دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

FCA انگلیس 11 میلیون پوند هزینه خواهد کرد تا به مردم در مورد سرمایه گذاری در رمزنگاری هشدار دهد

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

اداره رفتار مالی انگلستان (FCA) یک کمپین بازاریابی دیجیتال 11 میلیون پوندی (15.2 میلیون دلاری) ایجاد کرد تا به شهروندان در مورد خطرات مرتبط با سرمایه گذاری رمزنگاری هشدار دهد.

نیخیل راثی ، مدیر اجرایی FCA ، این کار را کرد شناخته شده در پیش نویس سخنرانی وبینار آژانس با عنوان “نقش ما و برنامه تجاری” که روز پنجشنبه ارائه شد.

Rathi با جزئیات از تصمیم FCA برای ایجاد صندوق مبارزات انتخاباتی ، اظهار داشت که سازمان تنظیم مقررات انگلیس نگران افزایش پذیرش سرمایه گذاری رمزنگاری در میان جمعیت های جوان است.

به گفته راثی ، “افراد بیشتری سرمایه گذاری را به عنوان سرگرمی می بینند” و چنین رفتارهای غیر منطقی ممکن است منجر به ضررهای قابل توجهی از طرف آنها شود:

“این دسته ای از مصرف کنندگان است که ما عادت نداریم با آنها درگیر شویم: افراد 18 تا 30 ساله که بیشتر مجذوب رسانه های اجتماعی می شوند. به همین دلیل ما در حال ایجاد یک کمپین بازاریابی دیجیتال 11 میلیون پوندی هستیم تا به آنها در مورد خطرات هشدار دهیم. “

به گفته راثی ، خطرات موجود در سرمایه گذاری های رمزنگاری “شدید” است ، رئیس FCA اظهار داشت که ممنوعیت عمومی آژانس مبنی بر اینکه مردم باید “آماده از دست دادن تمام پول خود باشند” اگر آنها در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنند.

مربوط: سازمان نظارت بر تبلیغات انگلیس ، تبلیغات رمزنگاری را به عنوان “هشدار قرمز” طبقه بندی می کند

کمپین بازاریابی دیجیتال FCA در پی اقدامات انجام شده توسط سازمان استانداردهای تبلیغاتی انگلستان علیه تبلیغات رمزنگاری شده است که “گمراه کننده و از نظر اجتماعی غیرمسئول است.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، آژانس نظارت بر تبلیغات انگلستان به سیستم عامل تبادل رمزنگاری Luno دستور داد تا متوقف شود “زمان خرید” آن بیت کوین است (BTC) آگهی. اوایل ماه جولای ، تنظیم کننده تبلیغات از برخورد با تبلیغات مربوط به ارزهای رمزپایه خبر داد، که بدن آن را به عنوان یک اولویت “هشدار قرمز” توصیف کرد.

رئیس FCA علاوه بر فعالیت هشدار رمزنگاری ، همچنین اظهار داشت که آژانس به بررسی قوی “مدل های اقتصادی و اقتصادی” برای اپراتورها در بازارهای پیچیده مانند ارزهای رمزپایه ، به ویژه در زمینه انطباق با پولشویی (AML) ادامه خواهد داد .