.”

توسعه دهندگان رمزنگاری مجموعه گسترده ای از برنامه های جدید برای قابلیت VRF Chainlink را ارائه داده اند ، همچنین PancakeSwap ادغام کردن VRF برای برنامه قرعه کشی غیرمتمرکز خود در هفته گذشته. سایر پروژه ها از VRF برای اطمینان از اینکه جوایز و جوایز به روشی کاملاً منصفانه صادر می شوند ، استفاده می کنند.