اکنون که وبلاگ خود را ایجاد کرده و آن را مطابق میل خود سفارشی کرده اید ، احتمالاً از خود می پرسید که چگونه واقعاً می توانم از وبلاگ خود درآمد کسب کنم؟

روش های مختلفی برای کسب درآمد موفقیت آمیز از وبلاگ شما وجود دارد. با این وجود چیزی به عنوان طرح سریع ثروتمند شدن وجود ندارد.

گول تصاویر ماشین های گران قیمت و عمارت را نخورید زیرا همه آنها جعلی هستند.

برخلاف سایر مقالات “کسب درآمد آنلاین” ، ما جامع ترین راهنما را در مورد نحوه کسب درآمد از وبلاگ خود با استفاده از وردپرس ایجاد کرده ایم.

با وردپرس وبلاگ نویسی آنلاین کسب کنید

این یک راهنمای 4000+ کلمه ای است که هرکسی که می خواهد از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کند باید آن را بخواند. ما 15+ سال خرد آنلاین خود را در آن راهنمای نهایی به اشتراک گذاشته ایم.

تا زمانی که مایل باشید سخت کوشی و تلاش خود را انجام دهید ، پاداش خود را می گیرید. به یاد داشته باشید ، هیچ میان بری وجود ندارد.

در اینجا بهترین راه های کسب درآمد از وبلاگ خود آورده شده است.

1. Google AdSense

Google AdSense

بسیاری از وبلاگ نویسان با نمایش تبلیغات در وبلاگ خود درآمد کسب می کنند. اگر وبلاگ خود را با درآمدزایی در نظر گرفته اید ، Google AdSense بهترین راه برای این کار است.

این بزرگترین بستر تبلیغاتی برای وبلاگ نویسان و ناشران است. Google به عنوان یک واسطه بین شما و تبلیغ کننده فعالیت می کند ، به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا برای کلمات کلیدی متناسب با محتوای شما پیشنهاد دهند. با این کار می توانید بهترین نرخ های ممکن را برای تبلیغات بدست آورید.

برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در مورد چگونگی افزودن صحیح Google AdSense به وبلاگ وردپرس خود مراجعه کنید .

2. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته دومین استراتژی کسب درآمد در بین وبلاگ نویسان است. اساساً ، شما محصولات / خدمات مورد علاقه خود را به خوانندگان خود توصیه می کنید ، و هنگام خرید آنها کمیسیون ارجاع دریافت می کنید.

نکته اصلی در بازاریابی شرکت های وابسته توصیه محصولات و خدمات با کیفیت بالا است که قبلاً از آنها استفاده کرده و به آنها اعتماد دارید. افزونه ها و ابزارهای بازاریابی شرکت های وابسته زیادی برای وردپرس وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند در هنگام تبلیغ محصولات شرکت های تبلیغاتی درآمد بیشتری کسب کنید.

ما همچنین یک راهنمای بازاریابی وابسته گام به گام وابسته برای مبتدیان داریم که به شما در شروع کمک می کند.

3. فروشگاه آنلاین

یک فروشگاه آنلاین به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید

بسیاری از وبلاگ نویسان با فروش مستقیم چیزها از وبلاگ خود درآمد کسب می کنند. این می تواند محصولات فیزیکی ، بارگیری دیجیتالی مانند کتاب های الکترونیکی ، آثار هنری ، موسیقی و موارد دیگر باشد. حتی برخی از وبلاگ نویسان خدمات مشاوره ای نیز ارائه می دهند.

ما توصیه می کنیم از WooCommerce استفاده کنید زیرا بهترین افزونه تجارت الکترونیکی برای وردپرس است . همچنین رایج ترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در جهان است.

برای راهنمایی های دقیق ، به راهنمای ما در مورد چگونگی ایجاد یک فروشگاه آنلاین با استفاده از وردپرس مراجعه کنید .

علاوه بر 3 روش فوق ، می توانید کارهای بسیار بیشتری را با وبلاگ وردپرس خود انجام دهید. شما می توانید وبلاگ های وردپرس را به طور خاص برای بررسی ، وبلاگ نویسی مد ، وبلاگ نویسی غذایی با دستور العمل ها و موارد دیگر ایجاد کنید. هر یک از این انواع وبلاگ فرصت های منحصر به فردی برای کسب درآمد به شما ارائه می دهد.

همچنین می توانید وبلاگ خود را به سایت عضویت برای ارائه محتوای برتر و دوره های آموزشی تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.