[ad_1]

آزمایش شبکه زنجیره ای Crypto.com که به پروژه های ساخته شده بر روی Ethereum اجازه می دهد از زنجیره های سازگار با ماشین مجازی Ethereum به اکوسیستم خود منتقل شوند ، اکنون فعال است.

در اطلاعیه روز سه شنبه ، Crypto.com گفت آزمایشگاه را برای زنجیره ماشین Ethereum Virtual Machine یا EVM خود به نام Cronos راه اندازی کرده بود که به موازات زنجیره Crypto.org در حال اجرا است. این زنجیره با هدف فراهم آوردن توانایی توسعه دهندگان برای انتقال پروژه ها از زنجیره های سازگار با Ethereum و EVM به اکوسیستم Crypto.org ، دسترسی بیشتر کاربران به ویژگی های DeFi مانند قراردادهای هوشمند است.

مدیرعامل و بنیانگذار Crypto.com و کریس مارسالک گفت: “ما قصد داریم پشتیبانی کاملی از توسعه دهندگان ایجاد شده در Cronos ارائه دهیم: فنی ، بودجه ، بازاریابی – هر آنچه برای تبدیل ایده خود به واقعیت نیاز دارید.” “من همراه با قابلیت حمل آسان دپ ، اطمینان دارم که شاهد انفجار فعالیت در کرونوس خواهیم بود.”

رمز CRO Crypto.org بومی برای استقرار در Cronos استفاده می شود. رمز در حال حاضر است رتبه بندی شده سی ام از کل ارزهای رمزپایه موجود در CoinMarketCap در زمان انتشار ، با سرمایه بازار بیش از 2.5 میلیارد دلار. این شرکت گزارش داد که توسعه دهندگان می توانند از شتاب دهنده راه اندازی Particle B که 100 میلیون دلار سرمایه برای پروژه های مشارکت در بلاک چین Crypto.org فراهم می کند ، بهره مند شوند.

در حال اجرا بر روی a الگوریتم اجماع اثبات اقتدار، Cronos توسط Ethermint ، یک زنجیره ضد اثبات سهام با زنجیرهای سازگار با Ethereum و EVM کار می کند. testnet منبع باز است.

مربوط: Crypto.com از قابلیت blockchain EVM و صندوق مربوطه رونمایی می کند

اول رفتن در شبکه اصلی بلاک Crypto.org زندگی کنید در ماه مارس ، Crypto.com ادعا می کند که دارای بیش از 10 میلیون نفر کاربر است. امسال ، این پروژه یک سیستم عامل توکن غیرقابل شنیدن راه اندازی کرد و برای گسترش دسترسی به کارت اعتباری رمزنگاری شده خود ، به شبکه ویزا پیوست.