دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

Crypto پس از از دست دادن پشتیبانی 30K دلار از بیت کوین ، با “ترس شدید” به سهام پیوست

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

بیت کوین (BTC) پس از از دست دادن حمایت خود در 20 ژوئیه موفق به بازیابی 30000 دلار نشد زیرا شاخص های ترس و طمع یکدیگر را به پایین تر رساندند.

نمودار شمع 1 ساعته BTC / USD (Bitstamp). منبع: TradingView

قیمت BTC زیر خط آب 30،000 دلار باقی می ماند

داده ها از Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که BTC / USD در معاملات روز سه شنبه در منطقه 20،000 – 30،000 $ ادامه دارد.

بزرگترین ارز رمزنگاری شده یک شب قیمت آشفته را دید و ناگهان به آن افزود ضررهای موجود برای بازده منفی 24 ساعته -6.

این اقدام همزمان با تمایل به ترش در بازارهای سنتی صورت گرفت. شاخص ترس و حرص و آز، که از یک سبد فاکتور برای تعیین روحیه فعالان بازار استفاده می کند ، روز سه شنبه با اندازه گیری 17/100 در منطقه “ترس شدید” قرار گرفت.

در همان زمان ، ارز رمزنگاری شده ، ترس از رمزنگاری و شاخص طمع، برای رسیدن به سرعت مسابقه داد و به 19/100 کاهش یافت – همچنین به عنوان “ترس شدید” شناخته می شود.

Crypto Fear & Greed در ماه گذشته تنها 10/100 سطح محلی داشته است ، در حالی که نمره همتای سنتی طی یک هفته نصف شده است.

Crypto Fear & Greed Index از 20 ژوئیه. منبع: Alternative.me

شاید به طور قابل پیش بینی ، بازرگانان بیش از حد محتاط بودند.

Michaël van de Poppe ، Cointelegraph ، “32.3K دلار را رد می کند ، 31K دلار را رد می کند ، و اکنون در منطقه پشتیبانی بعدی است.” هشدار داد.

“هنوز هیچ حجم واقعی وجود ندارد ، که از طریق آن هنوز باید میزان نقدینگی اتفاق بیفتد ، در غیر این صورت آزمایش 24K دلار برای بیت کوین را مشاهده خواهیم کرد.”

سناریوی BTC / USD با مناطق پشتیبانی و مقاومت. منبع: Michaël van de Poppe / توییتر

روز دوشنبه ، رکت کاپیتال ، معامله گر و تحلیلگر تجارب ، تصویر تلخ را در بازارهای معاملات خلاصه کرد و نتیجه گرفت که احتمال نزول بیشتر وجود دارد. در این صورت ، BTC / USD تقریبا دقیقاً به منطقه هدف او سقوط کرد.

وی گفت: “BTC پشتیبانی هفتگی خود را از دست داده است (سیاه) و متقاعد کننده 50 هفته آبی متغیر را از دست داده است.” خلاصه شده در توییتر در کنار نمودار مربوطه.

“BTC نتوانسته است شتاب صعودی را که از جعبه سبز نشات گرفته است حفظ کند. در واقع ، فشار فروش می تواند بر BTC افزایش یابد و ممکن است به زودی بازگشت به منطقه سبز باشد.”

سناریوی BTC / USD با مناطق پشتیبانی و مقاومت. منبع: سرمایه رکت / توییتر

آلت کوین ضررهای روزانه را دو برابر می کند

نگاهی به موقعیت های خرید و فروش در همین حال Binance در عین حال نشان داد که پشتیبانی علی رغم افت قیمت ، بین 27000 تا 29،000 دلار باقی مانده است.

مربوط: با تلاش BTC زیر 31K دلار ، تقاضای سازمانی برای بیت کوین تبخیر می شود

از طرف دیگر ، مقاومت زیر 35،000 دلار نازک بود و برای گاوهایی که امیدوار به بازگشت سریع هستند ، یک پوشش نقره ای ایجاد می کند در صورتی که بازار سوخت برای چرخش بیش از حد 30،000 دلار پیدا کند.

سطوح خرید و فروش BTC / USD (Binance) از 20 ژوئیه. منبع: شاخص های مواد / توییتر

با کاهش بیت کوین ، آلت کوین ضعف موجود را تشدید کرد ، و بسیاری از پنجاه ارز برتر رمزنگاری شده در بازار با 20٪ ضرر هفتگی مواجه شدند.

اتر (ETH) ، بزرگترین altcoin ، کم شده روند صعودی بلند مدت 2021 در روز دوشنبه ، ادامه تجارت زیر 1800 دلار.