دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

South China Morning Post به آرشیو 118 ساله خود با NFT دسترسی پیدا می کند

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

روزنامه کهنه کار مستقر در هنگ کنگ South China Morning Post (SCMP) است پدید آوردن مجموعه ای از NFT ها با استفاده از یک استاندارد رمز جدید به نام “ARTIFACT” ، که برای حفظ دارایی های تاریخی در بلاکچین طراحی شده است.

SCMP در ARTIFACT Litepaper خود ، مروری بر پروژه را ارائه می دهد ، که یک ساختار فراداده استاندارد است و می توان از آن برای اطمینان از حفظ لحظات مهم از بایگانی 1175 ساله دارایی های رسانه SCMP از طریق مالکیت توزیع شده و گردش استفاده کرد.

گری لیو ، مدیر عامل SCMP ، گفته است که “بلاکچین پتانسیل بسیار زیادی برای حفظ بی وقفه روزنامه نگاری ارائه می دهد که تاریخ را شاهد و شرح می دهد. پروژه “ARTIFACT” فرصتی برای کشف ، جمع آوری ، به نمایش گذاشتن ، تجارت و احیای لحظه ها و اشیای معنادار از تجربیات جمعی انسان ماست. “

NFT های SCMP به طور گسترده از بایگانی روزنامه در زمینه عکاسی مستند ، تصاویر بصری ، تجسم داده ها و اینفوگرافیک ها الهام خواهند گرفت. این “اولین پیش نویس تاریخ” روزنامه نگاری است که شامل متن ، عکس ، کارتون و تصاویر جمع آوری شده توسط SCMP بیش از یک قرن است.

در حالی که استاندارد توکن در دراز مدت بلاکچین-اگنوستیک خواهد بود ، SCMP چند بلاکچین را برای شروع پروژه خود و گشودن امکانات خود انتخاب کرده است. برای کمک به احیای تاریخچه خود و جذب مخاطبان گسترده ، با Metaverse مستقر در Ethereum The Sandbox ، یک شرکت تابعه از راه اندازی بلاکچین نام تجاری Animoca ، همکاری کرده است.

با همکاری استودیوهای بازی محلی و هنرمندان دیجیتال ، The Sandbox مجموعه ای از بازی های تعاملی مبتنی بر voxel 3D و تجارب فرهنگی مبتنی بر نشانه ها و مصنوعات مدرن و تاریخی در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین را ایجاد خواهد کرد.

نشانه هایی مانند Kowloon Walled City و Star Ferry در متاورس مبتنی بر بلاکچین ادغام می شوند. لیو عنوان کرده است که به عنوان مثال بازیکنان می توانند صحنه هایی از هنگ کنگ را در دهه 1950 تجربه کنند و از طریق گزارش SCMP از آن زمان ، درباره پیچیدگی های تاریخی آن اطلاعات کسب کنند.

مربوط: Nifty News: The Walking Dead به Sandbox حمله می کند ، استخراج استخراج NFT ها ، CryptoPunk را در گالری هنری انجام می دهد

Sandbox اعلام کرده است که در 22 ژوئیه ، بازیکنان می توانند قطعات مجاور پروژه SCMP را به صورت نشانه های LAND بومی متاورس خریداری کنند. لیو امروز در گفتگو درباره این همکاری ، به SCMP گفت که “امید ما این است که با گذشت زمان ، ما محیطهای متورس ایجاد کنیم تا مردم هنگ کنگ تاریخی ، چین تاریخی را تجربه کنند و از زیبایی و پیچیدگی این قسمت از جهان یاد بگیرند. “

در متراژ The Sandbox ، نشانه های LAND را می توان توسط شرکای مختلف یا کاربران The Sandbox گروه بندی و در املاک مجازی مونتاژ کرد. به عنوان مثال ، سازنده بازی آتاری از این فضاهای کمیاب و دیجیتالی استفاده کرده است تا نسخه های 3D voxelized بازی های کلاسیک خود را میزبانی کند.

همچنین بازیکنان می توانند LAND را خود بخرند و از آنها به عنوان مکان هایی برای ساخت و راه اندازی محتوای بازی مستقل خود استفاده کنند.

تا به امروز ، The Sandbox بیش از 40 میلیون نصب جهانی بر روی تلفن همراه داشته و بیش از 1300 اتر را به ارمغان آورده است (ETH) با اولین و دومین پیش فروش LAND آن. متروورس برای پرتاب عمومی آلفا در تابستان امسال برنامه ریزی شده است.

[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044