دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

PayPal محدودیت خرید رمزنگاری را به 100 هزار دلار افزایش می دهد

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

شرکت ارائه دهنده پرداخت PayPal اکنون به کاربران مستقر در ایالات متحده اجازه می دهد تا در هر هفته تا 100000 دلار رمزنگاری خریداری کنند.

در اطلاعیه روز پنجشنبه ، پی پال گفت این محدودیت خرید رمزنگاری را برای مشتریان خاص مستقر در ایالات متحده از $ 20،000 به $ 100،000 در هفته افزایش داده است. این شرکت گفت این هدف با هدف دادن “انتخاب و انعطاف بیشتر کاربران در خرید ارزهای رمزپایه” است.

PayPal اعلام کرد که در اکتبر 2020 به فضای رمزنگاری منتقل می شود ، بعداً به مشتریان واجد شرایط مستقر در ایالات متحده اجازه می دهد تا برای تجارت از ارزهای رمزپایه استفاده کنید و پرداخت ها اگرچه این شرکت در ابتدا اعلام کرده بود که کاربران هر هفته به خرید 10،000 دلار رمزنگاری محدود می شوند ، اما این ویژگی با محدودیت 20000 دلاری راه اندازی شده است.

این پلت فرم از سال گذشته با مشارکت Coinbase تا ، ویژگی های خود را برای کاربران رمزنگاری گسترش داده است خرید رمزگذاری را مجاز کنید از طریق مبادله عمده ، در حالی که شرکت پرداخت متعلق به PayPal Venmo تجارت رمزنگاری را آغاز کرد در آوریل. قبل از اعلامیه Venmo ، مدیرعامل Dan Schulman اظهار داشت که انتظار چنین چیزی را دارد حجم متوسط ​​ماهانه برای معاملات رمزنگاری در PayPal برای رسیدن به 200 میلیون دلار در عرض چند ماه.

مربوط: پی پال شروع به اجازه دادن به مشتریان ایالات متحده برای پرداخت بیت کوین در بازرگانان جهانی می کند

طبق سایت تجزیه و تحلیل Statista ، PayPal داشته است تقریبا 392 میلیون حساب کاربری فعال تا سه ماهه اول سال 2021. این شرکت همچنان ادامه دارد در شرکت های متمرکز بر بلاکچین سرمایه گذاری کنید از جمله Blockchain Capital و آزمایشگاه TRM Platform Intelligence Blockchain.