ظاهر بصری وبلاگ وردپرس شما توسط مضامین کنترل می شود. هنگامی که برای اولین بار از وبلاگ خود بازدید می کنید ، چیزی شبیه به این خواهد بود:

قالب پیش فرض وردپرس

این برای اکثر مردم چندان جذاب نیست.

سفارشی کردن ظاهر و احساس وبلاگ خود تقریباً یکی از جذاب ترین و پاداش آورترین بخش در ایجاد وبلاگ وردپرس است.

هزاران قالب وردپرس از پیش ساخته شده وجود دارد که می توانید آنها را در سایت خود نصب کنید. برخی از آنها مضامین رایگان هستند ، در حالی که برخی دیگر پولی هستند.

می توانید با رفتن به داشبورد وردپرس و کلیک کردن بر روی «تم» ظاهر خود را تغییر دهید .

طرح زمینه جدید وردپرس را اضافه کنید

پیش بروید و بر روی دکمه Add New کلیک کنید.

در صفحه بعد ، شما می توانید از 7،400 تم رایگان وردپرس که در فهرست موضوعات رسمی WordPress.org موجود است ، جستجو کنید. شما می توانید بر اساس فیلترهای محبوب ، جدیدترین ، برجسته و همچنین سایر فیلترها (مانند صنعت ، طرح و غیره) مرتب سازی کنید.

یک موضوع را انتخاب کنید

می توانید ماوس خود را به یک موضوع برسانید ، و یک دکمه پیش نمایش را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی آن ، پیش نمایش تم باز می شود ، جایی که می توانید نحوه طراحی را در وب سایت خود ببینید.

طرح زمینه پیش نمایش

پیش نمایش تم شما ممکن است دقیقاً همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، به نظر نرسد ، این طبیعی است زیرا بعداً می توانید آن را سفارشی و تنظیم کنید. آنچه شما باید به دنبال آن باشید ، طرح ، رنگ ، تایپوگرافی و سایر عناصر است.

بهترین نکته برای انتخاب تم مناسب وردپرس تلاش برای سادگی در طراحی است. به شما کمک می کند در حالی که تجربه خوبی به کاربران خود ارائه می دهید ، چیزها را تمیز و پاکیزه نگه دارید.

وقتی تم مورد علاقه خود را پیدا کردید ، به راحتی ماوس خود را بر روی آن بیاورید ، تا دکمه نصب نشان داده شود. بر روی آن کلیک کنید و منتظر نصب تم شوید. پس از آن ، دکمه نصب با دکمه فعال سازی جایگزین می شود. برای فعال کردن موضوع باید روی آن کلیک کنید.

قالب وردپرس را نصب و فعال کنید

پس از نصب طرح زمینه ، می توانید آن را با کلیک کردن روی پیوند سفارشی در زیر فهرست Appearance سفارشی کنید.

اگر برای انتخاب یک تم به کمک نیاز دارید ، لطفاً به راهنمای ما در مورد 9 موردی که باید هنگام انتخاب یک قالب کامل وردپرس در نظر بگیرید ، مراجعه کنید.

پس از انتخاب قالب وردپرس ، اکنون آماده ایجاد اولین پست وبلاگ خود هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.