دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

FTX با جمع آوری 900 میلیون دلار رکورد بودجه رمزنگاری را خرد می کند تا تبدیل به دکوراسیون مبادلات شود

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

FTX ، بورس اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده توسط سام بانكمن-فرید ، تأسیس 900 میلیون دلار را بسته كرده است – این بار دیگر برجسته می شود كه سرمایه گذاران خطرناك از تلاطم بازار در تلاش برای کشف بازی های با کیفیت زنجیره بلوک دست برداشته اند.

دور سرمایه گذاری سری B بیش از 60 شرکت کننده داشت ، از جمله Softbank ، Sequoia Capital ، Coinbase Ventures ، Multicoin ، VanEck و خانواده Paul Tudor Jones.

با این افزایش ، ارزش FTX به 18 میلیارد دلار رسیده است و این شرکت را به یکی از بزرگترین شرکتهای ارز رمزپایه در جهان تبدیل کرده است. فقط یک سال پیش ، بورس مشتقات دارای یک ارزش گذاری 1.2 میلیارد دلار

مربوط: تبادل رمزنگاری FTX ابزار تجارت نهادی ClearLoop را ادغام می کند

FTX در سال 2018 تاسیس شد ، با متوسط ​​حجم روزانه یکی از بزرگترین مشاغل رمزنگاری شده در جهان را اداره می کند بیش از حد 10 میلیارد دلار با داشتن دفتر مرکزی در هنگ کنگ و یک شرکت مادر در آنتیگوا ، این شرکت در خرید و نام تجاری بسیار فعال بوده است ، در اوت سال 2020 Blockfolio را با 150 میلیون دلار خریداری کرده است. در مارس سال جاری ، بورس حقوق نامگذاری را تأمین کرد تا 19 سال آینده به استادیوم میامی هیت بروید.

علیرغم آشفتگی بازار درگیر ارزهای رمزنگاری شده اخیر ، شرکت های سرمایه گذاری همچنان با اعتقاد بیشتری از استارت آپ های متمرکز بر رمزنگاری پشتیبانی می کنند. همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، دره سیلیکون است آندرسن هوروویتز یک صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری 2.2 میلیارد دلاری راه اندازی کرد ماه گذشته ، بزرگترین در تاریخ است.

مربوط: صرافی بیت کوین Mercado آمریکای لاتین 200 میلیون دلار از SoftBank جمع می کند

در طول سال گذشته ، چندین مبادله رمزنگاری رشد کرده و به تک شاخ تبدیل شده اند – اصطلاحی که توسط سرمایه داران خطرپذیر برای توصیف استارتاپ ها با ارزش 1 میلیارد دلار یا بیشتر استفاده می شود. به عنوان مثال ، امریکای لاتین اکنون محل زندگی اش است دو سیستم عامل تجارت به ارزش بیش از 2 میلیارد دلار. Decacorn شرکتی است که بیش از 10 میلیارد دلار ارزش دارد.